Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 2

Поточна оцінка 4.65 від 992 користувачів.

Поділіться враженнями про Букі.

На цій сторінці відображатимуться відгуки та коментарі про досвід роботи з Букі.

Залишити відгук можуть зареєстровані репетитори або відвідувачі, які підтвердили свою особу через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо маєте питання чи зіткнулися з проблемою при роботі з сервісом, будь ласка, напишіть нам на [email protected]. Протягом 1-2 днів ми детально розглянемо ваш запит.

Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Оксана

Опубліковано 8 днів тому

Хочу залишити відгук для викладача латині. Алла Козырева дуже спокійна, має прекрасный підхід до дитини(8років хлопчик) Дитина охоче займається та чекає наступних уроків. Хоч і навчання відбувається в онлайн режимі, але це не заважає їй навчати дитину. Вона викладає матеріал на 100%!!! Дуже відповідальна!!! Дякую за такого викладача! Все таки є ще чуйні, добрі та дійсно навчені вчителі з яких хочеться брати приклад!!! Сто зірочок Вам

Відповідь компанії

Доброго дня, Оксано. Дуже дякуємо вам за відгук! Раді, що ви задоволені співпрацею! Успіхів на заняттях!

Міла Л.

Опубліковано 8 днів тому

мене змушуть сплачувати за заняття, які я не проводила, а коли я пишу під заявкою про це, ніхто мені не телефонує. В результаті я сиджу без клієнтів, хоча роботи в карантин і без цього немає. Також клієнти часто кажуть, що вони не встановлювали таку ціну, яка зазначено в заявках, вони пропонують вдвічі меншу ціну, чомусь, мені по телефону. Клієнти відтерміновують заняття - то вони хворі, то вони ніби-то їдуть з міста. Нащо тоді виставляти такі заявки, якщо реально учень не займається?

Відповідь компанії

Доброго дня, Міло. Дякуємо за ваш відгук. Ми тісно співпрацюємо як з репетиторами, так і з учнями. По вашій заявці клієнт нам повідмила, що у вас було повноцінне оплачуване заняття, Після цього уроки, на жаль, припинилися. Менеджер зробила вам перерахунок по заявці згідно умов Договору Оферти як за короткий курс. Усі заявки на сайті оформлюють учні, вони обирають викладачів, керуючись тими побажаннями, які їм підходять (ціна, час та місце проведення занять, досвід і т.д.). Якщо заняття переносяться, про це потрібно повідомляти менеджера по заявці, він при потребі призупинить її.

Дарина С.

Опубліковано 10 днів тому

Даже супер

Відповідь компанії

Доброго дня, Дарино. Дуже дякуємо за ваш відгук і високу оцінку нашої роботи.

Юхименко Олена

Опубліковано 14 днi тому

Терплячий,неконфліктний,професійний репетитор

Відповідь компанії

Доброго дня, Олено. Дуже дякуємо за ваш відгук. Успішних вам занять із викладачем!

Oluseyi O.

Опубліковано 14 днi тому

Buki is a good platform for both tutors and students,fast response to issues. I recommend Buki.

Відповідь компанії

Thank you very much for your feedback!

Власова Надія

Опубліковано 15 днів тому

Сніжана Вікторівна займалася з моєю дитиною протягом 10 і 11 класів. Спокійна, розважлива, готова повторювати безліч разів, по- справжньому закохана у свій предмет людина. Результат- 181 бал на ЗНО і бюджет на біологічному факультеті університету ім. Шевченко. Дякуємо, шановна Сніжано Вікторівно!

Відповідь компанії

Доброго дня, Надіє. Вдячні за ваш відгук! Раді, що ваша співпраця із репетитором принесла гарні результати!

Тетяна

Опубліковано 15 днів тому

Сніжанна Вікторівна чудовий викладач. З нею дуже комфортно працювати, завжди пояснить по декілька разів якщо не розумієш. Вміє зацікавити, подати інформацію, роз‘яснити. Готувалась до ЗНО з хімії і не пошкодувала. Скала досить добре, враховуючи що в школі рівень викладання був вкрай низьким.

Відповідь компанії

Доброго дня, Тетяно. Дякуємо за відгук, раді, що ви задоволені заняттями з викладачем!

Олександр

Опубліковано 15 днів тому

Сніжана Вікторівна Гайдай - чудовий репетитор! Завдяки їй я отримав якісну підготовку до ЗНО, а також до перших курсів університету. Кожне заняття проходило цікаво та змістовно, тому завжди з нетерпінням чекав наступного. Сніжана Вікторівна викладає свій предмет цікаво та професійно, що, певен, може прищепити любов до хімії навіть у абітурієнтів нехімічних спеціальностей. Дуже рекомендую цього репетитора!

Відповідь компанії

Олександре, дякуємо за ваш відгук та рекомандації!

Даша Ж.

Опубліковано 15 днів тому

Доброго дня. Хочу порекомендувати найкращу викладачку з хімії Гайдан Сніжану Вікторівну. Звертаюсь за допомогою вже 4 роки. Сніжана Вікторівна дуже кваліфікований педагог. Завжди допомагала з університетською програмою, з найтяжчими розрахунками з фізичної та колоїдної хімії. Прекрасний фахівець, що вміє доступно пояснити. Справжня знахідка для студентів та учнів.

Відповідь компанії

Доброго дня, Дашо. Дуже дякуємо за ваш відгук! Бажаємо успішних занять із викладачем!

Вера

Опубліковано 15 днів тому

Спасибо большое вашему сайту, очень срочно нужен был репетитор,и вы нам в этом очень помогли найти хорошего и профессионального учителя математики, очень благодарна.

Відповідь компанії

Доброго дня, Віро. Дуже дякуємо за ваш відгук! Завжди раді бути корисними для вас!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати