Репетитор - Наталья Г. id: 29726

Наталья Г.

140 грн/час
140 грн/час

Наталья Г.

Предметы

Химия

Биология

Уровни подготовки

Места занятий

На выезде:

Буск

У преподавателя:
Нет
Онлайн:
Нет

О себе:

На первом курсе в университете занималась дополнительными по неорганической химии. Это были примерные темы 9-11 класса школьной программы. Иногда были темы не по школьной программе. Занимаюсь с братиком 6 класс. Могу доступно и понятно объяснить такие темы как: валентность, степень окисления, классы неорганических соединений. Потому что вижу по опыту, что с этим возникают самые большие сложности.

Образование:
Львовская политехника, ,
Возраст:
Опыт:
менее 1 года

Расписание преподавателя

Здесь изображены часы, когда репетитор имеет возможность заниматься с новыми учениками. Информация о свободных часах в реальных условиях может изменяться каждый час. Поэтому точное время нужно согласовывать с репетитором

Похожие анкеты

Ірина Я. id: 175607

Ірина Я.

Репетитор з біології. Підготовка до ЗНО/НМТ. Пояснення різних тем, особливо генетичних та молекулярних задач. У роботі використовую різноманітні тести, відео та картинки для кращого розуміння.

150грн/год
Вікторія М. id: 158785

Вікторія М.

Привіт, я Вікторія, студентка біологічного факультету у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Ще декілька років тому я навчалась у школі та знаю, що потрібно для того щоб зацікавити школярів. Сама навчаюсь тому знаю, що цікаво при вивчені певного розділу та теми у вибраному предметі.

150грн/год
Тетяна Б. id: 136474

Тетяна Б.

Мене звати Тетяна. З радістю допоможу Вам підготуватися до важливих іспитів з біології та просто полюбити цей предмет.

150грн/год
Наталія Д. id: 88444

Наталія Д.

Підготую тебе до тестування з біології як у свій час сама себе самостійно (результат ЗНО - 198)!

140грн/год
Наталія Б. id: 115385

Наталія Б.

Привіт ) Я - Наталя. Більше 4 років працюю вчителем біології та хімії, а також, аспірант кафедри зоології у ЛНУ ім. І. Франка

5
150грн/год