Репетитор математики, програмуванню, програмуванню – Віталій К.

Віталій К.

id: 10127

Місто:

Миколаїв

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи, Університетські курси, Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:

У репетитора: Миколаївська обл., Миколаїв, Центр, ул.Артилерийская, 24

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Миколаївський національний університет ім. В.Сухомлинського (1997)

Ступінь:

спеціаліст


Закінчив фізико-математичний факультет, спеціальність - викладач математики та інформатики.Кваліфікований викладач вищого навчального закладу. Маю досвід роботи репетитором зі школярами та студентами.Підготую до ЗНО, ДПА.Розуміюсь на Web-розробці, мові програмування Pascal, Delphi, C ++, Web-розробках HTML5, CSS3, Java script, Jquery,PHP5.5.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Кошевой Віталій Володимирович - прекрасний педагог, допоміг моїй дитині значно покращити рівень знань. Оскільки заняття були успішні, плануємо продовжувати роботу з репетитором. Син Артем, який вчився у 7 класі, в захваті від занять.

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Нам дуже подобалося займатися із Віталієм Володимировичом, син Саша із задоволенням відвідував заняття. Репетитор розумний, відповідальний, вимогливий, застосовує індивідуальний підхід. З нового навчального року плануємо відновити заняття. Рекомендуємо. Віталій Володимирович класний репетитор!

Антоніна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Програмування, Шкільна програма 5-9 класи

Віталій Володимирович – хороший викладач. Він доступно пояснює матеріал, вміє зацікавити. Мені подобалось те, що у репетитора завжди можна перепитати, якщо якісь моменти є незрозумілими, і він завжди без поспіху пояснював усе, що було необхідно. Вдячна йому за його терпіння, уважне ставлення та приємне спілкування.

Люда (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети