Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 34

Поточна оцінка 4.64 від 559 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Світлана Б.

Опубліковано 282 днi тому

Чудовий сайт, де учні та викладачі знаходять один одного. Інформація про потенційні заявки приходить на електронну пошту. Менеджери оперативно та професійно дають відповідь на кожне питання, яке з'являється в процесі роботи, завжди привітні та ввічливі. З компанією Buki приємно співпрацювати.

Відповідь компанії

Доброго дня! Світлано, дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Будемо старатись підтримувати такий же рівень.

Владислав Ф.

Опубліковано 283 днi тому

Надія Віталіївна - чудовий репетитор з української мови.Коли прийшов до неї нулем, то через пару місяців став чудовим. Дякую їй за всі чудові уроки , і за те що сил даремно не витрачала. Рекомендую.

Відповідь компанії

Владиславе, дякуємо за відгук!

Поліна К.

Опубліковано 285 днів тому

Мені не прийшло ні одне замовлення.....

Відповідь компанії

Поліно, доброго дня. Всі замовлення, які ми отримуємо залишають учні. Вона самостійно вибирають для себе викладача. Я бачу, що у вашому профілі немає дипломів, не вказано розклад, немає відеопрезентації. Також ви вказали, що працюєте тільки онлайн, через велику конкуренцію Вам надходить мало замовлень. Ви можете скористатися послугою ТОП, додати відеопрезентацію викладача чи вести блог, щоб отримати додаткові бали і зробити анкету більш привабливою для потенційних учнів. Якщо у вас є можливість працювати у вашому місті, зробіть позначки у вашій анкеті і у вас буде більше заявок на заняття вживу.

Алина

Опубліковано 286 днів тому

Занималась с Юлией О.(история Украины) месяц , мне нужно было подготовиться к ДПА в форме ЗНО. Юлия во время занятия рассказывает максимум информации не только по программе ЗНО, а и дополнительную очень интересную информацию, истории из жизни связанные с историей Украины. За короткое время репетитор хорошо подготовила меня к ЗНО, что и дало мне возможность сдать ЗНО на желанный бал. Очень хороший репетитор.

Відповідь компанії

Алина, спасибо за отзыв. Мы рады, что результаты ЗНО и работа с репетитором оправдали ваши ожидания!

Богдан Г.

Опубліковано 288 днів тому

Сайт працює відмінно!

Відповідь компанії

Дякуємо за високу оцінку!

Владлена Ш.

Опубліковано 288 днів тому

Молодцы. Отличная работа.

Відповідь компанії

Дякуємо за ваш відгук!

Denis Motorin

Опубліковано 289 днів тому

Почему ни на сайте ни в ФБ нет ни одного контактного номера телефона?

Відповідь компанії

Здравствуйте, Денис. Все рабочие вопросы вы можете направить на почту старшего менеджера Елены [email protected] . Адрес в открытом доступе в разделе "Контакты".

Inna S.

Опубліковано 289 днів тому

Дякую Наталії Юрівні за цікаві уроки та хорошу підготовку до ЗНО з німецької мови))Було дуже приємно з вами працювати)

Відповідь компанії

Раді, що викладач вам сподобався!

Степан К.

Опубліковано 290 днів тому

Дуже мало заявок.

Відповідь компанії

Доброго дня, Степане. Всі замовлення, які ми отримуємо залишають учні. Вони самостійно вибирають для себе викладача. Я бачу, що у Вас вже було 2 учнів з нашого сайту і ви вказали, що працюєте тільки онлайн, через велику конкуренцію Вам надходить мало замовлень. Ви можете скористатися послугою ТОП, додати відеопрезентацію викладача чи вести блог, щоб отримати додаткові бали і зробити анкету більш привабливою для потенційних учнів. Якщо у вас є можливість працювати у вашому місті, зробіть позначки у вашій анкеті і у вас буде більше заявок на заняття вживу.

Александра

Опубліковано 290 днів тому

Уже полгода занимаюсь со Светланой П. (репетитор английского языка). Отличный учитель и человек. Готовлюсь к ЗНО уверенно. Очень рада что смогла найти такого учителя!

Відповідь компанії

Александра, cпасибо за отзыв! Успехов в изучении английского!

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати