Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 2

Поточна оцінка 4.54 від 701 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Ігор Б.

Опубліковано 5 днів тому

Працюю із даним сайтом дуже довго. Сервіс рекомендував друзям, завжди вчасно оплачував заявки. Аж тут трапилася ситуація: один клієнт побачив, що я працюю в компанії А, вирішив зв'язатися зі мною через цей сайт. З клієнтом ми поспілкувалися, про особисто роботу не договорилися, але клієнт розпочав відвідувати курси в компанії А. Менеджер Букі історію вислухав, але на зустріч не пішов; я повинен оплачувати комісію за те, до чого сервіс не має віднощення!

Відповідь компанії

Доброго дня! Дякуємо за ваше повідомлення. Клієнт повідомив, що він з вами співпрацює.

Евеліна Д.

Опубліковано 6 днів тому

Тільки хороші враження. Співпрацюю вже 4-й рік. Завдяки компанії Буки завжди маю багато клієнтів. Хочу відмітити професійність менеджерів, які займаються обробкою замовлень. А також прозору стстему нарахування оплати за замовлення. До цього працювала в іншій відомій компанії. Тому є з чим порівняти. З Буками мені працювати набагато приємніше. Успіхів!

Відповідь компанії

Доброго дня, Евеліно. Дуже дякуємо за ваш відгук і високу оцінку нашого ресурсу. Дуже приємно з вами працювати!

Сич Олена

Опубліковано 8 днів тому

Гарний сайт,гарна робота і якісно підібрали репетитора.

Відповідь компанії

Олено, доброго дня. Дуже дякуємо за зворотній зв'язок. Раді, що стали для вас корисними.

Олеся

Опубліковано 10 днів тому

Хороший сайт, знайшла тут гарного репетитора

Відповідь компанії

Доброго дня, Олесю. Дуже дякуємо за ваш відгук. Успіхів на заняттях!

Юлія Б.

Опубліковано 10 днів тому

Работаю с сайтом с момента его создания. Благодарна менеджерам за ответственность и чёткость в работе! Всегда помогают в нестандартных ситуациях. Отличная работа!)

Відповідь компанії

Здравствуйте, Юлия. Большое спасибо за ваш отзыв и за сотрудничество. Нам приятно с вами работать!

Тетяна Г.

Опубліковано 10 днів тому

Працюю давно репетитором на різних ресурсах, маю хороші відгуки, завжди скрізь були замовлення, а тут ні! Придумайте, зробіть щось щоб нові репетитори також їх отримували! Бо всі потенційні замовлення ідуть комусь іншому. Це просто жах, 0 мотивації і 0 можливості працювати у вас на сайті.

Відповідь компанії

Доброго дня, Тетяно. На нашому сайті клієнти самостійно обирають для себе репетиторів. Сайт не веде розподілу заявок між викладачами. На першій сторінці пошуку є розділ "Нові репетитори", що виводить анкети викладачів, які щойно зареєструвалися на вигідні позиції в списку. Також вам доступна послуга "ТОП".

Вікторія П.

Опубліковано 11 день тому

Пишу вопросы на почту и менеджерам,мне никто не отвечает!!!! Невозможно узнать ответы на вопросы касательно работы!!!

Відповідь компанії

Здравствуйте, Виктория. Куда вы пишите свои вопросы? В чате в вашем заказе нет сообщений от вас. Напишите нам на центральную почту [email protected]

Оксана Л.

Опубліковано 11 день тому

Обрабатывала каждую заявку, принимала или отклоняя ее, связавшись с учеником, отписавшись менеджеру, передав ему причины отказа ученика. У тут получаю письмо: "Вы заблокированы на месяц, подозрительная активность, 6 отказов от заявок!" Карл! Я извиняюсь, а тот факт, что они были сначала приняты, обработаны дозвоном ученику? В ходе сотрудничества выяснилось, что менеджеры сайта никоим образом не связываются с учениками и получаются такие ситуации, что ученику уже более года ничего не нужно.

Ірина М.

Опубліковано 13 днi тому

Чудовий сайт, чудові менеджери, усе швидко, зрозуміло, доступно

Відповідь компанії

Доброго дня, Ірино Романівно. Дуже дякуємо за ваш відгук. З вами дуже приємно працювати!

Ярослава Є.

Опубліковано 14 днi тому

Несколько лет зарегистрирована на сайте-ни одного заказа, думала,что такая проблема только у меня.. Теперь поняла, что нет. Ответ,что ученики сами выбирают, не совсем понятен.. поскольку работаю с другими сервисами довольно успешно. За несколько лет ни одного заказа.. странное совпадение. Жаль,что этот момент не заботит разработчиков.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Ярослава. На нашем сайте есть каталог репетиторов и среди них клиент выбирает сам себе преподавателя. Мы на выбор клиента никак не влияем. Рекомендуем завести блог, добавить видео-презентацию, чтобы ваша анкета стала более привлекательной для потенциальных учеников. Также вам доступна услуга "ТОП", которая выведет вашу анкету на первую страницу в поиске преподавателей по украинскому языку онлайн.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати