Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Марія К. id: 49788

Марія К.

250грн/час
250 грн/час

«Вы уже пробовали учить английский и у Вас не получилось? Приходите, я Вам помогу.»

Марія К.

«Вы уже пробовали учить английский и у Вас не получилось? Приходите, я Вам помогу.»

Предметы

Английский язык

Уровни подготовки

Детали про опыт преподавания:

Сын- трижды призёр ХПИ среди переводчиков и дважды - Украины. 20 человек сдали ЗНО (последний результат -186 баллов), 9 - IELTS (средняя оценка - 6.5), ученики успешно прошли собеседования в международные компании (Global Logic, EPAM, DataArt, учитель английского в Китае и т.д.), выиграли Flex и GLOBAL UGRAD полуфинал, поступили в университеты за рубежом (Польша, Англия, Голландия). Статистика приведена за период с 2014 по 2021 гг. Общее кол-во учеников за 28 лет более 270.

Места занятий

На выезде:
Нет
У преподавателя:
Нет
Онлайн:
Да

О себе:

Я люблю свою работу и тех, кого учу. Один из лучших учеников – мой сын, дважды призер Всеукраинской олимпиады переводчиков. Опыт работы – 29 лет. Работаю со взрослыми и учащимися старших классов. Методика: взяла все лучшее из отечественных и зарубежных учебников, остальное придумала сама. Имею авторские права на составленное мною учебное пособие. Если Вы уже пробовали учить язык и не получилось – приходите. Я научила более 250 человек – дети, взрослые, айти, домохозяйки, менеджеры, полицейские… Неспособных никогда не видела, но видела несколько ленивых. Достижения моих учащихся: пройдены собеседования, успешно сданные ЗНО (последний результат 186) и IELTS (последний результат 6.5), способность свободно говорить с носителями и т.д. Проблемы с произношением? Их можно решить. Плохо понимаете в слух? Когда-то я была такой. Думаете, грамматика очень сложная вещь? Это не так. Если Вы мотивированы – приходите, я действительно буду рада Вам помочь.

Образование:
Харьковский национальный педагогический университет им. Сковороды (ХНПУ), специалист, 1995
Возраст:
36-45
Опыт:
более 20 лет

Расписание занятий

Здесь отображены временные промежутки, в которые репетитор имеет возможность заниматься с новыми учениками.

Точное время занятий нужно уточнять с репетитором.

Утро

6:00 - 9:00

Позднее утро

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

После обеда

15:00 - 18:00

Вечер

18:00 - 21:00

Поздний вечер

21:00 - 00:00

Понедельник
Вторник
Среда
Четверг
Пятница
Суббота
Воскресенье
- свободное время для занятий

Отзывы

30 отзывы про Марія М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

7

5+

23

Алла Россоха

5+

23.01.2022

Английский язык, Уровень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

ВІТАЮ! Мені 42 роки. Займаюся англійською мовою у репетитора Марії К. Хочу зазначити, що викладач з високим професіоналізмом, величезним досвідом та широким знанням у галузі мови. Заняття проходять у легкій сприйняття формі. Я досягаю істотних успіхів для себе. Від щирого серця хочу подякувати Марії К. за продуктивні заняття! З'явилася впевненість, що при такому навчанні зможу розуміти та говорити англійською мовою. Щоб досягти хороших результатів, раджу почати брати уроки цього чудового репетит... больше»
Анастасія

5+

09.12.2021

Английский язык, Уровень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Напевно, варто було стільки страждати і шукати, щоб знайти професіонала як Марія Борисівна!!! Вона не просто чудовий фахівець, а й мотиватор, психолог, хрещена мати. Вперше зустрічаю людину з подібною віддачею студентам та величезним коханням до професії, а питання про фінансові витрати ставиться на останнє місце. Навіть з першого заняття видно результат, Марія доводить, що немає дурних людей, іноді просто ліниві =) Слово "контрольна" тепер не викликає колишнього стресу, за хорошу роботу ти зав... больше»
Дмитро

5+

07.12.2021

Английский язык, Разговорный язык

5+

Задоволена роботою викладача! Досвідчений вчитель та приємна людина. Рівень англійської мови значно покращився завдяки урокам.... больше»
Ирина

5+

15.11.2021

Английский язык, Разговорный язык

5+

Вже й не сподівалася, що вдасться знайти такого тямущого викладача. Абсолютно новий підхід до вивчення мови та до самого учня!!. Не перший викладач у моєму житті, але, судячи з усього, останній. Я отримала все, що хотіла!! А головне-я заговорила! Найвища оцінка!... больше»
Ірина

5+

26.08.2021

Английский язык, Уровень B1-B2 (Intermediate)

5+

Рекомендую! Марія Борисівна - талановитий Тічер. Доказом служить те, що в свої 25 я вперше!!! зрозуміла часи в англійській. Виявляється, їх можуть пояснювати зрозумілою людською мовою, а не на складному книжковому рівні. У МБ є своя фішка - вона мотивує учнів призами. Жодна круто виконана контрольна не залишиться без нагороди :) Ключове: - навчання гнучке - вибудовується виключно під ваші цілі / завдання і швидкість сприйняття матеріалу; - навчання цікаве - у мене 6г англійської на тиждень (3 х ... больше»
Роман

5+

12.07.2021

Английский язык, Подготовка к ЗНО для магистратуры (ЄВІ, ЄФВВ)

5+

Прекрасний репетитор, подача інформації зрозуміла, все структуровано і цікаво. Здивував підхід до роботи, відкритий і зрозумілий. Всі незрозумілі питання піддавались обговоренню і в підсумку вирішувалися. Завдяки цьому досвіду подивився по іншому на навчання з репетитором.... больше»
Вікторія

5+

05.07.2021

Английский язык, Репетитор для начинающих

5+

Марія Борисівна К. - найкращий вчитель з англійської мови! Я дуже задоволена роботою......, а головне що дитина почала розуміти та говорити англійською мовою. Я можу сміливо рекомендувати уроки англійського мови у М. Б... больше»
Антон

5+

26.06.2021

Английский язык, Поступление за границу

5+

Краще репетитора не зустрічав! Професіонал своєї справи. Комфорт, знання і позитивна атмосфера)... больше»
Тетяна

5+

19.05.2021

Английский язык, Репетитор для начинающих

5+

Дуже задоволена, що вивчаю англійську мову, саме з Мариною Борисівною. Чудовий викладач, уроки цікаві, зрозумілі і захоплюючі. Рекомендую!... больше»
Єлизавета

5+

05.05.2021

Английский язык, Уровень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Прекрасний спеціаліст, що вміє доступно та якісно пояснити матеріал. Повністю задоволена методикою викладання. Заняття проходять продуктивно в приємній атмосфері. Займатися одне задоволення!... больше»
Марія

5

30.04.2021

Английский язык, TOEFL, IELTS, Уровень B1-B2 (Intermediate)

5

Задоволена роботою репетитора, заняття цікаві, пояснення матеріалу доступне і зрозуміле.... больше»
Юлия

5

17.04.2021

Английский язык, Репетитор для начинающих

5

Гарний репетитор. Дякую.... больше»
Ольга

5+

29.03.2021

Английский язык, Поступление за границу

5+

Я рада, що познайомилася з Марією! Вона професіонал зі своєю методикою викладання, приємна, цікава жінка. Кожен урок наповнений, цікавий і результативний, "без води". Дуже раджу!... больше»
Алла

5+

10.03.2021

Английский язык, Подготовка к ЗНО (ВНО)

5+

Чудовий викладач, справжній професіонал. Добре знає свою справу, відповідально, вимогливо та зацікавлено ставиться до учня. Особлива подяка за атмосферу позитиву!... больше»
Олена

5+

15.02.2021

Английский язык, Разговорный язык, Уровень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Учитель з великої літери і просто чудова людина!... больше»
Анна

5+

27.12.2020

Английский язык, Разговорный язык

5+

Займаюся з Марією близько 2-х місяців і можу сказати, що підхід викладача мені подобається. У Марії якісний підхід до викладання. Вона уважно стежить за тим, як отримані знання засвоюються учнем і не пропускає помилок.... больше»
Юлія

5

06.12.2020

Английский язык, Уровень B1-B2 (Intermediate)

5

Хороший репетитор.... больше»
Ксюша

5+

23.11.2020

Английский язык, Уровень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Нарешті я знайшла свого вчителя. Вперше бачу такий підхід до навчання. Цікаво, легко і з задоволенням проходять заняття. Ви якби на одній хвилі. Раніше я думала, що граматика англійської мови це страх, але не з Марією.... больше»
Світлана Щетиніна

5+

04.11.2020

Английский язык, Уровень B1-B2 (Intermediate)

5+

Вибудувана система навчання, приємна атмосфера. Професіонал, який вимогливий і доброзичливий :)... больше»
Ірина Василенко

5+

15.08.2020

Английский язык, Разговорный язык

5+

Вибирала викладача спираючись на відгуки, і я дуже задоволена, що зараз працюю саме з Марією) Прекрасний тьютор, професіонал своєї справи і - що для мене важливо-приємна людина з відмінним почуттям гумору. Займаємося трохи більше місяця і я вже відчуваю відчутний прогрес!... больше»
Тетяна

5

12.08.2020

Английский язык, Деловой и бизнес язык

5

Повністю задоволена методикою викладання. Заняття проходять дуже цікаво та динамічно. Марія беспорно професіонал та й просто приємна людина. Вміє відразу визначити сильні і слабкі сторони і проявити персональний підхід. Результат вже відчутний, тому однозначно продовжу займатися для досягнення поставленої мети.... больше»
Ілона

5+

12.05.2020

Английский язык, Уровень B1-B2 (Intermediate)

5+

Цілком задоволена роботою. Марія Борисівна якісно і доступно викладає матеріал. Те, що я не розуміла 11 років, змогла вивчити за декілька уроків. Викликає цікавість та заохочення до вивчення мови.Також приємна та привітна, а головне, що вся моя родина за місяць встигла полюбити Марію. Рада, що знайшла таку класну людину!... больше»
Ірина

5+

09.05.2020

Английский язык, TOEFL, IELTS

5+

Задоволена методикою викладання, ставленням, пунктуальністю і тактовністю. Займатися подобається так що очікую відмінних результатів і досягнення цілей, поставлених перед заняттями.... больше»
Дмитро

5+

28.04.2020

Английский язык, Подготовка к ЗНО (ВНО)

5+

Кращий репетитор з англійської за 11 років навчання, Заняття проходять максимально швидко, матеріал доноситься дуже доступно і вкрай цікаво. Також викладач дуже розуміє і завжди йде на зустріч. Я в захваті!... больше»
Вікторія

5

09.01.2020

Английский язык, Уровень B1-B2 (Intermediate)

5

Я шукала репетитора, який допоможе моєму синові-студенту відчути себе впевненіше в англійській мові. Вважаю, що Марії це цілком вдалося. Син заняттями задоволений, ходить до репетитора з інтересом.... больше»
Валентина

5+

13.11.2019

Английский язык, Разговорный язык

5+

Займаюся з Марією англійським місяць. З першого заняття мені все сподобалося. Дуже цікава людина і як педагог... больше»
Оксана

5

20.09.2019

Английский язык, Уровень B1-B2 (Intermediate)

5

Дуже задоволена репетитором, уважна, відразу змогла знайти слабкі сторони моїх знань.... больше»
Олександра

5+

10.08.2019

Английский язык, Подготовка к ЗНО (ВНО)

5+

Дуже хороший викладач зі своєю методикою навчання, яка дуже подобається. Все доступно пояснює, що не складає труднощів вчити мову. Заняття проходять швидко і легко. Нещодавно почали займатися, але вже є результат. Раджу всім!!! ... больше»
Наталія

5+

20.07.2019

Английский язык, Уровень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5+

Марія Борисівна - дуже хороший фахівець, у неї своя методика викладання, вона сувора, але мені підійшла, я планую і далі з нею займатися!... больше»
Анастасія

5

10.07.2019

Английский язык, Уровень B1-B2 (Intermediate)

5

Отличный репетитор! Сможет помочь в подготовке к собеседованию, использует различные ресурсы для обучения!... больше»
Показать больше отзывов»

Видеопрезентация

Похожие анкеты

Анна Л. id: 135839

Анна Л.

Я молода, амбіційна вчителька англійської мови. Люблю не просто викладати, а бачити результат і радіти разом за успіхи.

200грн/год
Катерина С. id: 63106

Катерина С.

Репетитор з англійської мови (граматика, розмовна мова). Маю досвід викладання як дорослим, так і дітям.

5
200грн/год
Марія П. id: 69002

Марія П.

Репетитор англійської мови, розмовна англійська, граматика, бізнес англійська, викладаю школярам, студентам, дорослим, починаючим

200грн/год
Vutlhari Vuvu M. id: 93082

Vutlhari Vuvu M.

I have taught english to non-native speakers and other core subjects such as Maths and Science to native Speakers in the past.

5
250грн/год
Анна К. id: 136777

Анна К.

Дуже люблю свою професiю i з радiстю допоможу вивчити нову мову, або покращити знання з рiзних аспектiв мови, яку ви вивчали ранiше Контакт по вайберу

300грн/год

Марія К. репетитор - Английский язык. Харьков.