Репетитор української мови – Марія Р.

Марія Р.

id: 10526

Місто:

Вінниця

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

У репетитора: Вінницька обл., Вінниця, Замостя, вулиця Ширшова 3 а

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Донецький національний університет (2013)

Ступінь:

Аспірант

Дипломи, відзнаки та інше:

конференція (Мюнхен, 2015 р.)
Науковець року
конференція


Викладач Донецького національного університету імені Василя Стуса (кафедра теорії та історії української і світової літератури). Маю трирічний досвід викладання лінгвістичних та літературознавчих дисциплін у школі «Юний філолог» при ДонНУ імені Василя Стуса. Є членом приймальної комісії філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, співавтором завдань університетського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка. Голова Ради молодих учених філологічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса. Автор численних наукових статей, присвячених актуальним питанням літературознавства. Маю 8-річний досвід репетиторської роботи. Під час занять застосовую особистісно-орієнтований підхід, що сприяє поглибленому вивченню та швидкому засвоєнню матеріалу, розвитку критичного мислення, дослідницьких умінь та навиків.

Маю численні методичні розробки, які активно впроваджую у процес навчання. Під час занять використовую авторські посібники, розроблені з урахуванням індивідуальних можливостей учнів. Методи, що застосовуються під час навчання, спрямовані не лише на формування теоретичної бази, але й на розвиток творчих здібностей, що є особливо важливим для написання твору ЗНО. Мої учні покращують рівень навчальної успішності, 90% з них демонструють високі результати при складанні ЗНО і ДПА, стають студентами провідних українських та зарубіжних вишів.

Відгуки клієнтів (8)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи

Марія Андріївна чудовий репетитор, займається українською мовою з моєю дитиною по скайпу. Заняття проходять на високому рівні, учитель знайшла підхід до учня, добре пояснює, дає різноманітні завдання на вивчення і повторення матеріалу. Усе супер!

Ляшенко Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 04.01.2018


Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

Марія Андріївна готує мене до здачі ЗНО з української мови. Мій рівень знань з предмету покращився і тепер я впевнена, що добре здам екзамен. Дякую за Вашу роботу!

Діана Полищук (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 04.01.2018


Українська мова та література, Історія України, Підготовка до ЗНО

Марія Андріївна займалася з моєю дитиною підготовкою до ЗНО з української мови і літератури. Працювали ми не довго, так як знайшли репетитора поближче до нашого дому, але дитина займалась із задоволенням, учитель себе добре зарекомендував.

Заскина Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 04.01.2018


Коротка інформація про репетитора

Марія Р. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Вінниця і проводить заняття з таких предметів:
  1. Українська мова та література
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
  • Шкільна програма 10-11 класи
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 80 грн/год.

Схожі анкети