Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 15

Поточна оцінка 4.53 від 681 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Калачева Антонина

Опубліковано 111 день тому

Спасибо этому сайту, что при его помощи нашла великолепного учителя английского языка Юрчик Ольгу Викторовну. Умница, Опыт. Умеет подойти отлично с моему ребенку. У него улучшились успехи в английском языке, занимается с удовольствием, хотя лентяй. Ольга Викторовна, знающая свое дело с БОЛЬШОЙ БУКВЫ!!! Моя семья давно мечтала о таком учителе.. и вот ваш сайт нам его дал!! СПАСИБО!

Відповідь компанії

Здравствуйте, Антонина. Спасибо большое за обратную связь. Очень рады, что репетитор вам полностью подошел. Желаем успехов в изучении английского языка!

Ірина Ш.

Опубліковано 118 днів тому

Дуже вдячна викладачу, Флячку Володимиру Михайловичу, за його професіоналізм у підготовці до ЗНО з математики. Задоволена позитивними результатами, відкритим і щирим ставленням до моєї доньки. Володимир Михайлович справжній фахівець, який має підхід до учня у здобутті знань.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ірино. Дуже дякуємо за відгук про викладача. Бажаємо успіхів у вивченні предмета.

Ігор З.

Опубліковано 118 днів тому

Компанія не розбирається у проблемах, що виникли

Відповідь компанії

Доброго дня, Ігоре. З якими проблемами компанія не розібралася? Вам була надана заявка, у компанії є чіткі умови співпраці, які прописані в договорі Оферти, ви відмовилися виконувати дані умови, виходячи з цього співпраця з вами припинена.

Іра

Опубліковано 119 днів тому

Дякую Яні за прекрасні уроки, які є цікавими. Багато залежить від вчителя: бажання учня вчитися, пояснення, розуміння і заохочення до подальшого навчання. І завдяки їй на першому уроці моє бажання вчити китайську стало більшим і не зникає анітрохи навіть, коли є якість труднощі.Добре і доступно пояснює теорію, тому легко зрозуміти. Я будо здивована, що я за 1-2 уроки почада читати ієрогліфи,

Відповідь компанії

Доброго дня, Іро. Дуже дякуємо за відгук про викладача. Раді, що ваші заняття продуктивні і цікаві. Бажаємо успіхів у вивченні китайської.

Дмитро К.

Опубліковано 121 день тому

Я не могу получить ни одну заявку. В чём проблема? Конкуренция?

Відповідь компанії

Здравствуйте, Дмитрий. Ваша анкета зарегистрирована у нас на сайте 3 дня назад. Возможно, пока не было подходящих для вас заказов. Так же рекомендуем вам улучшить свою анкету, добавив копии дипломов об образовании. Так же вам всегда доступна услуга "ТОП", которая выведет вашу анкету в начало списка.

Антоний

Опубліковано 123 днi тому

Очень удобный сайт. Один из лучших среди конкурентов

Відповідь компанії

Антоний, большое спасибо за высокую оценку нашего сайта. Очень рады быть полезными!

Анюта Бондарь

Опубліковано 124 днi тому

Хочу подякувати викладачу Кухлевській Вікторії Миколаївні за її старанну роботу викладача.Завдяки Вікторії Миколаївні моя донька навчилася краще читати і успішність у школі покращилася.Рекомендую!!!

Відповідь компанії

Анно, дуже раді, що робота з викладачем приносить свої результати! Дякуємо за зворотній зв'язок!

Тетяна М.

Опубліковано 124 днi тому

Доброго времени суток! Очень разочарована. Сообщение пришло на почту ночью. Утром мой заказ был уже отдан другому репетитору. От второго заказа отказалась сама, так как я не волшебник, и за 6 занятий поднять человека с уровня В2 на С1 нереально. Мой рейтинг значительно понижен. Заказы, на которые соглашаюсь, отдают другим. В чем дело, не понимаю. С уважением, Татьяна.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Татьяна! Ученики на сайте могут выбирать сразу нескольких репетиторов. Если заказ вам недоступен, значит другой выбранный репетитор откликнулся раньше вас. Прежде чем отдавать заказ другому репетитору, менеджер всегда старается дозвонится желаемому преподавателю. Ваш рейтинг не понижали.

Анжела

Опубліковано 124 днi тому

Дуже гарний сайт, зручний у користуванні. За допомогою нього швидко знайшла репетитора з історії України для підготовки до ЗНО. Ірина Деркач виявилась спеціалістом своєї справи.

Відповідь компанії

Доброго дня, Анжело. Дуже дякуємо, що скористалися нашим ресурсом. Ми раді, що ви залишилися задоволені нашою роботою. Бажаємо успіхів на ЗНО.

Наталія А.

Опубліковано 125 днів тому

В работе компании есть много минусов. 1. Преподавателю отводится слишком мало времени для оплаты заказа. Нужно адекватное время, для того что-бы преподаватель мог оценить намерения ученика продолжать занятия и не оставаться в убытке. 2. Я оплачиваю свой заказ, а это значит, что компания должна выполнить свою часть работы. А именно, потрудиться собрать отзыв.

Відповідь компанії

Наталья, спасибо за обратную связь. 1. На сайте в договоре четко указаны сроки оплаты заказа. Если у вас случаются форс-мажоры, занятия переносятся, мы всегда можем это учесть в индивидуальных случаях. 2. Каждый клиент получает через месяц письмо на почту с просьбой оставить отзыв о преподавателе. Отзывы клиенты также могут оставлять сами на центральную почту [email protected] указав номер заказа и имя преподавателя. А так же вы можете отправить запрос на отзыв своим ученика в личном кабинете , нажав на кнопку "взять отзыв" на странице заказа.

1...141516...69

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати