Відкриття, зростання та партнерства: як BUKI провела 2023 рік

21.12.2023

Відкриття, зростання та партнерства: як BUKI провела 2023 рік

Рік 2023 став для BUKI роком, коли ми, попри складні для країни умови, продовжили свою впевнену подорож у світі освіти. Цей рік ознаменувався різноманітними досягненнями, що стали можливими завдяки нашим неймовірним клієнтам, важливим партнерствам та відданим користувачам.

BUKI care: Допомагаємо дітям

У 2023 році ми запровадили програму BUKI Сare з метою допомогти дітям, які постраждали від війни розвиватися та отримати шанс на гідне майбутнє. Зараз навчання отримують 118 дітей, 100 з яких оплачує компанія, а інших 18 – наші власні співробітники. Цей факт, як ніщо інше демонструє синергію компанії з її працівниками.

Кожна дитина має можливість пройти 80 індивідуальних уроків з репетитором, що забезпечує їм потрібні знання та навички. Загальний бюджет цієї ініціативи становить близько 1,5 мільйона гривень. Ми віримо, що освіта – це ключ до кращого майбутнього, і ми пишаємося можливістю допомогти дітям.

Донати: Долаємо виклики разом

З початку збору пожертвувань 24 лютого 2022 року ми змогли зібрати близько 10 мільйонів гривень, які були спрямовані на наближення перемоги. Фонди, з якими ми співпрацювали — це фонд Сергія Притули, Повернись Живим та Госпітальєри.

Наші співробітники самостійно запустили понад 10 ініціатив по збору коштів на потреби волонтерів, а дехто - пішов добровольцем до лав ЗСУ. Ми у BUKI чекаємо їхнього повернення з перемогою!Також за минулий рік, BUKI гордо співпрацювало та підтримувало ряд важливих освітніх ініціатив та олімпіад, вкладаючи у майбутнє української освіти. Серед них варто відзначити наше партнерство з Благодійним фондом "Об'єднання світових культур" та участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій до Дня Незалежності України.

Зростання команди

Серед наших найважливіших перемог цього року – потужний ріст нашої команди. За рік наша родина розширилася на 75 відмінних професіоналів. Таке впевнене зростання відображає наше прагнення надавати лише найкращі умови та сервіс для наших користувачів.

 Аналітика росту За минулий рік, BUKI UA відзначило неймовірний ріст та досягнення, що відображають справжній рік успіху для компанії. Цікавими є спостереження по найпопулярніших предметах:

Не дивно, мабуть, проте англійська мова складає приблизно 25% від усіх заявок, математика — близько 14% від усіх заявок. Натомість німецька мова - це приблизно 12% у 2023 році від загальної кількості заявок, що на 65% більше порівняно з 2022 роком.Математика та англійська мова все ще залишаються найпопулярнішими предметами у всіх країнах.Київ є лідером з найбільшою кількістю реєстрацій викладачів (близько 30%).

За ним слідують Львів, Одеса, Харків, та Дніпро, але зі значно меншою кількістю реєстрацій у порівнянні з Києвом.BUKI на Bett UK 2024Важливим досягненням для BUKI є наша участь у Bett UK 2024, найбільшій у світі події з освітніх технологій у Великій Британії. Україна вперше братиме участь у цьому глобальному форумі, і ми з гордістю представимо нашу міжнародну платформу для пошуку найкращих репетиторів. Відбір до національної делегації визначив BUKI серед восьми найкращих EdTech-стартапів, і ми невимовно пишаємось бути серед кращих!Програма реферальних систем для учнів та вчителів в BUKI School

Цього року ми впровадили реферальну програму для учнів та репетиторів, що стимулює залучення нових користувачів і сприяє популяризації нашого сервісу.

Відтепер наші і викладачі, та учні отримуватимуть бонуси за те, що рекомендуватимуть нас своїм знайомим. 

Запуск румунського BUKI

Запуск румунської версії BUKI відкрив нам нові можливості за кордоном та дозволив розширити наш вплив на міжнародному рівні. Проєкт BUKI Румунія був запущений в листопаді 2023 року і на цей момент на сайті можна знайти репетитора для англійської мови та математики. Проте ми не плануємо зупинятись на цьому і будемо розширювати горизонти.

Визнання в Forbes і рейтинг EdTech

Два наші статті були опубліковані в Forbes, відзначаючи наш вклад у сферу освіти. Один із цих матеріалів розкриває історію становлення репетиторського маркетплейса BUKI в Україні. Засновники BUKI розповіли Forbes про наші плани та стратегії для майбутнього розвитку, а також поділилися нашими внесками у покращення навчального процесу та підвищення якості освіти.BUKI вже втретє потрапив у ТОП EdTech проєктів в Європі за версією HolonIQ, одного з найавторитетніших сервісів у світі зі збору інформації та формування рейтингів. У категорії "Tutoring and Test Prep". Це свідчить про визнання у сфері репетиторських послуг.

Співзасновник BUKI Вадим Синжерецький цього року отримав нагороду Forbes 30 до 30 в Україні та Європі. Forbes пише: “Будь-які відчутні досягнення – це майже ніколи не one night success, а кумулятивний ефект щоденних дій, звичок та активностей. Тому фокусуйтеся не на меті, а на щоденних кроках, маленьких завданнях і звичках, що ведуть до неї.” — ця нагорода є справді визнанням для Вадима і додатковим джерелом натхнення для наших майбутніх досягнень.

Ми горді нашими здобутками у 2023 році та плануємо ще більше успіхів у майбутньому. Разом ми можемо зробити неможливе. Дякуємо, що ви з нами! Далі — більше!

Понравилась статья? Оцените

4.74

На основе отзывов 35 пользователей

Другие новости:

BUKI

Платформа, объединяющая репетиторов и учащихся

Создать профиль репетитора

Экспертные статьи от репетиторов