Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 2

Поточна оцінка 4.64 від 557 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Александр Ш.

Опубліковано 6 днів тому

Я дуже вдячний Вашому сайту за своєчасний пошук репетитора! Висловлюю особисту подяку репетитору з ораторського мистецтва Вовковицькому Володимиру, який працює наразі в місті Киеві.

Відповідь компанії

Доброго дня, Олександре. Дуже дякуємо за високу оцінку нашої ресурсу. Раді, що ви задоволені співпрацею зі спеціалістом.

Яна К.

Опубліковано 7 днів тому

Отличный сайт!

Відповідь компанії

Яна, огромное спасибо за отзыв. Рады, что вы довольны нашей работой.

Іван Т.

Опубліковано 7 днів тому

Очень хороший сайт!

Відповідь компанії

Иван, спасибо большое за обратную связь. Очень рады быть полезными!

Аноним

Опубліковано 9 днів тому

Почему репетиторы продолжают предлагать занятия на дому?В стране карантин!!!Речь идет о Ирине Зозуле.Моему ребенку не безопасно становиться эти занятия.А она все предлагает и предлагает.Зачем пропускать и тд.Неприятно.

Відповідь компанії

Здравствуйте. Ваше право отказаться от занятий, предложить работать онлайн, или найти другого репетитора, который согласен на уроки удаленно.

Наталія С.

Опубліковано 12 днi тому

Три раза писала письма и ни одного ответе!!! Полное игнорирование!

Відповідь компанії

Здравствуйте, Наталия. С вашей почты нам не поступало никаких писем. Несколько дней назад написали вам сами, уточнить вопрос. Ответа от вас так и не получили.

Калачева Антонина

Опубліковано 13 днi тому

Спасибо этому сайту, что при его помощи нашла великолепного учителя английского языка Юрчик Ольгу Викторовну. Умница, Опыт. Умеет подойти отлично с моему ребенку. У него улучшились успехи в английском языке, занимается с удовольствием, хотя лентяй. Ольга Викторовна, знающая свое дело с БОЛЬШОЙ БУКВЫ!!! Моя семья давно мечтала о таком учителе.. и вот ваш сайт нам его дал!! СПАСИБО!

Відповідь компанії

Здравствуйте, Антонина. Спасибо большое за обратную связь. Очень рады, что репетитор вам полностью подошел. Желаем успехов в изучении английского языка!

Настя

Опубліковано 19 днів тому

Не працює нормально сортування на сайті. При обраній опції "заняття онлайн", показують викладачів без можливості занять по в онлайн-режимі, що робить процес пошуку невиправдано довгим.

Відповідь компанії

Доброго дня, Настю. Дякуємо за ваше уточнення. Щойно перевірили, фільтр "заняття онлайн" працює. Якщо у вас виникають проблеми чи пропозиції по навігації сайту напишіть нам на центральну пошту [email protected]

Ірина Ш.

Опубліковано 19 днів тому

Дуже вдячна викладачу, Флячку Володимиру Михайловичу, за його професіоналізм у підготовці до ЗНО з математики. Задоволена позитивними результатами, відкритим і щирим ставленням до моєї доньки. Володимир Михайлович справжній фахівець, який має підхід до учня у здобутті знань.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ірино. Дуже дякуємо за відгук про викладача. Бажаємо успіхів у вивченні предмета.

Ігор З.

Опубліковано 19 днів тому

Компанія не розбирається у проблемах, що виникли

Відповідь компанії

Доброго дня, Ігоре. З якими проблемами компанія не розібралася? Вам була надана заявка, у компанії є чіткі умови співпраці, які прописані в договорі Оферти, ви відмовилися виконувати дані умови, виходячи з цього співпраця з вами припинена.

Іра

Опубліковано 20 днів тому

Дякую Яні за прекрасні уроки, які є цікавими. Багато залежить від вчителя: бажання учня вчитися, пояснення, розуміння і заохочення до подальшого навчання. І завдяки їй на першому уроці моє бажання вчити китайську стало більшим і не зникає анітрохи навіть, коли є якість труднощі.Добре і доступно пояснює теорію, тому легко зрозуміти. Я будо здивована, що я за 1-2 уроки почада читати ієрогліфи,

Відповідь компанії

Доброго дня, Іро. Дуже дякуємо за відгук про викладача. Раді, що ваші заняття продуктивні і цікаві. Бажаємо успіхів у вивченні китайської.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати