Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 3

Поточна оцінка 4.53 від 679 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Катерина Ф.

Опубліковано 15 днів тому

Чудовий сайт

Відповідь компанії

Катерино, дуже дякуємо за високу оцінку нашого сайту.

Таня

Опубліковано 16 днів тому

Чудовий сайт

Відповідь компанії

Доброго дня, Тетяно. Дуже дякуємо за ваш відгук. Успіхів у роботі з репетиторами!

Оля

Опубліковано 20 днів тому

Все отлично.

Відповідь компанії

Спасибо за обратную связь!

Тетяна Б.

Опубліковано 26 днів тому

Доброго дня! Поясніть, будь ласка, чому вже другий раз за чотири дні я не отримую учнів по персональних замовленнях. Анкета знаходиться в ТОП, відповіла через 5 хвилин, але учня так і не отримала... що цікаво, як правило, це стосується тільки довгострокових заявок з мінімум трьома уроками на тиждень. Ще декілька місяців тому отримувала усіх учнів. Який тоді сенс у придбанні ТОП, якщо навіть персональні заявки не підтверджуються. Буду вдячна за відповідь.

Відповідь компанії

Доброго дня, Тетяно. Клієнт в праві обирати одразу кількох викладачів. Що стосується сьогоднішньої заявки, то клієнт як раз і обрав двох викладачів, і в обох викладачів анкета знаходиться в ТОПі. Інший викладач відповів на заявку протягом 3 хвилин, саме тому система віддала перевагу йому. Якщо у вас виникають питання та пропозиції по роботі сайту, то краще писати на центральну пошту [email protected], так ви отримаєте більш детальну і розгорнуту відповідь по кожній заявці, ніж на сторінці відгуків.

Юлія П.

Опубліковано 26 днів тому

Здравствуйте! С помощью вашего сайта нашла репетитора Заруднюю Наталью Юрьевну, которая мне помогла с заданиями по итальянскому языку. Работа была выполнена на 5 дней раньше срока, что приятно удивило. Оценка "отлично"! Искренне благодарна этому прекрасному преподавателю за помощь. Потрясающий и просто очень добрый человек! Теперь знаю, к кому буду обращаться в будущем.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Юлия. Спасибо большое за ваш отзыв. Очень рады, что вы остались довольны сотрудничеством с Натальей Юрьевной.

Іван Д.

Опубліковано 27 днів тому

Працюю з сайтом все влаштовує,супер платформа,мене все влаштовує!

Відповідь компанії

Доброго дня, Іване. Дуже дякуємо за ваш відгук. Завжди приємно з вами працювати!

Володимир Н.

Опубліковано 27 днів тому

Сайт чудовий, але, не дивлячись на 5, хочу теж звернути увагу адміністрації сайту, що є проблеми з додатком та повідомленнями про учнів. Останні 3 місяці точно. Заявка є - учня нема. Дякую.

Відповідь компанії

Доброго дня, Володимире. Дякуємо за зворотній зв'язок. Додаток зараз не працює, так як знаходиться на доопрацюванні. Щойно його буде удосконалено, ми повідомимо вас про це. Якщо у вас є проблеми із сповіщеннями про заявки, то напишіть нам про це на центральну пошту [email protected] більш детально, щоб ми змогли допомогти вам у вирішенні проблеми.

Женя

Опубліковано 28 днів тому

Сайт супер!

Відповідь компанії

Дуже дякуємо за ваш відгук!

Роксолана К.

Опубліковано 29 днів тому

Мене обрали бажаним репетитором, а заявку мені не дали !! Питання чому? Що за сайт ? Бо я не заплатила топ?

Відповідь компанії

Доброго дня, Роксолано. Клієнт в праві обрати одразу декілька викладачів. Можливо, інший викладач відгукнувся швидше, і йому надали перевагу. Більш детальну інформацію з приводу конкретної заявки ви можете отримати написавши листа на центральну пошту [email protected], а не на сторінці відгуків.

LizaA

Опубліковано 29 днів тому

Очень плохой сайт. Постоянно приходят заявки, которые я открываю моментально, но они уже отданы другому репетитору. Очень странна ситуация, когда я молниеносно открываю только-что пришедшее сообщение, но заявка уже отдана. Это очень неправильная работа. Не может быть, чтоб сообщение было отдано, но репетиторы его даже не успели прочитать. Разве что могут висеть свободные заявки, которые ищут носителя англ. языка по 200 грн., когда носители английского языка берут 900 грн. за час и это минимум.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Лиза. На нашем ресурсе клиенты сами выбирают себе репетиторов. Судя по вашему отзыву речь идет именно о преподавании английского он-лайн, таких преподавателей у нас больше 7000, конечно, конкуренция большая. К сожалению, анкеты с вашей почтой у нас на сайте нету, поэтому не можем дать более подробных рекомендаций.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати