Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 30

Поточна оцінка 4.64 від 557 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Аліна Т.

Опубліковано 224 днi тому

Хороший сайт, часто приходят заявки от учеников. Особенно хорошо на начальном этапе для учителей, когда ещё нет наработанных учеников. Сейчас не часто им пользуюсь,т.к.много "своих" студентов, но иногда очень полезно быть в базе учителей))

Відповідь компанії

Спасибо! Всегда рады помогать как начинающим репетиторам, так и со стажем!

Алёна П.

Опубліковано 225 днів тому

Благодаря сайту нашла чудесного репетитора по словацкому языку - Анастасія Ш.id: 52140 (Тернополь). Добросовестно и ответственно подошла к своей работе. Выложилась на все 100%. Отличный репетитор.

Відповідь компанії

Успехов в обучении! Отлично, что вам понравился преподаватель!

Ольга

Опубліковано 229 днів тому

Деякий час займаємось із Аліною Миколаївною. Приємна, ввічлива людина і гарний педагог. За період літніх канікул домоглася більшого, ніж за навчальний рік у школі. Суттєвий прогрес в математиці, виправився почерк і правопис загалом. Роботою Аліни Миколаївни повністю задоволена.

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук! Успіхів у навчанні!

Antonina a.

Опубліковано 229 днів тому

Хочу выразить благодарность преподавателю по дошкольной подготовке Татьяне Я. (р-н Коммунар)- buki.com.ua/ru/user-48516/ Преподаватель очень опытный, за 1,5 часа с сыном успели пройти кучу материала и самое интересное, что мой неусидчивый ребенок сидел, как вкопанный! Я была просто поражена! У преподавателя есть различные предметы и материалы, как мне показалось, на все темы, чтоб заинтересовать ребенка. Спасибо большое!!!

Відповідь компанії

Рады, что преподаватель вам понравился и есть заметные результаты!

Людмила

Опубліковано 230 днів тому

Дуже задоволена що знайшла у вас Ірина З.id: 37142. Син 9 клас.. знання не тримались в його головi. Хотiла взяти репетитора. Вiн не погоджувався.. час йшов.. в сiчнi все ж таки без його вiдома домовилась з Iриною про заняття.. i пошкодувала що не зробила це ранiше. Син займався без проблем. Iрина знайшла до нього пiдхiд. Здали ДПА. Поступили в КЕП. Дуже дякую Iринi

Відповідь компанії

Людмило, вітаємо із вступом та гарними результатами. Дякуємо за відгук про викладача :)

Світлана, Чеська мова

Опубліковано 231 день тому

Хочу виразити свої враження від нашої співпраці з репетитором чеської мови. Наталія - дуже розумний спеціаліст, грамотний педагог, хороший наставник, поліглот. Саме цим я надзвичайно приємно вражена. У нас склалася дуже плідна співпраця, результатами якої я задоволена на всі навіть 200%. Репетитор повністю віддана своїй професії. Вона довела мені, що вивчати іноземні мови не так вже й складно. Хочу сказати лише одне: таких людей потрібно цінувати.

Відповідь компанії

Дякуємо за ваш коментар!

Людмила

Опубліковано 232 днi тому

Занимаемся с Екатериной Игоревной по математике.Очень вежливая,пунктуальная,доступно и интересно проходят занятия. Даже в летнее время сын с удовольствием подтягивает свои знания. Спасибо репетитору и сайту буки !!!

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв! Успехов в обучении!

Оксана Д.

Опубліковано 234 днi тому

Сайт працює відмінно, менеджери завжди ввічливі, швидко реагують та вирішують проблеми, що виникають. Проте чомусь тривалий час ігноруються мої листи з проханнями повернути кошти за заняття, що обірвалися. Зверніть, будь ласка, увагу. А так я всім задоволена, дякую вам за роботу)

Відповідь компанії

Оксано, дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи! Напишіть, будь ласка, старшому менеджеру [email protected] номер замовлення, по якому ви очікуєте перерахунок.

Виктория Годлевская

Опубліковано 235 днів тому

id: 6153 Я і мій син Микита дуже вдячні викладачеві Галині Семенівні. До початку занять рівень знань мого сина був невисоким. Займалися ми два рази на тиждень протягом навчального року. Результат всі наші очікування. Мій син придбав не тільки дорогоцінні знання але і досвід вільного спілкування українською мовою. Ми дуже задоволені, що займалися саме з Галиною Семенівною, тому, що вона дуже добра, хороша людина і справжній професіонал своєї справи. Спасибі величезне, Галина Семенівна!

Відповідь компанії

Щиро радіємо, що викладач вам підійшов і результат перевершив очікування!

Катерина С.

Опубліковано 236 днів тому

Очень быстро реагируют менеджеры) всем довольна)

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати