Бесплатная онлайн подготовка к ВНО по физике - видео уроки репетиторов компании Буки.

 

Тема: М
олекулярная физика

Раздел: Основы молекулярно-кинетической теории

Задача: № 2 - Изменение параметров идеального газа


На нашем сайте вы также можете скачать тесты ВНО прошлых лет.

 

Если вам нужна помощь, репетитор по физике поможет вам подготовится к ВНО.

Также читайте раздел «Блоги репетиторов»:

Что почитать на немецком? Выпуск 1 и 2

Чтение - это не только хорошее хобби, которое развиваем кругозор и не позволяет мозгу закостенеть, но и хороший метод для изучения иностранных языков. Читая можно проанализировать грамматику предложения, выписать новые слова или даже целые предложения и т

Автор: Артем С.

Нові завдання з розгорнутою відповіддю на ЗНО-2022: особливості їх правильного виконання

У цій статті йдеться про нові види завдань з розгорнутою відповіддю з української мови та літератури на ЗНО-2022, особливості їх розуміння та успішного виконання. Подано зразки таких завдань та пояснення до них.

Автор: Марьяна Т.

10 ідіом, які зроблять ваше мовлення емоційнішим + Вживання коми і тире в реченнях англійської мови

Вивчення великої кількості сталих виразів англійської мови є невід’ємною частиною навчання. Чому? На власному досвіді скажу, що такі словосполучення (без сумніву) роблять будь-яку бесіду більш насиченою емоціями та відчуттями

Автор: Дарья М.

Найбільш схожі англійські слова

У цій статті зібрані найбільш схожі слова в англійській мові, їх значення та написання. А також описані ще додаткові схожі британські та американські діалектизми.

Автор: Анна К.

Складнопідрядне речення (The Complex Sentence) + Лексичні вирази та питання до статті "Mozart" з англомовного журналу LEARN HOT ENGLISH № 204)

Граматика будь-якої іноземної мови має багато підводних каменів, але не має жодної теми, яку неможливо опанувати. Сьогодні до Вашої уваги граматичний коментар про складнопідрядні речення, який розкладе по полицях види і підвиди таких речень.

Автор: Дарья М.