Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 2

Поточна оцінка 4.6 від 202 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Анна

Опубліковано 9 днів тому

Дуже дякую менеджерам сайту Buki,що надали репетитора Анастасію М. як відповідальну, порядну і пунктуальну.Дякую за високу якість роботи.

Відповідь компанії

Анно, раді, що викладач вам сподобався! Успіхів у навчанні.

Альона В.

Опубліковано 12 днi тому

Дуже хороший сайт

Відповідь компанії

Дякуємо!)

Аліна К.

Опубліковано 15 днів тому

Дякую вам за роботу

Відповідь компанії

Аліно, вам теж дякуємо за співпрацю!

Наталія Р.

Опубліковано 16 днів тому

Як репетитор хотіла б попросити, коли берете відгуки в учнів, запитуйте принаймні скільки занять було проведено і причину завершення занять. Бо буває проводиш заняття, вкладаєш душу, а учню це абсолютно не потрібно. І тоді, "репетитор не пішов, на жаль". Чому має мій рейтинг від цього псуватися?

Відповідь компанії

Наталіє, дякуємо за зворотний зв*язок. В більшості випадків клієнти самі залишають відгуки про викладачів. Якщо ми телефонуємо учням, в силу своєї зайнятості не всі мають час на пояснення припинення занять, вони про це говорять, якщо вважають за потрібне. На випадок виникнення подібних ситуацій, яку ви описали вище, на сторінці замовлення у викладача є можливість прокоментувати будь-який свій відгук. Також якщо виникають непорозуміння, ви завжди можете написати на пошту ст.менеджера [email protected] .

Наталия

Опубліковано 19 днів тому

Обратились за помощью для 7-ми классницы.Остались довольны .Коммуникабельный молодой человек, очень приятный в общении, быстро нашел общий язык с ребенком.С поставленной задачей справился,научил решать задачи по физике и геометрии, подтянул по алгебре.Для начинающего репетитора вполне достойный уровень.

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв! Рады, что смогли вам помочь в поиске преподавателя.

Вікторія

Опубліковано 28 днів тому

Спасибі, що Ви є, buki.com.ua, на сторінках яких можна знайти кращих з кращих, тим самим дати своїй дитині путівку в майбутнє не з відмінними оцінками (хоча й вони важливі), а з відмінними знаннями. Дякуємо організаторам сайту за саму ідею створення такої зручної послуги! Завдяки Вам, ми знайшли свого репетитора!

Відповідь компанії

Дякуємо за високу оцінку! Успіхів у навчанні!

Марія К.

Опубліковано 28 днів тому

Дякую менеджерам та сервісу за співпрацю. Якщо відбуваютьмя якісь зміни в домовленості з клієнтом, менеджер бере все до уваги. Компетентність, уважність та порядність - критерії, за які вдячна вам!

Відповідь компанії

Маріє, дякуємо за ваш коментар! Будемо старатись і в подальшому підтримувати рівень сервісу.

Наталія

Опубліковано 31 день тому

Повна безвідповідальність. Так звана вчителька математики id 48587 по домовленості мала прийти на перше заняття, не прийшла, не подзвонила, і на дзвінки не відповідає вже другий день.

Відповідь компанії

Доброго дня, Наталіє. Дякуємо за ваш відгук. Співпраця з цим репетитором припинена. Перепрошуємо за незручності. Можете залишити заявку на іншого викладача https://buki.com.ua/tutors/matematyka/lviv/

Vasyl

Опубліковано 31 день тому

Чудовий сайт. Але багато репетиторів - "фіктивні". Вони не відповідають. Розробники сервісу набили базу включивши всіх, хто "засвітився" в Інтернеті в якості репетитора. Коли я вказую, що шукаю репетитора до 250 грн., а обираю за 100 грн., приходить повідомлення, що моя заявка узгоджена за ціною 250 грн. Це призводить до непорозумінь. Готовий платити ту ціну яка вказана у репетитора, а в заявці вказую ширший діапазон, щоб переглянути всі можливі варіанти.

Відповідь компанії

Доброго дня, Vasyl. Дякуємо за ваш коментар. Анкети, які ви бачите на сайті розміщені тільки із дозволу викладачів - саме вони самостійно пройшли всі етапи реєстрації: від заповнення емейлу і телефону до районів, в які вони виїжджають. Включати всіх, хто "засвітився" в Інтернеті в якості репетитора" без їхнього згоди і наявної анкети є неприпустимим. В заявці відбивається найвища ціна, яку вказував клієнт, але це жодним чином не зобов*язує ні вас, ні викладача працювати за цією ціною. Компанія Букі - це маркетплейс пошуку приватних викладачів. Ми допомагаємо клієнту знайти репетитора по різноманітних предметах, містах, рівнях підгтовки тощо, але обговорення вартості, графіку, частоти занять і їх місця завжди залишається прерогативою наших Клієнтів.

Анна Б.

Опубліковано 32 днi тому

Je voudrai donner une recommandation excellente pour le professeur Mila. J’appris la langue française pendant deux mois. Les leçons étaient toujours chargés et actives. Mila comprend très bien l’objectif et désirs des étudiants. Elle a choisi le programme correspondant au niveau d’étudiant. Surtout, Mila est une personne très gentille, délicate, ouverte, positive et enjoué. C’était un vrai plaisir et l’occasion formidable de travailler avec Mila.

Відповідь компанії

Merci pour les commentaires!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати