Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 3

Поточна оцінка 4.63 від 1008 користувачів.

Поділіться враженнями про Букі.

На цій сторінці відображатимуться відгуки та коментарі про досвід роботи з Букі.

Залишити відгук можуть зареєстровані репетитори або відвідувачі, які підтвердили свою особу через електронну пошту чи соціальні мережі.

Якщо маєте питання чи зіткнулися з проблемою при роботі з сервісом, будь ласка, напишіть нам на [email protected]. Протягом 1-2 днів ми детально розглянемо ваш запит.

Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Анжеліка

Опубліковано 30 днів тому

Займаюсь у Марії Куртишової вчу словацьку вчителька дуже подобається знайшла до мене підхід а це доречі дуже важко. Дуже гарно і доступно розповідає. Рекомендую цю вчительку

Відповідь компанії

Доброго дня, Анжеліко. Дякуємо за ваш відгук. Продуктивних вам занять із викладачем!

Христина

Опубліковано 31 день тому

Сайтом дуже задоволена ,за короткий термін знайшла чудового репетитора Ірину своїй сестрі.Ірина дуже швидко знайшла підхід до дитини і сестра займається в своє задоволення ,тому я дуже щаслива.

Відповідь компанії

Доброго дня, Христино. Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашої роботи. Раді вашим успіхам!

Назар Руденко

Опубліковано 31 день тому

Хочу сказать спасибо преподавателю Назару Руденко, для нас было важно, чтобы преподаватель объяснял предмет понятно для ребенка ,так и получилось. После первого занятия по геометрии сын сказал, что узнал и понял больше чем за весь год в школе !!! И большой показатель , что ждет с нетерпением следующего занятия.

Відповідь компанії

Дуже дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені викладачем!

Наташа

Опубліковано 31 день тому

Самый лучший

Відповідь компанії

Доброго дня, Наташо. Дуже дякуємо вам за відгук!

Тетяна

Опубліковано 32 днi тому

Хочу лишити відгук про викладача з математики Бондарцову Галину Михайлівну. Викладач знайшла підхід до дитини, добре пояснює. Дитині почала подобатися математика і покращилися знання і оцінки. Я дуже усім задоволена.

Відповідь компанії

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за ваш відгук. Раді вашим успіхам!

Марія

Опубліковано 33 днi тому

Займалась у Сніжани Гайдай Сніжана гарно та доступно пояснює, має підхід до кожного учня, результами ЗНО з хімії була дуже задоволена! Дійсно рекомендую!

Відповідь компанії

Доброго дня, Маріє. Дякуємо вам за відгук про викладача! Раді вашим успіхам на ЗНО!

Оксана

Опубліковано 33 днi тому

Хочу залишити відгук для викладача латині. Алла Козырева дуже спокійна, має прекрасный підхід до дитини(8років хлопчик) Дитина охоче займається та чекає наступних уроків. Хоч і навчання відбувається в онлайн режимі, але це не заважає їй навчати дитину. Вона викладає матеріал на 100%!!! Дуже відповідальна!!! Дякую за такого викладача! Все таки є ще чуйні, добрі та дійсно навчені вчителі з яких хочеться брати приклад!!! Сто зірочок Вам

Відповідь компанії

Доброго дня, Оксано. Дуже дякуємо вам за відгук! Раді, що ви задоволені співпрацею! Успіхів на заняттях!

Міла Л.

Опубліковано 33 днi тому

мене змушуть сплачувати за заняття, які я не проводила, а коли я пишу під заявкою про це, ніхто мені не телефонує. В результаті я сиджу без клієнтів, хоча роботи в карантин і без цього немає. Також клієнти часто кажуть, що вони не встановлювали таку ціну, яка зазначено в заявках, вони пропонують вдвічі меншу ціну, чомусь, мені по телефону. Клієнти відтерміновують заняття - то вони хворі, то вони ніби-то їдуть з міста. Нащо тоді виставляти такі заявки, якщо реально учень не займається?

Відповідь компанії

Доброго дня, Міло. Дякуємо за ваш відгук. Ми тісно співпрацюємо як з репетиторами, так і з учнями. По вашій заявці клієнт нам повідмила, що у вас було повноцінне оплачуване заняття, Після цього уроки, на жаль, припинилися. Менеджер зробила вам перерахунок по заявці згідно умов Договору Оферти як за короткий курс. Усі заявки на сайті оформлюють учні, вони обирають викладачів, керуючись тими побажаннями, які їм підходять (ціна, час та місце проведення занять, досвід і т.д.). Якщо заняття переносяться, про це потрібно повідомляти менеджера по заявці, він при потребі призупинить її.

Дарина С.

Опубліковано 35 днів тому

Даже супер

Відповідь компанії

Доброго дня, Дарино. Дуже дякуємо за ваш відгук і високу оцінку нашої роботи.

Юхименко Олена

Опубліковано 39 днів тому

Терплячий,неконфліктний,професійний репетитор

Відповідь компанії

Доброго дня, Олено. Дуже дякуємо за ваш відгук. Успішних вам занять із викладачем!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати