Репетитор Нікополь - обирайте кращих викладачів на сайті Букі

Заняття онлайн

Репетитор - Тамара Т.

Тамара Т.

4.9 (відгуків: 10)

Тамара Т.

4.9відгуків: 10

100грн/год

Українська мова

Освіта: Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Досвід: більше 20 років

Філолог. Викладач української мови та літератури. Курси підвищення кваліфікації на кафедрі історії та українознавства Дніпропетровської НМетАУ; курси Українсьго центру оцінювання якості освіти.

100 грн/год

це безкоштовно

Репетитор - Катерина К.

Катерина К.

5.0 (відгуків: 2)

Катерина К.

5відгуків: 2

200грн/год

Англійська мова

Освіта: Запорізький національний університет (ЗНУ)

Досвід: більше 3 років

Я працюю в місцевій приватній мовній школі вчителем англійської мови, займаюсь з дітками від 5 років і з дорослими людьми, підготовка до ЗНО. Під час проведення уроків використовую картки, картинки, сучасні підручники, ігри,аудіоматеріали, Викладаю російською та англійською мовами. На даний момент готуюся до здачі IELTS test.Я працюю в місцевій приватній мовній школі вчителем англійської мови, займаюсь з дітками від 5 років і з дорослими ...

200 грн/год

це безкоштовно

Англійська мова

Освіта: Університет митної справи та фінансів

Досвід: більше 3 років

Мене звати Анастасія. Допоможу діткам полюбити англійську. Методику та матеріали підбираю індивідуально під кожного учня, знайду підхід до кожного. На першому занятті визначаю мету та рівень знань. Уроки проводяться у форматі інтерактивної гри з максимальним захопленням дитини у процесі вивчення англійської. Допоможу Вашій дитині поринути у знання англійськ...

200 грн/год

це безкоштовно

Українська мова

Освіта: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ)

Досвід: більше 20 років

Викладач української мови та літератури, заслужений вчитель України, вчитель-методист. Викладаю українську мову і літературу. Запрошую на заняття з підготовки до ЗНО, а також учнів 7-11 класів. Маю досвід роботи 40 років, працюю за авторською методикою, яка дозволяє учням отримати глибокі знання і практичні навички. Займаюся підготовкою до вступу до ВНЗ уже 20 років.

100 грн/год

це безкоштовно

Англійська мова

Освіта: Запорізький національний університет (ЗНУ)

Досвід: більше 2 років

Обожнюю дітей та легко знаходжу з ними спільну мову, люблю свою роботу та повністю віддаю себе для високого рівня навчання. Маю вищу освіту, використовую ігрові форми навчання орієнтовані спеціально для дітей, працюю з заохоченням для дітей для високого рівня знань

100 грн/год

це безкоштовно

Репетитор - Людмила П.

Людмила П.

5.0 (відгуків: 4)

Людмила П.

5відгуків: 4

350грн/год

Англійська моваНімецька мова

Освіта: Сімферопольський університет

Досвід: більше 20 років

Працювала викладачем німецької мови. Також нотаріально засвідчувала переклади Підготую до співбесіди у посольство та до обласних і міських олімпіад.

350 грн/год

це безкоштовно

Олена .

100грн/год

Біологія

Освіта: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ)

Досвід: більше 3 років

Репетитор з біології, займаюся з учнями 6-7 класів, допоможу полюбити предмет, зрозуміти його важливість! Олена, вчитель біології в школі, в даний момент перебуваю у відпустці декретній. Готова допомогти дізнатися біологію, полюбити! Буду займатися з учнями 6-7 класів! Щоб досягти бажаного результату, потрібно починати підготовку вчасно !!! Більш детальну інформацію надам особисто! Рада допомогти!

100 грн/год

це безкоштовно

Англійська мова

Освіта: Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ)

Досвід: більше 1 року

Допомагаю дітям полюбити англійську мову) Вчуся на 3-му курсі, на факультеті Філологія (учитель, перекладач) Через рік вже закінчу і отримаю ступінь бакалавра. Вивчаю 3 мови. Поглиблено вивчаю англійську, розмовляю з носіями, досить на гарному рівні. Займаюся репетиторством дітей до 5 класу. Для загального розвитку.

100 грн/год

це безкоштовно

Іван Б.

250грн/год

Німецька мова

Освіта: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ)

Досвід: менше 1 року

Привіт, я Іван Денисович) Вчуся на 2 курсі ДНУ імені О.Гончара. Можу навчити людину мови, а саме німецькому. Привіт, я Іван Денисович) Вчуся на 2 курсі ДНУ імені О.Гончара. Можу навчити людину мови, а саме німецькому. Бажано, щоб дитина була з нуля, але можу взятися і за досвідченого дитини і підтягнути його знанія.Я спокійний, розумний, зацікавлений і прагну до результату, харизматичний і можу привернути ...

250 грн/год

це безкоштовно

Репетитори в Нікополі - основна інформація

✅ Кількість репетиторів:10
✅ Кількість предметів:1
✅ Середня ціна:150 грн/год
✅ Середній рейтинг:4.2
✅ Заняття по скайпу/онлайн:

Так

✅ Середній досвід репетиторів:більше 3 років
✅ Графік роботи репетиторів:Пн-Нд, 8:00 - 21:00
Англійська мова

Освіта: Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ)

Досвід: більше 20 років

Займаюся по англомовним посібниками. Індивідуальні програми. Розмовна практика. Підготовка до ЗНО. Підготовка до міжнародних іспитів: FCE, CAE. Сучасні методики навчання. Навчання з нуля. Цікаві заняття з англомовним посібниками з використанням відео, аудіо книг. Доступне пояснення граматики. Допомога в освоєнні шкільної програми. Підготовка до таких міжнародних кембриджських іспитів "Level-Up".

150 грн/год

це безкоштовно

Знайдено 10 анкет викладачів

Фільтри

Оберіть предмет та локацію

Виберіть район міста

  • Виберіть район міста
  • 6 мікрорайон
  • 7 мікрорайон
  • 8 мікрорайон
  • Жуковського
  • Кристал
  • Лапинка
  • Новопавлівка
  • Північний
  • Чкаловський

Середня вартість занять в місті Нікополь - 150 грн/год

Вартість занять з репетитором в місті Нікополь по предметам

ПредметЦіна
Українська мова180 грн/год
Англійська мова200 грн/год
Німецька мова300 грн/год

Відгуки клієнтів про репетиторів:

Ірина про репетитора Тетяна З.

Все було добре, все сподобалось.

Павло про репетитора Людмила П.

Прекрасний репетитор! Вміє правильно подати матеріал, з нею легко і приємно займатися!

Оксана про репетитора Тетяна С.

Дуже хороший репетитор. Приємна жінка. Легко йде на контакт як з дитиною, так і з батьками.

Репетитор у Нікополі давно не розкіш. Цей промисловий «гігант» попри свої невеликі розміри має достатній набір репетиторів для вивчення шкільних чи університетських дисциплін, підготовки до ДПА, ЗНО, TOEFL, IELTS тощо.

Базову вищу освіту надають такі заклади: Нікопольський технікум Національної металургічної Академії України, Нікопольський коледж Дніпропетровського державного аграрного університету, Нікопольське училище Криворізького державного педагогічного університету, Нікопольське медичне училище. Повну вищу освіту в Нікополі можна отримати у 7 вищих навчальних закладах:

Нікопольський економічний університет, Нікопольський факультет Запорізького Національного університету, Нікопольський інститут Міжрегіональної академії управління персоналом, Нікопольський факультет Національної металургійної Академії України, Нікопольський факультет Одеської Національної юридичної академії, Нікопольський факультет Європейського університету фінансів, інформаційних систем, менеджменту і бізнесу, Нікопольський навчально-консультаційний центр Харківського Національного автомобільно-дорожнього університету.

 

Як бачимо, Нікополь відомий не тільки промисловими ресурсами і заводом феросплавів, а й освітніми центрами. У місті можна стати хорошим репетитором з будь-якого предмету і знайти такого для підготовки до вступу, випускних іспитів тощо. Попри високий рівень кваліфікації, плата за репетиторські послуги в Нікополі зовсім невисока: від 40 до 90 грн за урок. Це зовсім небагато порівняно з великими містами.

Певно, через переважаючу технічну спрямованість навчальних закладів та загальне превалювання інженерних галузей у Нікополі легше знайти репетитора з математики, математичного аналізу, фізики, хімії, програмування, креслення, економіки й навіть астрономії. Але немає приводів для розпачу: репетитор з української мови та літератури, англійської та російської мови, географії, світової літератури і правознавства теж до ваших послуг. У маленькому Нікополі можна навіть брати в репетитора уроки латині! А для зайнятих батьків, які потребують допомогу гувернантки, є няні для дітей і вчителі, які згодні підготувати дітей до школи. Бажаєте навчитись грі на фортепіано? Теж не проблема! І такого репетитора можна знайти у Нікополі.

Для підбору репетитора обирайте на сайті поле «Репетитори», місто Нікополь і необхідний предмет. Заповнюйте заявку, і в найкоротші строки до вас зателефонує менеджер із пропозицією репетитора, який буде для вас найоптимальнішим. У якому б мікрорайоні Нікополя ви не проживали: мікрорайоні Жуковського, Чкаловського, Північному, Кристал, 6-ому, 7-ому, 8-ому, 9-ому, Лапинці, Новопавлівці, Малиновського – репетитор приїде до вас, аби подарувати найцінніший ресурс - знання.

Часто задавані питання про Репетитор Нікополь

🥇 Репетитор в місті Нікополь - як правильно обрати?

На сайті Букі ви можете обрати будь-якого з 10 репетиторів, які викладають більш ніж 4 предметів. Рекомендуємо також звернути увагу на доступні рівні викладання та графік роботи бажаного репетитора. Щоб обрати найбільш оптимального репетитора в місті Нікополь, рекомендуємо обрати предмет який вас цікавить. Звернути увагу на наступні параметри викладачів: ставка за годину роботи, кількість позитивних відгуків, район викладання, досвід роботи та наявність диплома про освіту. Читайте більше на BUKI

💰 Яка ціна уроку з репетитором в місті Нікополь?

Точна ціна за урок з репетитором залежить від предмету вивчення. На платформі БУКІ в місті Нікополь, серед всіх предметів, ціна на заняття від 100 грн до 350 грн за годину. Читайте більше на BUKI
;