Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 15

Поточна оцінка 4.63 від 331 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Аліна К.

Опубліковано 168 днів тому

Дякую вам за роботу

Відповідь компанії

Аліно, вам теж дякуємо за співпрацю!

Наталія Р.

Опубліковано 168 днів тому

Як репетитор хотіла б попросити, коли берете відгуки в учнів, запитуйте принаймні скільки занять було проведено і причину завершення занять. Бо буває проводиш заняття, вкладаєш душу, а учню це абсолютно не потрібно. І тоді, "репетитор не пішов, на жаль". Чому має мій рейтинг від цього псуватися?

Відповідь компанії

Наталіє, дякуємо за зворотний зв*язок. В більшості випадків клієнти самі залишають відгуки про викладачів. Якщо ми телефонуємо учням, в силу своєї зайнятості не всі мають час на пояснення припинення занять, вони про це говорять, якщо вважають за потрібне. На випадок виникнення подібних ситуацій, яку ви описали вище, на сторінці замовлення у викладача є можливість прокоментувати будь-який свій відгук. Також якщо виникають непорозуміння, ви завжди можете написати на пошту ст.менеджера [email protected] .

Наталия

Опубліковано 171 день тому

Обратились за помощью для 7-ми классницы.Остались довольны .Коммуникабельный молодой человек, очень приятный в общении, быстро нашел общий язык с ребенком.С поставленной задачей справился,научил решать задачи по физике и геометрии, подтянул по алгебре.Для начинающего репетитора вполне достойный уровень.

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв! Рады, что смогли вам помочь в поиске преподавателя.

Вікторія

Опубліковано 180 днів тому

Спасибі, що Ви є, buki.com.ua, на сторінках яких можна знайти кращих з кращих, тим самим дати своїй дитині путівку в майбутнє не з відмінними оцінками (хоча й вони важливі), а з відмінними знаннями. Дякуємо організаторам сайту за саму ідею створення такої зручної послуги! Завдяки Вам, ми знайшли свого репетитора!

Відповідь компанії

Дякуємо за високу оцінку! Успіхів у навчанні!

Марія К.

Опубліковано 181 день тому

Дякую менеджерам та сервісу за співпрацю. Якщо відбуваютьмя якісь зміни в домовленості з клієнтом, менеджер бере все до уваги. Компетентність, уважність та порядність - критерії, за які вдячна вам!

Відповідь компанії

Маріє, дякуємо за ваш коментар! Будемо старатись і в подальшому підтримувати рівень сервісу.

Наталія

Опубліковано 184 днi тому

Повна безвідповідальність. Так звана вчителька математики id 48587 по домовленості мала прийти на перше заняття, не прийшла, не подзвонила, і на дзвінки не відповідає вже другий день.

Відповідь компанії

Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за ваш відгук. Співпраця з цим репетитором припинена. Перепрошуємо за незручності. Можете залишити заявку на іншого викладача https://buki.com.ua/tutors/matematyka/lviv/

Vasyl

Опубліковано 184 днi тому

Чудовий сайт. Але багато репетиторів - "фіктивні". Вони не відповідають. Розробники сервісу набили базу включивши всіх, хто "засвітився" в Інтернеті в якості репетитора. Коли я вказую, що шукаю репетитора до 250 грн., а обираю за 100 грн., приходить повідомлення, що моя заявка узгоджена за ціною 250 грн. Це призводить до непорозумінь. Готовий платити ту ціну яка вказана у репетитора, а в заявці вказую ширший діапазон, щоб переглянути всі можливі варіанти.

Відповідь компанії

Доброго дня, Vasyl. Дякуємо за ваш коментар. Анкети, які ви бачите на сайті розміщені тільки із дозволу викладачів - саме вони самостійно пройшли всі етапи реєстрації: від заповнення емейлу і телефону до районів, в які вони виїжджають. Включати всіх, хто "засвітився" в Інтернеті в якості репетитора" без їхнього згоди і наявної анкети є неприпустимим. В заявці відбивається найвища ціна, яку вказував клієнт, але це жодним чином не зобов*язує ні вас, ні викладача працювати за цією ціною. Компанія Букі - це маркетплейс пошуку приватних викладачів. Ми допомагаємо клієнту знайти репетитора по різноманітних предметах, містах, рівнях підгтовки тощо, але обговорення вартості, графіку, частоти занять і їх місця завжди залишається прерогативою наших Клієнтів.

Анна Б.

Опубліковано 184 днi тому

Je voudrai donner une recommandation excellente pour le professeur Mila. J’appris la langue française pendant deux mois. Les leçons étaient toujours chargés et actives. Mila comprend très bien l’objectif et désirs des étudiants. Elle a choisi le programme correspondant au niveau d’étudiant. Surtout, Mila est une personne très gentille, délicate, ouverte, positive et enjoué. C’était un vrai plaisir et l’occasion formidable de travailler avec Mila.

Відповідь компанії

Merci pour les commentaires!

Ірина П.

Опубліковано 185 днів тому

Я не задоволена роботою сайту. Є студенти, які планують займатися пізніше, або на короткий термін і цієї інформації не вносять. Відповідно коли приходить час оплачувати заявку і потрібно оплатити 300-400 грн, а уроків усього було 5. Дуже не зручно потім усе пояснювати і в чаті і по-телефону. Блокується анкета і т.д.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ірино. Дякуємо за ваш коментар. Заявка від учня потрапляє відразу напряму до викладача. Якщо у вас відбуваються зміни у розкладі, то повідомте менеджеру в чат. Наші працівники завжди ідуть назустріч - внесуть відповідні зміни, знімуть замовлення або відтермінують оплату, якщо учень не визначився щодо проведення занять.

Евгений С.

Опубліковано 188 днів тому

Здравствуйте! Хочу поблагодарить сайт за отличного преподавателя иностранных языков и копирайтера. Очень быстро связались и договорились о сотрудничестве. Сейчас Наталья Юрьевна пишет очень качественные статьи для моего бизнес-сайта. Это заметно увеличило поток клиентов. Я искренне благодарен специалисту за хорошее выполнение работы. Рекомендую!

Відповідь компанії

Евгений, очень рады, что смогли вам помочь! Успехов в ведении вашего бизнеса :)

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати