Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 6

Поточна оцінка 4.64 від 557 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Олег Л.

Опубліковано 38 днів тому

Добра робота. дякую, оцінка - 5.

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук!

Дар'я Г.

Опубліковано 41 день тому

Співпрацюю з Букі вже більше 1,5 року і дуже задоволена. Знайшла своїх улюблених учнів тут і продовжую далі співпрацювати з компанією. Конфліктних ситуацій не виникало . Менеджери з повагою відносяться до всіх зауважень та побажань. Дякую, що створили платформу на якій учні можуть знаходити свого вчителя, а репетитори отримувати додатковий дохід. Успіхів компанії!

Відповідь компанії

Радіємо за ваші успіхи і дякуємо за співпрацю!

Христина П.

Опубліковано 42 днi тому

Прекрасний сервіс

Відповідь компанії

Дякуємо за відгук :)

Ольга С.

Опубліковано 43 днi тому

Доброго дня! Як репетитор, дуже задоволена роботою компанії Букі. Вигідні умови, все чітко і оперативно. Менеджери ввічливі та професійні. Також чудово, що інформація про заявку приходить в повідомленні, оскільки не завжди є можливість відповісти на звінок. Це дає додаткову можливість відреагувати вчасно і не втратити заявку. Але є одне запитання. Чому мій рейтинг 4.9, хоча всі відгуки клієнтів 5? Просто цікаво. Буду вдячна за відповідь. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю.

Відповідь компанії

Доброго дня, Ольго Василівно. Дуже дякуємо за високу оцінку нашого ресурсу. Стосовно вашого рейтингу, то клієнти мають змогу поставити оцінки від 1 до 5+. Залежно від виставлених оцінок виставляється середнє арифметичне у ваш рейтинг. Ваші оцінки за відгуки: одна 4+, дві 5 та три оцінки 5+, саме від цих чисел система вивела середню оцінку.

Анна М.

Опубліковано 43 днi тому

Очень довольны преподавателем! Объясняет чётко и очень понятно. Легко нашла подход к моему ребёнку. Всем будем рекомендовать Людмилу. Ц. Спасибо вам большое!!!

Відповідь компанії

Анна, спасибо за отзыв. Рады, что смогли вам помочь.

Alla

Опубліковано 43 днi тому

Я у великому захваті від того , наскільки Максим Л. любить свою роботу , і що готовий робити заради відмінних результатів своїх учнів. Дуже подобається його підхід до уроків. РЕКОМЕНДУЮ! Побільше б таких учителів!

Відповідь компанії

Алло, дуже раді, що підхід викладача вам сподобався! Бажаємо успіхів у навчанні!

Ірина Орестівна

Опубліковано 44 днi тому

Вдячна сайту BUKI за можливість знайти чудового викладача для своєї доньки. Задоволена роботою пана Володимира,— бачу позитивні результати у підготовці до ЗНО і відчуваю, що віддала дитину у професійні руки.

Відповідь компанії

Ірино Орестівно, доброго дня. Дуже дякуємо за високу оцінку нашого ресурсу. Раді, що змогли вам допомогти.

Даша Полякова

Опубліковано 44 днi тому

Мы ОЧЕНЬ довольны репетитором Рудиком Евгением Леонидовичем, очень просто и доходчиво преподносит тему ученикам, очень внимательный, чательно выполняет свою работу, мой ребенок им доволен, улучшились оценки по предмету в школе.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Даша. Спасибо за обратную связь. Очень рады, что занятия Евгением Леонидовичем приносят результат. Успехов вам!

Анастасія Т.

Опубліковано 44 днi тому

Невозможно взять заявку,более 3х месяцев на сайте. А когда заявка принята,но ученик не выходит на связь- трудно ее отменить. Сервис неудобный. А если вы заплатите за неделю уроков,но потом ученик не будет ходить,то вы останетесь в нуле. Начинать с этого сайта карьерную деятельность и работу не рекомендую. С нуля крайне сложно получить учеников, а предлагают сразу купить топ статус

Відповідь компанії

Здравствуйте, Анастасия. На сайте ученик сам выбирает себе преподавателя. Если вам приходило мало персональных заказов, то рекомендуем улучшить вашу анкету (добавить копии дипломов, загрузить видео и т.д.). Заявки вам в работу давали и не один раз. По поводу отмены заявки, менеджер должен согласовать отмену с учеником, если какое-то время ученик не выходит на связь, то её обязательно закроют. Пожелания и замечания по работе сервиса вы всегда можете написать на центральную почту [email protected] Касаемо оплаты вы сделали вывод, так ни разу её и не сделав. В условиях работы с сайтом прописаны такие случаи.

Владимир

Опубліковано 44 днi тому

Пользуюсь услугами репетитора по математике Андрейчук Владимира Петровича,всем довольны,сыну нравиться .Вообщем рекомендую!

Відповідь компанії

Здравствуйте, Владимир. Благодарим за положительный отзыв о нашем репетиторе. Мы рады, что стали вам полезны.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати