Репетитор - Сільвія Ф. id: 104893

Сільвія Ф.

400 грн/год
400 грн/год

Викладаю гру на скрипці з паралельним вивченням нотної грамоти для дітей та дорослих.Індивідуальний підхід до учня та розкриття творчого потенціалу .

Сільвія Ф. 5.0(відгуків: 1)

Викладаю гру на скрипці з паралельним вивченням нотної грамоти для дітей та дорослих.Індивідуальний підхід до учня та розкриття творчого потенціалу .

Предмети

Музика

Гра на скрипці

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Будую навчальну програму залежно від потреб учня та його навичок

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

У мене дуже велике бажання поділитись усіма навичками гри та знаннями ,які отримала від видатних педагогів ( навчалась у класі професора В.Заранського , брала майстер-класи у Марка Комонька).Вважаю ,що кожен учень - індивідум та талант, і потрібно тільки розкрити його творчий потенціал , в чому я без сумніву допоможу , щоб музика дарувала тільки приємні враження та емоції)

Місця занять

В учня:

Галицький

Снопків, Софіївка, Центр, Цитадель, проспект Шевченка, проспект Свободи, Площа Ринок

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

У 2015 р. закінчила Ужгородське державне музичне училище по класу скрипки. У 2019 - отримала ступінь бакалавра у Львівській Національній Музичній Академії ім.М.В.Лисенка (навчалася в класі професора В.Заранського). У 2021 отримала ступінь магістра з відзнакою у Львівській Національній Музичній Академії ім.М.В.Лисенка. Брала майстер-класи гри на скрипці у видатного педагога і виконавця Марка Комонька.
З 2018 р. займала позицію концертмейстера 2-их скрипок Ysou (Молодіжного оркестру України) під керівництвом Оксани Линів. Займала позицію 1-их скрипок Академічного Симфонічного оркестру Львівської Національної Філармонії ім.М.Скорика та K&K Philharmoniker, з якими виступала як оркестрова виконавиця у різних куточках світу (Польща, Німеччина, Бельгія, Іспанія, Марокко, Данія, Норвегія, Фінляндія, Люксембург, Австрія, Швеція). Виступаю як камерний виконавець на різних концертних майданчиках України.
Особливі вміння роботи з учнями: 1) вміння розмовляти на 4-ох мовах (українська, російська, угорська, англійська)
2) займаюся з учнями по системі Сузукі; а також можливе вивчення класичної,джазової та популярної музики
3) вікова категорія - без обмежень
4) при необхідності проходимо основи музичної теорії для кращого розуміння музичного письма
5) підбір репертуару за індивідуальними особливостями учня
У мене дуже велике бажання поділитись усіма тими навичками гри та знаннями, які я отримала від видатних педагогів. Вважаю, що кожен учень - індивідуальний і талановитий, потрібно тільки вміти розкрити його творчий потенціал, в чому я без сумніву допоможу)

Освіта:
Львівська національна музична академія ім. Лисенка (ЛНМА), магістр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Олександра

5+

31.05.2021

Гра на скрипці, Підвищення майстерності

5+

Хороша вчителька, вона дуже уважна, і вона нам дуже подобається. Ми вже займаємося більше місяця , граємо як класичну, так і популярну музику.... більше»

Схожі анкети

Катерина Ч. id: 138431

Катерина Ч.

Мене звати Катерина. Я викладач музики. Маю більше 5-ти років досвіду викладання. Можу викладати українською, російською, англійською та німецькою мовами.

5
400грн/год
Ярина Б. id: 179985

Ярина Б.

Граю на скрипці з 7 років. Закінчила Львівське музичне училище . Зараз закінчую ЛНУ ім. Франка, факультет культури і мистецтв по фаху скрипки. Викладаю дітям та дорослим ще з училища.

450грн/год
Ірина В. id: 34319

Ірина В.

Репетитор з музики чи сольфеджіо, також викладаю вокал, фортепіано і бандуру. Дуже люблю дітей, вмію знаходити з ними спільну мову.

350грн/год
Олена Р. id: 74485

Олена Р.

Репетитор по класу скрипки, оркестрант.У роботі з учнем використовую євоопейську систему викладання та індивідуальний підхід до кожного учня.З радістю поділюсь знаннями та познайомлю зі світом класичної музики.

350грн/год
Владислава Н. id: 56609

Владислава Н.

Маю досвід роботи майже 10 років,можу навчити як дітей 5 років так і дорослих,готувала учнів до вступу у ВНЗ,працюю в симфонічних оркестрах з 17 років

5
400грн/год