Репетитор - Дар`я Д. id:103712

Дар`я Д.

500 грн/год

Дар`я Д.

«Зруйнувати стереотипи про "складну та немелодійну" німецьку - моя основна мета. Я покажу Вам, як один раз і назавжди закохатись у цю мову.»

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання:

10-11-й класи

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Деталі про досвід викладання:

Німецька для мене не тільки про граматику та лексику. Комплексний підхід до процессу вивчення іноземної мови - це в першу чергу знайомство з менталітетом та особливостями культури. Я покажу Вам нові грані німецької, які на жаль так часто залишаються без уваги, і про які тим не менш так важливо пам'ятати, щоб процесс вивчення мови ставав цікавішим та приємнішим.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Найпроблемніше завдання для багатьох з нас - почати активно використовувати граматику та лексику. Щоб допомагати студентам швидко та безболісно заговорити німецькою, я орієнтуюсь виключно на індивідуальний підхід. На заняттях для мене найважливіше створювати комфортні умови та атмосферу довіри і підтримки.
***
Закінчила Studienkolleg München, навчалась в Ludwig-Maximilians-Universität München.
Підтвердила рівень мови С2.
Поглиблено вивчала нейробіологію та когнітивістику, тому мої методи викладання базуються саме на цих дисциплінах, а також на моєму особистому досвіді життя в Німеччині.

Освіта:

Ludwig-Maximilians Universität München, бакалавр, 2020

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

12 відгуків про Дар`я Д.

5/5

5+

10

5

2

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Тетяна Петренко

5+

18.10.2021

Німецька мова, Університетські курси

5+

Дуже задоволена навчанням та увагою викладача до моїх потреб та пропозицій. Це допомагає побороти страх і невпевненість та знайти натхнення продовжувати вивчати мову.

Оля

5+

20.09.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Викладач готує чудовий матеріал для занять, застосовує індивідуальний підхід

Ірина

5+

30.08.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Надзвичайно задоволені роботою викладача. Даша дуже професійно працює, використовує індивідуальний підхід, пропонує чудові конспекти-схеми, зрозуміло і цікаво пояснює матеріал, за один урок охоплює багато тем і вчить різним аспектам мови одночасно. Прекрасний викладач із прекрасною німецькою і сучасними підходами до викладання! І чудова людина, яка вміє знайти підхід до будь-якого учня.

Катерина

5+

25.08.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Я дуже задоволена заняттями з Дар’єю! Спочатку я хотіла позайматися тільки місяць перед початком навчання в університеті, але настільки закохалася в німецьку мову і наші заняття, що захотіла продовжувати їх регулярно. Після того як я залишила заявку на сайті, Даша відразу ж зі мною зв'язалася щоб обговорити всі деталі, дізналася мої цілі з вивчення мови. Мені дуже подобається методика, за якою Даша будує урок, багато додаткового і цікавого матеріалу, особисті приклади і пояснення, а не просто суха теорія. Незважаючи на те, що я прийшла з нульовим рівнем німецької, з самого початку Даша допомагає мені почати говорити цією мовою, використовуючи все, що ми вже встигли вивчити і показує, що це не страшно. Я займаюся місяць, проте ми встигли пройти дуже великий обсяг тем, але в зручному для мене темпі. Я дуже рада, що навіть після заняття Даша надсилає мені нові слова, ділиться інформацією з німецької, завжди залишається на зв'язку та може допомогти в будь-який момент.

Станіслава

5+

12.08.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Цілком задоволена роботою з викладачем! Даша дуже конструктивно та цікаво подає матеріал. Вона притримується зручного для клієнта темпу, а не женеться за програмою. Також, всі побажання учня були враховані та виконані) За майже два місяці навчання я змогла охопити хороший обсяг знать) обов"язково повернусь саме до Даші для продовження вивчення німецької мови.

Уляна

5+

20.08.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена даним викладачем! Гарний настрій, цікаві вправи, а головне результат без годинних вивчень мови. Новий підхід і легкі пояснення . Саме те що я шукала.

Микола

5

30.08.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5

У мене вже є досить великий досвід у вивченні мов і я можу сказати, що Даша одна з кращих викладачок, з якими мені коли-небудь доводилося працювати. Мені подобається, що Даша використовує сучасні методи навчання, прислухається до моїх побажань і становить програму занять спеціально для мене, виходячи з моїх потреб і цілей. Ну і найголовніше - Даша вміє підтримати і мотивувати, особливо в ті моменти коли німецька граматика не викликає нічого крім почуття туги і безнадії.

Владислав

5+

13.07.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Займаюсь з викладачем онлайн. Разом з викладачем одразу домовились про основні аспекти мови на яких варто концентруватись. Так, вдалось закрити прогалини у знаннях та зекономити купу часу, адже кожен урок чітко направлений на посилення "слабкого місця" і формування міцного фундаменту у вивченні мови, що особливо важливо для німецької, де граматика є доволі складною. Заняття дуже інформативні та легко сприймаються завдяки різним інтерактивним методиками (приміром, виконання вправ на основі пісень, міні-ігр та індивідуалізованих планів уроків з д.з, які прописуються викладачем на планшеті та надсилаються у пдф файлі). Викладач добре володіє матеріалом, пунктуальна та сумлінна. Прогрес у вивченні мови очевидний вже після декількох уроків. Окрім професійних якостей, викладач легко знаходить спільну мову та є людиною широкого кругозору з цікавим досвідом, з якою із задоволенням можна поговорити на різні теми у т.ч. щодо життя та навчання у Німеччині.

Інна

5

22.06.2021

Німецька мова, 5-6-й класи

5

Викладач знайшла підхід до дитини. Син займається із задоволенням. Дякую за роботу!

Андрій

5+

29.06.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Чудовий викладач, який дійсно розбирається в предметі і викладанні. Дуже відповідально готується до уроків і на заняттях не дає нудьгувати. Уже відчуваю помітний результат, хоча займаємося всього трохи більше місяця. Дякую!

Михайло

5+

18.06.2021

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволені. Пропонує адаптивні техніки при вивченні мови. Рекомендуємо.

Альона

5+

24.03.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Викладач дуже хороший, пояснює матеріал добре. Дуже рада, що знайшла саме "мого" викладача :)

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Відеопрезентація