Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 14

Поточна оцінка 4.64 від 267 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Ірина К.

Опубліковано 201 день тому

Дуже корисний й ефективний сайт!

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв! Рады сотрудничеству!

Іван К.

Опубліковано 208 днів тому

Дуже вдячний цьому сайту за можливість учням знаходити мене. Сайт достатньо зручний і допомагає якогомога точніше обрати учням підходящого їм репетитора. Не ставлю 5 зірок, бо не завжди менеджери враховують побажання учнів на щодо репетитора, наприклад стать або місце розташування. Також, часто обирають максимальну ціну, яку встановив учень і через це, при розмові з учнем ціна в решті решт не влаштовує і від занять відмовляються взагалі. І таке питання, чи функціонує сайт в інших країнах?

Відповідь компанії

Доброго дня, Іване. Дякуємо за ваш коментар. Менеджери орієнтуються на ті дані, які учні вказують у своїх замовленнях. Стосовно адрес сайту BUKI в інших країнах, то цю інформацію зможете знайти внизу сторінки.

Аміна Т.

Опубліковано 210 днів тому

Я благодарна за потрясающих учеников, но есть недочеты, из-за которых часто пропадает желание работать с компанией: 1) ответы менеджеров иногда приходится ждать по полдня минимум (и это не в выходные); 2) иногда заявки оставляются детьми, которые просто не согласовали это со взрослыми; 3) из-за висящих неактуальных заявок нет возможности взять персональную - меняешь и рейтинг, и заявку. Таких мелочей много, и вас стоило бы обратить внимание на них)

Відповідь компанії

Добрый день. 1) Мы работаем с более чем 10 тыс преподавателями, поэтому отвечать мгновенно на все сообщения у нас возможности, к сожалению, нет. На все обращения даем обратную связь в течение рабочего дня. 2) Это человеческий фактор, на данный момент мы не нашли способов как решить эту проблему. Если у вас есть идеи - будем ждать их на почте [email protected] 3) Сообщайте менеджерам в чат о таких заказах и их с вас снимут.

Андрей Р.

Опубліковано 210 днів тому

Мне однозначно не нравится запоздалость присланных на почту потенциальных заявок. Вижу в объявлении потенциальную заявку, перехожу и пишет, что выбран другой репетитор. Хотя прошло минут пять.

Відповідь компанії

Добрый день. Потенциальные заявки отправляются всем подходящим репетиторам одновременно. Если заказ вам недоступен, значит кто-то откликнулся на него раньше.

Олена Б.

Опубліковано 211 день тому

Добрый день! Очень хороший сайт, приятно работать! Но человеческий фактор присутствует и здесь. От преподавателя требуется быстрая реакция на заявку, но хотелось бы чтоб и менеджеры реагировали тоже быстро. В данный момент уже несколько дней не могу дождаться перерасчет от менеджера по заявке. А на почту приходят сообщения о понижении рейтинга. Хотелось бы узнать что делать в таких случаях. Спасибо.

Відповідь компанії

Елена, спасибо вам за продуктивную работу с сайтом и комментарий. Задержка в ответе может возникать в выходные. Мы стараемся оптимизировать работу, чтобы время ожидания было минимальным.

Ольга К.

Опубліковано 211 день тому

Дуже приємно співпрацювати з командою професіоналів, які швидко,, ефективно та вдало допомогають учням, студентам та всім, хто того потребує знайти репетитора та надати якісну та необхідну допомогу. Також хочеться відзначити готовність до діалогу з викладачами, з якими співпрацює данний сайт. Дякую Вам за можливість проявити свої професійні навички та знайти їм вдале застосування.

Відповідь компанії

Дякуємо вам за кількарічну і продуктивну співпрацю та за відгук! Успіхів вам у роботі!

Марина Р.

Опубліковано 211 день тому

Сайт, звісно, зорієнтований на клієнта, тобто людей, які платять кошти, тому для викладачів і репетиторів він все-таки містить певні недоліки, про які неодноразово говорили у численних коментарях нижче. Прикро, що навіть конструктивні зауваження з боку викладачів часто ігноруються. Бажаю сайту розширювати аудиторію як викладачів, так і студентів, і виходити на міжнародні ринки!

Відповідь компанії

Марино, дякуємо за відгук та побажання! Ми орієнтуємось на клієнтів, щоб вони могли максимально швидко знайти собі викладача і налагодити ефективні способи комунікації між учнями, викладачами та ресурсом. Наші послуги підбору для клієнтів є безкоштовними. Компанія дуже цінує і поважає наших викладачів, бо саме ваш професіоналізм забезпечує подальшу роботу сайту.Тому ми завжди відкриті до діалогу, щоб наша співпраця була ефективною і приносила задоволення :-) Успіхів вам у роботі з учнями!

Артур М.

Опубліковано 212 днi тому

Уважаемая команда buki! В сотрудничестве с buki, хотелось бы поблагодарить менеджеров за трудолюбие и быстрый подбор учеников! С buki я работаю продуктивно, установил свой график, который приносит мне высокий доход и позитивное настроение, та, как все студенты, которых дал мне buki очень старательные и приятные люди, что очень важно! С ув. Артур! Hallo liebe buki, ich möchte mich ganz härzlich für deine Fleißige Arbeit und schnele Aufnahme der Studenten bedanken ! beste Grüße, Arthur!

Відповідь компанії

Спасибо за обратную связь! Обязательно передадим менеджерам слова благодарности :) Успехов в работе!

Єлизавета З.

Опубліковано 214 днi тому

Щиро вдячна за додатковий заробіток та чудових наполегливих учнів!

Відповідь компанії

Єлизавето, дякуємо за ваш відгук та співпрацю!

Елена

Опубліковано 214 днi тому

Спасибо сайту. Нашла грамотного преподавателя для дочери по математике. Очень довольны. Ребенок подтянул знания за короткий срок. Татьяна Николаевна сразу нашла контакт с ребенком. Мне нравится, что всегда есть возможность связаться, если нужно уточнить или изменить время занятия. Рекомендую.

Відповідь компанії

Рады, что преподаватель вам понравился и есть видимый результат работы! Обращайтесь к нам еще за другими репетиторами:-)

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати