Репетитор - Світлана Б. id:13326

Світлана Б.

180 грн/год

Світлана Б.

«Репетитор з російської мови та зарубіжної літератури, вчу думати, розуміти мову, текст. Готую до ЗНО, ДПА.»

Предмети

Російська мова

Зарубіжна література

Розвиток пам'яті

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Носій мови

Граматика

Деталі про досвід викладання:

Носій мови, є досвід репетиторства з іноземними студентами. Можу проводити заняття з особливими дітками. Впевнена, урок має бути наповненим, сонячним, позитивним.

Рівні викладання:

10-11-й класи

7-9-й класи

Деталі про досвід викладання:

Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" 2011 в номінації "Зарубіжна література"

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

Чим більше дитина читає, тим краще розвивається пам'ять, креативне мислення. Прогнозоване читання, навчальний діалог, інтернактивні вправи - усе це працює на результат

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Є прогалини у знанні російської мови? Бажаєте, щоб ваша дитина уміла висловлювати свої думки російською мовою, навчилась писати грамотно, креативно? Ви мрієте, щоб ваше маленьке диво свідомо сприймало текст? Тоді я можу допомогти. Все залежить від мети, яку ви поставите переді мною.

Освіта:

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Вчитель-методист, 1985

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

7 відгуків про Світлана Б.

5/5

5+

5

5

2

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Світлана

5+

30.04.2021

Російська мова, Розвиток пам'яті, Репетитор для дітей

5+

Ми проживаємо за кордоном і Світлана займається з дочкою онлайн. Дитині дуже подобаються заняття. Уроки проходять у цікавій та невимушеній формі. Викладач доступно і цікаво пояснює матеріал. У дитини збільшився інтерес до читання, розширився словниковий запас. Ми дуже задоволені! Велике дякую!

Тетяна

5+

21.01.2021

Зарубіжна література

5+

Син-шестикласник займається зі Світланою 2 місяці. Шкільні вчителі відзначають, що він став більш активний на уроках, і не тільки з літератури. Не соромиться відповідати на уроках, бо навчається завдяки Світлані вільно формулювати свої думки. Мені дуже подобається той розвиток дитини, що я бачу. Заняття сином сприймаються не як щось обов'язкове, а як приємна бесіда.

Nigora Sharipova

5+

28.05.2020

Російська мова, Розвиток пам'яті, Молодші класи 1-4

5+

Обидва моїх дитини, 5 і 9 років, займаються з Світланою. У неї дуже добре підготовлені інтерактивні заняття, її позитив і енергія заряджають і надихають дітей. Дуже рекомендуємо цього викладача.

Катя

5+

05.06.2020

Російська мова, Молодші класи, Розвиток пам'яті, Молодші класи 1-4

5+

Відмінний і дуже грамотний викладач. Ми в повному захваті! Має індивідуальний, гнучкий підхід до дитини. Дуже приємна в спілкуванні. Спокійний, приголомшливо терпляча людина, тому що дитина складна. Син став набагато краще розуміти і розмовляти російською, рівень знань підвищився. Світлана завжди підготовлена до уроку, чітко планує кожне заняття. Однозначно рекомендуємо. Svetlana is exceptionally bright, experienced, enthusiastic and patient with her students. She has been working with my special needs son for aver 2 months now. He has made amazing progress; his comprehension and pronunciation have improved dramatically; he is now able to speak full sentences in Russian. What I especially love about Svetlana's teaching style is that she very carefully plans every lesson. She is resourceful and creative; I highly recommend her services.

Олена

5+

27.01.2020

Зарубіжна література, 7-9-й класи

5+

Відмінний репетитор! Дуже швидко знайшла підхід до дітей (сина та доньки) і передала їм свою зацікавленість і любов до літератури. Добра, завжди усміхнена, дуже приємна в спілкуванні, пунктуальна, відповідальна, викладає цікаво і легко! Світлана Костянтинівна, щиро дякуємо Вам за навчання і Ваше відношення до дітей і до своєї роботи!

Олена

5

25.04.2018

Російська мова, Носій мови

5

Нас усе влаштовує. Працюємо до сих пір. Світлана Костянтинівна - дуже відповідальний та кваліфікований педагог. Можу поставити високу оцінку за якісну співпрацю.

Ольга

5

12.05.2017

Російська мова, Розмовна мова

5

Моєму синові, який навчається в 4 класі, потрібна була допомога у вивченні російської мови, тому ми і звернулися за допомогою до Світлани Костянтинівни. Учитель дуже хороший, вихований, стриманий, пунктуальний. У мого сина значно покращилася вимова слів, а також дикція. Він може вже висловити власну думку. Нам дуже підійшла Світлана Костянтинівна. Ваша компанія працює організовано та якісно.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

У відео розповідь про проведення дистанційного навчання. Про ресурси, які я використовую. Я перепробувала дуже багато платформ, але не усі "зайшли", тому ділюсь інформацією про те, що дає результати, що зберігає час.

Ця стаття про те, як навчитись бути читачем, зрозуміти позицію, точку зору автора та інтерпретувати текст, поринути в нього, лікуючи свою душу, навчаючись. А потім виринути з нього вже із досвідом кількох поколінь оновленим й збагаченим.

Відеопрезентація