info@buki.com.ua
КиївТарасівська, 7UKR01033
380673511960

Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 3

Поточна оцінка 4.6 від 135 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Наталия

Опубліковано 24 днi тому

Отвечают и назначают очень быстро. Но проверка компетенции преподавателей лежит только на плечах соискателя. Некоторые объявления и графики репетиторов не соответствуют действительности! Не обновляются данные.

Відповідь компанії

Наталя, доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Ми, як сервіс, який зв'язує між собою репетиторів і клієнтів, стараємось максимально стимулювати викладачів, щоб вони постійно оновлювали, актуалізовували власні дані (графік, дипломи, райони виїзду), але це не завжди можливо, оскільки це більше формат рекомендацій. Також ми докладаємо всіх зусиль, щоб якісно перевіряти і оцінювати профілі репетиторів і відображати це в рейтингах і відгуках. Наша система налічує біля сотні параметрів оцінювання, але і вона не завжди ідеальна, оскільки завжди присутній людський фактор, як і в усіх решти сервісів пошуку виконавців. Ми завжди відкриті на 200% і готові допомогти з пошуком іншого викладача, або отримати ваші зауваження в більш детальному форматі, щоб на їх основі покращити наші алгоритми. Ще раз дякуємо за відгук і хорошого дня!)

Рімма Б.

Опубліковано 27 днів тому

Оператор не завжди читає бажаний район учня, в зв’язку з чим дають учнів, з іншого кінця міста, до якого нічим добратись, ні мені, ні учневі

Відповідь компанії

Ріммо, дякуємо за коментар. Оператор орієнтується на ту інформацію, в тому числі райони, які учні вказують самостійно при подачі заявок.

Рита Б.

Опубліковано 27 днів тому

Не даєте заняття по скайпу!!!

Відповідь компанії

Доброго дня, Рито. Менеджери ведуть розподіл заявок лише в крайніх випадках. Замовники (учні) самостійно обирають для себе викладачів на сайті і заповнююють на них заявки.

Альона Б.

Опубліковано 29 днів тому

Очень рада с вами сотрудничать, спасибо за внимание и заботу о клиентах и за оперативность. С новым годом и хороших клиентов и учеников в новом году!

Відповідь компанії

Алена Андреевна, спасибо за долгосрочное сотрудничество и пожелания! Успехов и благополучия в грядущем 2019 году!)

Катерина П.

Опубліковано 29 днів тому

Вважаю нечесним оцінювати репетиторів згідно з новими правилами постфактум.Раз на те вже пішло,що ви застосовуєте нові правила до минулого,було б логічно,нове правило про оплату за 12-бальну статтю до блогу застосувати до тих репетиторів,які вже мають такі статті,і оплатити їм це.Інакше виходить,що політика компанії вибіркова,раз ви застосовуєте правила вигідні ВАМ,коли ви цього захочете.На майбутнє,було б добре,якби ВСІ наступні правила набували чинності з певної МАЙБУТНЬОЇ дати,а не минулої.

Відповідь компанії

Катерино, дякуємо за ваш коментар. Нові критерії рейтингу ніяк не вплинули на вже зароблені бали викладачами - вони нічого не втратили (бали за оплати, відгуки, блоги, заповненість анкети залишились, не були і не будуть зменшеними). Нові критерії були додані з 15.11.18 - додались бали за відеопрезентацію, графік, швидкість відповідей на заявки. Попередні напрацювання викладачів ніхто не виключав і не перераховував. Політика компанії не є вибіркою - всі оновлення вступають в силу в день змін і не впливають на попередні напрацювання наших репетиторів.

Валентина Г.

Опубліковано 32 днi тому

Сайтом задоволена,але нема зворотнього звязку,іноді по 2 дні дзвоню,ніхто трубку не бере,потім,коли в мене урок дзвоните.Дуже доречно б було виходити на звязок тому менеджеру,хто працює з моєю заявкою.

Відповідь компанії

Доброго дня! Якщо у вас є активна заявка, ви завжди можете написати в чат менеджеру. За кожною заявкою закріплений конкретний менеджер, який і допоможе вирішити вам поточні питання.

Галина В.

Опубліковано 32 днi тому

Відмінний сайт, приємні та розуміючі консультанти. Задоволена!

Відповідь компанії

Дякуємо, що обрали нас!

Ірина

Опубліковано 33 днi тому

Чудовий сайт, на ньому можна знайти дісно хороших викладачів, які стануть другом. Репетитор Христина дуже хороша людина, з нереальними знаннями, яка змогла навчити мови з нуля Всім раджу

Відповідь компанії

Раді, що наш репетитор вам підійшов. Дякуємо за високу оцінку :)

Светлана

Опубліковано 33 днi тому

Хотим поблагодарить за классного учителя. Обьясняет все доступно и легко. Очень нам помогла.

Відповідь компанії

Светлана, рады, что преподаватель вам понравился. Успехов в учебе!

Наталья

Опубліковано 33 днi тому

Людмила отличный логопед.Ребенку поставила полностью все звуки за 4 месяца занятия. Спасибо вам большое.

Відповідь компанії

Спасибо, что выбрали нас!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати