Репетитор - Олександра Т. id: 53265

Олександра Т.

150 грн/час
150 грн/час

Олександра Т.

Предметы

Английский язык

Уровни подготовки

Детали про опыт преподавания:

Участвовала в программе обмена FLEX (прошла 3 тура), в 9-11 классах занимала призовые места в областных олимпиадах по английскому, на 1-м курсе заняла в своем вузе 1 место по английскому языку среди всех факультетов.

Места занятий

На выезде:
Нет
У преподавателя:
Нет
Онлайн:
Да

О себе:

Я коммуникабельный, интеллигентный и приветливая девушка.
Люблю общаться с детьми и способна находить с ними общий язык.
Я могу быть именно тем репетитором, что Вам нужен, потому что я уважаю в ребенке личность и готова найти к каждому индивидуальный подход,
Могу преподавать как на украинском, так и на русском и английском языках.

Образование:
Приднепровская государственная академия строительства и архитектуры (ПГАСА), бакалавр,
Возраст:
18-25
Опыт:
менее 1 года

Видеопрезентация

Расписание преподавателя

Здесь изображены часы, когда репетитор имеет возможность заниматься с новыми учениками. Информация о свободных часах в реальных условиях может изменяться каждый час. Поэтому точное время нужно согласовывать с репетитором

Похожие анкеты

Анна А. id: 89646

Анна А.

Добрий день. Мене звати- Анна. Я- викладач з 20-річним досвідом й мама трьох. Успіх занять залежить від нашої спільної співпраці. Досить класно,коли всі вміють співпрацювати й домовлятись!) Індивідуальні заняття оплачуються за іншим тарифом. Дякую за розуміння ☺️. Чекаю вас на своїх запальних уроках))

5
150грн/год
Дарія Ш. id: 178823

Дарія Ш.

Вітаю! Мене звати Даша,. Я переконана, що навчання - це ключ до осягнення нових знань та розкриття своїх можливостей. Мій досвід роботи як репетитора дозволив мені зрозуміти, що кожен учень унікальний, і я готова працювати індивідуально з кожним, щоб допомогти їм досягти своїх цілей та розкрити свій потенціал у навчанні.

5
150грн/год
Богдана Д. id: 120864

Богдана Д.

Зараз я вчуся на спеціальності "Філологія", школу закінчила в 2020 році. ЗНО - 195 балів. Був досвід викладання англійської.

120грн/год
Тетяна В. id: 161592

Тетяна В.

Привіт, мене звуть Таня, і я вивчаю англійську мову вже 11 років. За цей час я змогла допомогти у вивченні мови вже велику кількість студентів, які залишалися задоволені нашими уроками. Працювала в одній із найбільших онлайн шкіл в Україні та маю досвід роботи як з дітьми, так і старшими студентами.

180грн/год
Діана К. id: 103874

Діана К.

Допомога для дітей, що економить час та нерви для батьків, адже це беру на себе) нині займаюсь онлайн тільки

150грн/год