Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 31

Поточна оцінка 4.63 від 563 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Людмила

Опубліковано 238 днів тому

Дуже задоволена що знайшла у вас Ірина З.id: 37142. Син 9 клас.. знання не тримались в його головi. Хотiла взяти репетитора. Вiн не погоджувався.. час йшов.. в сiчнi все ж таки без його вiдома домовилась з Iриною про заняття.. i пошкодувала що не зробила це ранiше. Син займався без проблем. Iрина знайшла до нього пiдхiд. Здали ДПА. Поступили в КЕП. Дуже дякую Iринi

Відповідь компанії

Людмило, вітаємо із вступом та гарними результатами. Дякуємо за відгук про викладача :)

Світлана, Чеська мова

Опубліковано 239 днів тому

Хочу виразити свої враження від нашої співпраці з репетитором чеської мови. Наталія - дуже розумний спеціаліст, грамотний педагог, хороший наставник, поліглот. Саме цим я надзвичайно приємно вражена. У нас склалася дуже плідна співпраця, результатами якої я задоволена на всі навіть 200%. Репетитор повністю віддана своїй професії. Вона довела мені, що вивчати іноземні мови не так вже й складно. Хочу сказати лише одне: таких людей потрібно цінувати.

Відповідь компанії

Дякуємо за ваш коментар!

Людмила

Опубліковано 240 днів тому

Занимаемся с Екатериной Игоревной по математике.Очень вежливая,пунктуальная,доступно и интересно проходят занятия. Даже в летнее время сын с удовольствием подтягивает свои знания. Спасибо репетитору и сайту буки !!!

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв! Успехов в обучении!

Оксана Д.

Опубліковано 242 днi тому

Сайт працює відмінно, менеджери завжди ввічливі, швидко реагують та вирішують проблеми, що виникають. Проте чомусь тривалий час ігноруються мої листи з проханнями повернути кошти за заняття, що обірвалися. Зверніть, будь ласка, увагу. А так я всім задоволена, дякую вам за роботу)

Відповідь компанії

Оксано, дякуємо вам за високу оцінку нашої роботи! Напишіть, будь ласка, старшому менеджеру [email protected] номер замовлення, по якому ви очікуєте перерахунок.

Виктория Годлевская

Опубліковано 243 днi тому

id: 6153 Я і мій син Микита дуже вдячні викладачеві Галині Семенівні. До початку занять рівень знань мого сина був невисоким. Займалися ми два рази на тиждень протягом навчального року. Результат всі наші очікування. Мій син придбав не тільки дорогоцінні знання але і досвід вільного спілкування українською мовою. Ми дуже задоволені, що займалися саме з Галиною Семенівною, тому, що вона дуже добра, хороша людина і справжній професіонал своєї справи. Спасибі величезне, Галина Семенівна!

Відповідь компанії

Щиро радіємо, що викладач вам підійшов і результат перевершив очікування!

Катерина С.

Опубліковано 245 днів тому

Очень быстро реагируют менеджеры) всем довольна)

Відповідь компанії

Спасибо за отзыв!

Аніта

Опубліковано 245 днів тому

Дякую Аделіні Кедюлич за уроки словацької мови.

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук! Успіхів у вивченні мови!)

Андрій Вікторович

Опубліковано 246 днів тому

07.08.2019 Самим сайтом задоволений, а от викладачем, якого обрав - ні. Викладач, Дунаєва Вікторія - https://buki.com.ua/user-41659/ - геть безвідповідальна людина, яка не .дотримується домовленостей та не відповідає за свої слова. 3 25.07.2019 пройшло два тижні, але так до занять й не приступили, з вищезазначених причин.

Відповідь компанії

Доброго дня, Андрію Вікторовичу. Щиро перепрошуємо за незручність. Ви врахуємо ваш відгук.. Можливо, ви зможете обрати на сайті іншого викладача, з яким у вас складається успішна співпраця https://buki.com.ua/tutors/anhliiska-mova/

Оксана С.

Опубліковано 248 днів тому

Супер! Мены сподобалось!

Відповідь компанії

Дякуємо вам!

Елена

Опубліковано 248 днів тому

Занимались математикой с Еленой Симаченко, остались очень довольны. Доступно объясняет материал, очень внимательна и терпелива. Спасибо большое.

Відповідь компанії

Елена, спасибо за обратную связь. Мы рады, что вам понравился преподаватель.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати