Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 19

Поточна оцінка 4.65 від 367 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Марія К.

Опубліковано 200 днів тому

Дякую менеджерам та сервісу за співпрацю. Якщо відбуваютьмя якісь зміни в домовленості з клієнтом, менеджер бере все до уваги. Компетентність, уважність та порядність - критерії, за які вдячна вам!

Відповідь компанії

Маріє, дякуємо за ваш коментар! Будемо старатись і в подальшому підтримувати рівень сервісу.

Наталія

Опубліковано 203 днi тому

Повна безвідповідальність. Так звана вчителька математики id 48587 по домовленості мала прийти на перше заняття, не прийшла, не подзвонила, і на дзвінки не відповідає вже другий день.

Відповідь компанії

Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за ваш відгук. Співпраця з цим репетитором припинена. Перепрошуємо за незручності. Можете залишити заявку на іншого викладача https://buki.com.ua/tutors/matematyka/lviv/

Vasyl

Опубліковано 203 днi тому

Чудовий сайт. Але багато репетиторів - "фіктивні". Вони не відповідають. Розробники сервісу набили базу включивши всіх, хто "засвітився" в Інтернеті в якості репетитора. Коли я вказую, що шукаю репетитора до 250 грн., а обираю за 100 грн., приходить повідомлення, що моя заявка узгоджена за ціною 250 грн. Це призводить до непорозумінь. Готовий платити ту ціну яка вказана у репетитора, а в заявці вказую ширший діапазон, щоб переглянути всі можливі варіанти.

Відповідь компанії

Доброго дня, Vasyl. Дякуємо за ваш коментар. Анкети, які ви бачите на сайті розміщені тільки із дозволу викладачів - саме вони самостійно пройшли всі етапи реєстрації: від заповнення емейлу і телефону до районів, в які вони виїжджають. Включати всіх, хто "засвітився" в Інтернеті в якості репетитора" без їхнього згоди і наявної анкети є неприпустимим. В заявці відбивається найвища ціна, яку вказував клієнт, але це жодним чином не зобов*язує ні вас, ні викладача працювати за цією ціною. Компанія Букі - це маркетплейс пошуку приватних викладачів. Ми допомагаємо клієнту знайти репетитора по різноманітних предметах, містах, рівнях підгтовки тощо, але обговорення вартості, графіку, частоти занять і їх місця завжди залишається прерогативою наших Клієнтів.

Анна Б.

Опубліковано 204 днi тому

Je voudrai donner une recommandation excellente pour le professeur Mila. J’appris la langue française pendant deux mois. Les leçons étaient toujours chargés et actives. Mila comprend très bien l’objectif et désirs des étudiants. Elle a choisi le programme correspondant au niveau d’étudiant. Surtout, Mila est une personne très gentille, délicate, ouverte, positive et enjoué. C’était un vrai plaisir et l’occasion formidable de travailler avec Mila.

Відповідь компанії

Merci pour les commentaires!

Ірина П.

Опубліковано 204 днi тому

Я не задоволена роботою сайту. Є студенти, які планують займатися пізніше, або на короткий термін і цієї інформації не вносять. Відповідно коли приходить час оплачувати заявку і потрібно оплатити 300-400 грн, а уроків усього було 5. Дуже не зручно потім усе пояснювати і в чаті і по-телефону. Блокується анкета і т.д.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ірино. Дякуємо за ваш коментар. Заявка від учня потрапляє відразу напряму до викладача. Якщо у вас відбуваються зміни у розкладі, то повідомте менеджеру в чат. Наші працівники завжди ідуть назустріч - внесуть відповідні зміни, знімуть замовлення або відтермінують оплату, якщо учень не визначився щодо проведення занять.

Евгений С.

Опубліковано 207 днів тому

Здравствуйте! Хочу поблагодарить сайт за отличного преподавателя иностранных языков и копирайтера. Очень быстро связались и договорились о сотрудничестве. Сейчас Наталья Юрьевна пишет очень качественные статьи для моего бизнес-сайта. Это заметно увеличило поток клиентов. Я искренне благодарен специалисту за хорошее выполнение работы. Рекомендую!

Відповідь компанії

Евгений, очень рады, что смогли вам помочь! Успехов в ведении вашего бизнеса :)

Денис Л.

Опубліковано 211 день тому

Усе чудово, однак дуже нервує те, що на вихідних менеджери не працюють. Тобто якщо я хочу оплатити замовлення і звертаюся до менеджера, щоб знизити суму до сплати (так як клієнти дуже часто пишуть недостовірні дані в ціні та тривалості і частоті занять), він мене два дні ігнорує. За цей час у мене з'являється заборгованість і я не можу брати учнів. Будь ласка, вносьте зміни вчасно або не рахуйте вихідні дні у ті 3 (6, 9) дні, впродовж яких треба сплатити.

Відповідь компанії

Доброго дня, Денисе. Дякуємо за коментар. Менеджери мають вихідні, тому не можуть відповідати вам у чаті протягом всього тижня. Якщо у вас плануються зміни в розкладі, повідомляйте про це раніше, а не в останній день оплати. Перепрошуємо за незручності.

Олена Д.

Опубліковано 213 днi тому

Сайт мені не подобається зовсім, адже коли зявляються нові замовлення, я маю бажання взяти їх і кидаю заявку, але уже як за пів місяця мене жодного разу не призначили на заявку. призначають лише на ті які будуть в кінці літа. Тобто який сенс тут реєструватися коли я шукаю собі дітей зараз щоб займатися а не через 5 місяців. Байдужість чи не уважність працівників.

Відповідь компанії

Олено, дякуємо за зворотній зв*язок. На сайті клієнти самостійно обирають для себе репетиторів, а не менеджери розподіляють замовлення. Бачимо, що за попередній місяць ви отримали більш ніж 4 замовлення. Ми опрацьовуємо всі заявки підряд в звичайному порядку, без розподілу коли клієнт планує починати заняття: зараз чи влітку.

Ольга Б.

Опубліковано 214 днi тому

Я дуже задоволена співпрацею з сайтом.

Відповідь компанії

Дякуємо за високу оцінку!

Аліна К.

Опубліковано 217 днів тому

Гарний сайт. Багато замоалень. Гарна робота менеджерів.

Відповідь компанії

Обов*язково передамо менеджерам ваш відгук :) Дякуємо!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати