Юлія С.

id: 10413

Місто:

Нетішин

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Рівненська обл., Острог

Хмельницька обл., Нетішин

Хмельницька обл., Славута

У репетитора: Хмельницька обл., Нетішин, Курчатова 7, 55

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний університет «Острозька академія» (2016)

Ступінь:

Магістр

Рік проживала в Німеччині, де відвідувала курси німецької мови. Закінчила курси та отримала відповідний сертифікат. Проводячи заняття з обох мов, намагаюся не тільки донести інформацію до учня, а й зробити наші уроки якомога цікавішими та грунтовнішими.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Німецька мова

З Юлією Миколаївною проводили заняття недовго, але дуже продуктивно. За короткий час отримав необхідну допомогу у піднятті рівня німецької мови. Методика у репетитора мені підішла - все чітко, ясно зрозуміло. Дякую.

Роман (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Молодші класи

Юлія Миколаївна займається з моєю донькою, ученицею другого класу по програмі молодших класів. Заняття проходять у доброзичливій атмосфері, репетитор ставиться з повагою до дитини, терпеливо пояснює, заохочує до роботи. Результат є: успішність доньки у школі покращилась, у неї з'явився інтерес до навчання. Дякуємо Юлії Миколаївні за її нелегку працю!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Німецька мова

З Юлією Миколаївною працювала моя 13-річна племінниця. Заняття проходили по Скайпу. Результатом роботи репетитора ми задоволені. Вона швидко знайшла спільну мову з дитиною-підлітком, зацікавила дівчинку вивченням іноземних мов, організовувала роботу на уроці так, щоб можна було охопити усі аспекти вивчення мови: читання, граматику та говоріння.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі