Репетитор англійської мови, німецької мови – Юлія З.

Юлія З.

id: 10413

Місто:

Нетішин

Предмети:

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Рівненська обл., Острог

Хмельницька обл., Нетішин

Хмельницька обл., Славута

У репетитора: Хмельницька обл., Нетішин, Курчатова 7, 55

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний університет «Острозька академія» (2016)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом бакалавра
Диплом бакалавра


Рік проживала в Німеччині, де відвідувала курси німецької мови. Закінчила курси та отримала відповідний сертифікат. Проводячи заняття з обох мов, намагаюся не тільки донести інформацію до учня, а й зробити наші уроки якомога цікавішими та грунтовнішими.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Займаємося з Юлією по скайпу, але заняття подобаються. Дуже зручно. Син навчається в 3 класі. Оцінки і рівень знань покращилися. Репетитор змогла зацікавити дитину навіть по скайпу. Так що, заняття ефективні. Роботою компанії також залишилися задоволені.

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 27.04.2017


Німецька мова, Молодші класи 1-4

З Юлією Миколаївною проводили заняття недовго, але дуже продуктивно. За короткий час отримав необхідну допомогу у піднятті рівня німецької мови. Методика у репетитора мені підішла - все чітко, ясно зрозуміло. Дякую.

Роман (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Молодші класи, Молодші класи 1-4

Юлія Миколаївна займається з моєю донькою, ученицею другого класу по програмі молодших класів. Заняття проходять у доброзичливій атмосфері, репетитор ставиться з повагою до дитини, терпеливо пояснює, заохочує до роботи. Результат є: успішність доньки у школі покращилась, у неї з'явився інтерес до навчання. Дякуємо Юлії Миколаївні за її нелегку працю!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)