Відгуки відвідувачів про сайт - сторінка 8

Поточна оцінка 4.64 від 557 користувачів.

Залиште свій відгук про роботу сервісу Букі.
Він буде доступним для перегляду іншим користувачам сайту.
Для підтвердження особи увійдіть через акаунти соціальних мереж Фейсбук чи Гугл або залиште свій на емейл - на нього прийде лист з підтвердженням активації відгуку.
Дякуємо за вашу активність!

Допоможіть нам стати краще!

Всі відгуки

Леся

Опубліковано 51 день тому

Вперше користуюсь сервісом. І дуже вдячна за ОПЕРАТИВНУ відповідь. Але яка це була ВІДПОВІДЬ!!!! Репетитор з математики Вікторія Б. повідомила, що моя пропозиція її геть не влаштовує. Бо ЧОГО ЦЕ ВОнА МАЄ витрачати свій час, коли я не хочу їй платити більше. Замість 150/60 хв. що вказані на сайті, 250/90 хв. Хоча у замовленні чітко було вказано 1 раз на тиждееь, 60 хв. Просто робити домашнє завдання. Мені скептимчно побажали "ВДАЧІ" у пошуках. Це було неприємо і я нічим таке не заслужила.

Відповідь компанії

Доброго дня, Лесю. Дуже прикро, що репетитор так себе повів із вами. На жаль, на нашому сайті близько 20 тисяч викладачів, і ми не маємо змоги проводити співбесіди з кожним. Можемо запропонувати пошук іншого викладача, але знаємо, що по вашому запиту інших, на жаль, на сьогодні немає.

Сергей С.

Опубліковано 52 днi тому

Дякуємо репетитору Юліані П. за гарне навчання та роз'яснення уроків.Ми ще навчаємося,але син задоволений і ми бачимо гарний результат.Рекомендуємо гарного,терпеливого репетитора.

Відповідь компанії

Доброго дня, Сергію. Дякуємо за ваш відгук. Раді за ваші успіхи у навчанні!

Ірина

Опубліковано 54 днi тому

Евеліна К. класний репетитор з математики і англійської мови. Донька дуже задоволена , спілкування проходить на рівні, успіхи у навчанні вже суттєві Рекомендую

Відповідь компанії

Ірино, дякуємо за відгук! Раді, що ви задоволені вибором репетитора :)

Ілона Т.

Опубліковано 55 днів тому

Как репетитор, сервисом довольна. Лояльная, удобная и выгодная система.

Відповідь компанії

Илона Андреевна, спасибо вам за отзыв о нашем сервисе. С вами приятно сотрудничать!

Кароліна Ш.

Опубліковано 55 днів тому

Ищем логопеда. находим подходящих по цене. но с ними не дают связаться. а присылают только дорогих по стоимости. Очень недовольна

Відповідь компанії

Здравствуйте, Каролина. Вам звонил наш менеджер и сообщила, что выбранные вами преподаватели из-за плотного графика пока не берут новых учеников, поэтому отказались, вы согласились на подбор логопеда и уточнили цену. В пределах этой цены вам предложили другого специалиста, потом еще одного. Если вам что-то не подошло, мы всегда готовы помочь и найти еще специалистов!

Инесса

Опубліковано 56 днів тому

Добрый день!хороший у вас сайт!один вопрос, где можно оставить отзыв о репетиторе?

Відповідь компанії

Добрый день, Инесса. Спасибо за обратную связь. Отзыв о преподавателе вы можете оставить по ссылке, которую вам присылали на почту с просьбой оставить отзыв, или прислав его на центральную почту [email protected], указав номер заказа.

Mykyta Lazarev

Опубліковано 56 днів тому

Лучший сервис!

Відповідь компанії

Никита, спасибо за отзыв!

Александра К.

Опубліковано 56 днів тому

Было бы справедливо включить функцию отзыва репетитора об ученике в ответ на то, что напишет ученик. А то ученики разные бывают, и отменяют в последний момент, и бросают заниматься спустя пару занятий даже не объяснившись или одно занятие отучатся и времени у них вдруг не хватает на больше... А репетитор тратит свое время, деньги, еще и отзыв плохой может получить.

Відповідь компанії

Здравствуйте, Александра. В своем кабинете репетитора на странице заказа у вас есть возможность прокомментировать отзыв ученика.

Талья

Опубліковано 57 днів тому

Було б чудово,якби репетитор Тетяна з Id 56976 вказала причину відмови заявки. Це не важко сказати, аніж просто закрити заявку і не відповісти запитання. Склалося дуже неприємне враження про людину.

Відповідь компанії

Доброго дня. Репетитор Тетяна не працює з дорослими, саме тому вона і відмовилась від вашого замовлення. Бачу, що вам уже підібрали іншого викладача. Якщо потрібна буде наша допомога, звертайтеся!

Катя

Опубліковано 57 днів тому

Як залишити відгук

Відповідь компанії

Доброго дня, Катю. Відгук про викладача ви можете залишити за посиланням, яке надсилали вам на пошту з проханням залишити відгук, або надіславши його на центральну пошту [email protected], вказавши номер замовлення.

Оцінити!

або авторизуйтесь через соціальні мережі:

Надіслати