Репетитор - Ольга Ч. id:103839

Ольга Ч.

300 грн/год

Ольга Ч.

«Співачка. Вокалістка гурту «Ті, що падають вгору» Працюю по авторському методу з додаванням йога-голосу. Художниця, майстер прикладного мистецтва.»

Предмети

Уроки вокалу

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Голос і вміння звучати дано нам по праву народження. Це унікальний інструмент нашого тіла, який здатен творити чудеса як з нашим фізичним, так з емоціями та підсвідомістю. Я допомагаю знайти шлях до свого голосу, показую як знайти природній звук, розвинути і збагатити тембр.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Тернопіль

Онлайн:

так

Про себе

За освітою я художниця. В 1996 році заснувала інді-гурт «Ті, що падають вгору», де досі є лідером, вокалісткою та автором пісень. На початку 2000них років, гурт отримував премії та нагороди на всіх престижних фестивалях альтернативної музики, які тоді існували на території України. Своєю вокальною освітою я займалася сама, опираючись на стиль виконання західних вокалістів. Останні роки відвідую майстер-класи по вокалу в різних співачок, щоб збагатити свої знання і зробити їх якомога більш різнобічними.
Навчаю автентичному звуковидобуванню та виконанню пісень в народному стилі, так як воно є основою в рок та джазовому співі.
В заняття входять (в залежності від запиту) постановка дихання, збільшення діапазону, налаштування слуху, відчуття ритму. Візуалізація звуку, інтуїтивний спів, імпровізація.

Освіта:

Тернопільський філіал Ужгородського коледжу ім. А. Ерделі, спеціаліст, 2000

Вік:

36-45

Досвід:

більше 2 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

Відгуки клієнтів

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Ганна

5+

07.04.2021

Уроки вокалу, Репетитор для початківців

5+

Ольга - чудова професіоналка і емпатична педагогиня. Вона уважно ставиться до конкретних запитів та коригує програму відповідно до них. Заняття проходять динамічно та змістовно наповнено. Я прийшла до неї із запитом навчитись азам вокалу та позбутись зажимів у голосі і наразі дуже задоволена прогресом! Рекомендую її на 100%.

Відеопрезентація