Репетитор - Ірина К. id:10057

«Репетитор для учнів 2-6 класів. Підготую дитину до ДПА. Допоможу дитині, яка нібито не має здібностей. Зроблю навчання цікавим.»

300 грн/год

Ірина К.

id: 10057

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Слов'янський державний педагогічний університет

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

1999

Вік:

36-45

Рівні викладання

10 - 11 класи 7 - 9 класи Підготовка до ДПА (4 клас) 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Розмовна мова Граматика Базовий рівень

Про себе

Психолог. Успішно працюю репетитром з дітками 2-6 класів, які зазнають певних труднощів у засвоєнні шкільної програми, оскільки підбираю індивідуальні методики роботи, вчу дітей думати, ставити мету, покроково досягати успіху, працювати самостійно. Можу працювати за програмою екстернату (два класи за рік).
Успішно здолаємо тривожність, низьку мотивацію, шкільну фобію тощо.

Математика - деталі про досвід викладання:

Зробити математику зрозумілою, захоплюючою - для мене велика радість! Обожнюю, коли діти починають розуміти предмет, його практичне застосування, починають вірити у свої сили.
Діти, які зазнають труднощів у вивченні математики - "не мають здібностей" - здають ДПА з математики на 8-9 балів.. Зазвичай діти з нормальним розвитком без "нервів" отримують на ДПА 11-12 балів.

Українська мова - деталі про досвід викладання:

Можемо працювати з нуля, наприклад, коли дитина російськомовна. Без сліз навчу читати і писати, опрацьовуючи завдання на логіку, ребуси, загадки, ігрові вправи, дитина накопичить неабиякий словниковий запас, навчиться врешті висловлюватися у письмовій формі. Схема роботи така: усне спілкування – читання – граматика – письмо.
Працюю також за шкільною програмою 2-6 класів. Допоможу скорегувати різні розлади в оволодінні письмом та читанням, подолати безграмотність тощо.

Російська мова - деталі про досвід викладання:

Досконало володію російською мовою, маю досвід редагування книг та методичних посібників. В роботі з дітьми використовую підручники та посібники московських видавництв, їх опрацювання значно підвищує рівень грамотності дитини. Також вони цікаві і веселі, подобаються дітям.
Якщо Ви бажаєте привчити дитину до читання, розвивати її кругозір, сформувати міцні, глибокі, якісні знання, я готова працювати з вашою дитиною))

Молодші класи - деталі про досвід викладання:

Займаюсь із дітьми з 2-го по 6-ий клас. У роботі з дітьми використовую практичні та ігрові методи навчання, щоб зацікавити дитину, зняти втому, напруження, тривожність і невпевненість, прискорити закріплення отриманих знань, умінь і навичок. Математика - мій улюблений предмет)) Зможу привити інтерес до неї, развинути необхідні навички для засвоєння шкільного курсу математики.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

9 відгуків з середньою оцінкою 5

Молодші класи, Базовий рівень

Ірина Олександрівна - приємна людина та кваліфікований викладач. Легко знайшла підхід до дитини. Задоволені. Рекомендую.

Молодші класи, Базовий рівень

Усе добре. Нам усе підійшло. Хороший викладач.

Математика, 5 - 6 класи

Відмінний репетитор! Ірина Олександрівна вміє знайти підхід до дитини, знайти спільну мову. Нарешті заняття з математики стали для дитини «не нудними», а цікавими і змістовними.. Ми займаємось лише з початку лютого 2020, а вже маємо значний прогрес. Здається, нам пощастило знайти «ідеального викладача з математики». Дуже рекомендую!!!

Молодші класи, Базовий рівень

Хочу висловити величезну подяку Козирєвої Ірині Олександрівні. Ірину Олександрівну брали для дочки, яка навчається у 2 класі, дочка погано читала і вважала, перепробували багато різних педагогів, але тільки Ірині Олександрівні вдалося донести до нашої дочки інфу. Буквально за 2 місяці занять наша школярка в перших рядах по успішності.

Українська мова, Історія України, Всесвітня історія, Живопис, Російська мова, Зарубіжна література, Молодші класи, Уроки вокалу, Каліграфія, Молодші класи 1-4, Репетитор для дітей, 5 - 6 класи

Приємна у спілкуванні, доступно і цікаво пояснює матеріал,використовує різноманітні підходи. Ми досі співпрацюємо тому рекомендуємо.

Молодші класи

Ірина Олександрівна дуже хороший репетитор. Одразу знайшла підхід до дитини. Заняття цікаві та зрозумілі. Задоволені її роботою, плануємо і надалі з нею працювати. Рекомендую!

Молодші класи

Ірина Олександрівна - прекрасний педагог та психолог. Дуже задоволені співпрацею, дочка в захваті від репетитора. Вона одразу знайшла підхід до дитини, надалі з нею займаємося.

Молодші класи

Після закінчення 3 класу почали працювати з Іриною Олександрівною. Школа у нас російськомовна, тому викладання відповідно було російською мовою. Репетитор одразу знайшла підхід до дитини. Заняття проходили жваво, цікаво , а головне - результативно. Вчитель підбирала цікаві завдання для дитини молодшого шкільного віку. Наразі перейшли до 4 класу - повні сил та бажання працювати далі. Дуже Вам вдячні. Також дякуємо компанії "Букі" за допомогу.

Молодші класи, 7 - 9 класи

Ми повністю задоволені роботою Ірини Олександрівни. Зараз не займаємося, бо канікули, але якщо виникне потреба з нового навчального року, обов'язково звернемося саме до неї. Заняття були цікаві. У Ірини Олександрівни є підхід до дітей, вона відноситься до них з любов'ю і терпінням, швидко знайшла контакт із моєю дитиною, які вчиться у 2 класі.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Тип уроку: вивчення нового матеріалу Тривалість уроку: 60 хвилин Навчальна мета: ознайомити учня з основними чергуваннями приголосних у коренях слів, формувати вміння правильно писати та вимовляти слова з вивченими орфограмами.

Шкільна тривожність – найбільше лихо сучасної освіти. ЇЇ небезпеку неможливо переоцінити, адже хронічна тривожність загрожує психосоматичними захворюваннями, такими як мигрень, гастрит та виразка, автоімунні захворювання тощо.

Схожі анкети Київ

Владислав С.

Займаюся репетиторством близько 4 років

5
200грн/год

Ілля Р.

Студент 3 курсу спеціальності "Українська філологія". Маю досвід викладання української мови й літератури, підготовки до ЗНО.

200грн/год

Денис Т.

Репетитор з математики та програмування на Python

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Ірина К. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Математика
 2. Українська мова
 3. Молодші класи
 4. Російська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Розмовна мова
 • Граматика
 • Базовий рівень
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 300 грн/год.