Ольга Ч.

id: 10167

Місто:

Мелітополь

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

У репетитора: Запорізька обл., Мелітополь, ж/м Кірова, Фролова 23

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Мелітопольський державний педагогічний університет (2009)

Ступінь:

кандидат педагогічних наук

Репетитор англійської мови широкого профілю. Мої учні завжди з задоволенням приходять на уроки, бо я надаю якісну освіту. Запрошую Вас на заняття до мене! Буде цікаво та пізнавально!
З 2010 р викладач університету, кафедра англійської мови та методики викладання іноземної мови. Маю науковий ступінь. Беру участь в закордонних конференціях та проходжу стажування за кордоном.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З Ольгою Олександрівною працюємо і досі. Дочці подобається з нею займатися, завжди з нетерпінням чекає нових занять. Репетитором та результатом цілком задоволені

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

З Ольгою Олександрівною ми співпрацюємо давно, вона займається англійською мовою з моєю дитиною. Заняттями ми дуже задоволені: атмосфера дружелюбна, матеріал подається легко і зрозуміло, часом в ігровій формі, із залученням інформаційних технологій. Хто шукає добросовісного викладача англійської мови - раджу Ольгу Олександрівну!

Катерина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі