Репетитор - Світлана Б. id: 13326

Світлана Б.

200 грн/год
200 грн/год

Репетитор з зарубіжної літератури, вчу думати, розуміти мову, текст. Допомагаю побачити світ цілісним та гармонійним! Допоможу порадами, як не сваритись з батьками. Позитив, повага до світу дитини - головні прерогативи під час занять. З країною-агресором, окупантами, сепаратистами, колаборантами не співпрацюю!

Світлана Б. 4.9(відгуків: 13)

Репетитор з зарубіжної літератури, вчу думати, розуміти мову, текст. Допомагаю побачити світ цілісним та гармонійним! Допоможу порадами, як не сваритись з батьками. Позитив, повага до світу дитини - головні прерогативи під час занять. З країною-агресором, окупантами, сепаратистами, колаборантами не співпрацюю!

Предмети

Зарубіжна література

Розвиток пам'яті

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Лауреат Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" 2011 в номінації "Зарубіжна література", допомагаю зрозуміти текст діткам 3-11 класів, а також дорослим здобувачам літературної освіти.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Чим більше дитина читає, тим краще розвивається пам'ять, креативне мислення. Прогнозоване читання, навчальний діалог, інтерактивні вправи - усе це працює на результат.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Є прогалини у знанні мови? Бажаєте, щоб ваша дитина уміла висловлювати свої думки, навчилась писати грамотно, креативно? Ви мрієте, щоб ваше маленьке диво свідомо сприймало текст? Тоді я можу допомогти. Все залежить від мети, яку ви поставите переді мною.
З країною-агресором, окупантами, сепаратистами, колаборантами не співпрацюю!

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Вчитель-методист, 1985
Вік:
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

13 відгуків про Світлана Б.

4.9/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

3

5+

9

Тимофей

4

21.12.2023

Зарубіжна література, 10-11-й класи

4

Я задоволений викладачем, назвати сильні сторони не можу, все забулося. Оцінка 4... більше»
Ольга

5+

23.06.2023

Українська мова, Зарубіжна література, Розвиток пам'яті, Ораторське мистецтво, 10-11-й класи, Репетитор для початківців, Базовий рівень

5+

Світлана Костянтинівна дуже гарний викладач, ми цілком задоволені співпрацею.... більше»
Альона

5+

06.06.2022

Розвиток пам'яті, Молодші класи 1-4

5+

Рекомендуємо! Нашим дітям 7 та 5 років, обоє із задоволенням займаються зі Світланою – читають, пишуть, розмовляють. Є прогрес, діти краще пишуть, стали більш уважними та усидливими.... більше»

Відповідь:

Дякую за відгук! Приємно працювати у співпраці і з мамою. і з татом. Обидва хлопчики дуже активні, розумні!

Юрій

5+

30.05.2021

, 7-9-й класи

5+

Ми дуже задоволені роботою зі Світланою. На додаток до відмінних професійних якостей - знання предмета, педагогічного досвіду та ін., Вона має прекрасні людські якості! Світлана вміє знаходити підхід до дитини, вловлювати хід його думок, відчути його душевний стан. Вона також володіє мистецтвом підносити навіть самий, на перший погляд, звичайний літературний твір з несподіваного кута, і тим самим перетворити літературний аналіз в захоплюючу подорож в історію. Наприклад, ми, як батьки, і самі не ... більше»

Відповідь:

Дякую за добрі слова. Гарна родина, доброзичливі батьки. Ціную обов'язковість та довіру до вчителя. Дякую за співпрацю!

Алла

5+

16.05.2021

Зарубіжна література, 7-9-й класи

5+

Учитель - це покликання. Вчителями не народжуються, ними стають. І це в повній мірі можна віднести до вчителя - Світлани. Світлана добре знає свій предмет, вміло планує програмний матеріал, раціонально будує уроки, в залежності від рівня розвитку і вихованості учнів. Вміє передбачати можливі труднощі учня. Застосовує різні методи навчання та наочні посібники. Добре знає вікові та психологічні особливості учнів. Дякую! 5+... більше»
Ольга

5

14.05.2021

, 5-6-й класи

5

Все добре, дитина задоволена. Дякую.... більше»
Світлана

5+

27.04.2021

Розвиток пам'яті, Репетитор для дітей

5+

Ми проживаємо за кордоном і Світлана займається з дочкою онлайн. Дитині дуже подобаються заняття. Уроки проходять у цікавій та невимушеній формі. Викладач доступно і цікаво пояснює матеріал. У дитини збільшився інтерес до читання, розширився словниковий запас. Ми дуже задоволені! Велике дякую!... більше»
Тетяна

5+

21.01.2021

Зарубіжна література,

5+

Син-шестикласник займається зі Світланою 2 місяці. Шкільні вчителі відзначають, що він став більш активний на уроках, і не тільки з літератури. Не соромиться відповідати на уроках, бо навчається завдяки Світлані вільно формулювати свої думки. Мені дуже подобається той розвиток дитини, що я бачу. Заняття сином сприймаються не як щось обов'язкове, а як приємна бесіда.... більше»

Відповідь:

Дякую за відгук. Хлопчик вже перейшов у 9 клас. Працюємо далі. Долаємо труднощі. Рада, що родина в безпеці, що можу допомогти не забути українську мову.

Катя

5+

04.06.2020

Молодші класи, Розвиток пам'яті, Молодші класи 1-4

5+

Відмінний і дуже грамотний викладач. Ми в повному захваті! Має індивідуальний, гнучкий підхід до дитини. Дуже приємна в спілкуванні. Спокійний, приголомшливо терпляча людина, тому що дитина складна. Син став набагато краще розуміти і розмовляти російською, рівень знань підвищився. Світлана завжди підготовлена до уроку, чітко планує кожне заняття. Однозначно рекомендуємо. Svetlana is exceptionally bright, experienced, enthusiastic and patient with her students. She has been working with my speci... більше»

Відповідь:

Дякую за гарний відгук. Працюємо з хлопчиком, долаємо труднощі, намагаюсь ситворити позитивну та комфортну атмосферу.

Nigora Sharipova

5+

26.05.2020

Розвиток пам'яті, Молодші класи 1-4

5+

Обидва моїх дитини, 5 і 9 років, займаються з Світланою. У неї дуже добре підготовлені інтерактивні заняття, її позитив і енергія заряджають і надихають дітей. Дуже рекомендуємо цього викладача.... більше»
Олена

5+

23.01.2020

Зарубіжна література, 7-9-й класи

5+

Відмінний репетитор! Дуже швидко знайшла підхід до дітей (сина та доньки) і передала їм свою зацікавленість і любов до літератури. Добра, завжди усміхнена, дуже приємна в спілкуванні, пунктуальна, відповідальна, викладає цікаво і легко! Світлана Костянтинівна, щиро дякуємо Вам за навчання і Ваше відношення до дітей і до своєї роботи!... більше»
Олена

5

28.02.2018

, Носій мови

5

Нас усе влаштовує. Працюємо до сих пір. Світлана Костянтинівна - дуже відповідальний та кваліфікований педагог. Можу поставити високу оцінку за якісну співпрацю.... більше»
Ольга

5

22.12.2016

, Розмовна мова

5

Моєму синові, який навчається в 4 класі, потрібна була допомога у вивченні російської мови, тому ми і звернулися за допомогою до Світлани Костянтинівни. Учитель дуже хороший, вихований, стриманий, пунктуальний. У мого сина значно покращилася вимова слів, а також дикція. Він може вже висловити власну думку. Нам дуже підійшла Світлана Костянтинівна. Ваша компанія працює організовано та якісно.... більше»

Відповідь:

Дякую за відгук. Мій перший учень онлайн. Вже перейшов в 11 клас. Рада, що можу допомогти одеситу. Дуже добре, що родина в безпеці. Працюємо й надалі. Ми переможемо.

Показати більше відгуків»

Блоги користувача

У відео розповідь про проведення дистанційного навчання. Про ресурси, які я використовую. Я перепробувала дуже багато платформ, але не усі "зайшли", тому ділюсь інформацією про те, що дає результати,

Ця стаття про те, як навчитись бути читачем, зрозуміти позицію, точку зору автора та інтерпретувати текст, поринути в нього, лікуючи свою душу, навчаючись. А потім виринути з нього вже із досвідом кіл

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

В'ячеслав Б. id: 83570

В'ячеслав Б.

АВТОРСЬКА ОНЛАЙН – КУРС РОСІЙСЬКОЇ МОВИ Курс комплексний. У ньому поєднано граматика, орфографія та пунктуація, культура мови, лексика, практична стилістика та практичні заняття з написання творів, есе та інших видів письмових робіт. Усунення прогалин у знаннях. Підготуватися до складання іспитів усіх рівнів.

250грн/год
Валерія В. id: 66235

Валерія В.

Основний напрямок - Репетитор по китайському і англійському мовах.

200грн/год
Анна С. id: 28967

Анна С.

Вчитель української мови та літератури. Механічне виконання домашнього завдання - НІ! Покращення знань - ТАК! Абітурієнтам - "Інтенсив"!

5
200грн/год
Роксолана В. id: 86480

Роксолана В.

Навчу вас української мови та літератури легко і швидко.

5
250грн/год
Олена К. id: 94939

Олена К.

Мене звати Олена. Викладаю англійську та россійську мови понад 10 років. Маю досвід підготовки до КРОКУ студентів. медиків.

5
250грн/год