info@buki.com.ua
КиївТарасівська, 7UKR01033
380673511960

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Місто:


Освіта:

Донецький національний університет (2013)

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, 10-11 класи, 7 - 9 класи, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

Кандидат філологічних наук, викладач Донецького національного університету імені Василя Стуса (кафедра теорії та історії української і світової літератури). Маю трирічний досвід викладання лінгвістичних і літературознавчих дисциплін в школі «Юний філолог» при ДонНУ імені Василя Стуса. Є членом приймальної комісії філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса, співавтором завдань університетського етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Голова Ради молодих вчених філологічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса. Автор численних наукових статей, присвячених актуальним питанням літературознавства. Маю 8-річний досвід репетиторської роботи. Під час занять застосовую особистісно-орієнтований підхід, що сприяє поглибленому вивченню та швидкому засвоєнню матеріалу, розвитку критичного мислення, дослідницьких умінь і навичок.

Маю численні методичні розробки, які активно впроваджую в процес навчання. Під час занять використовую авторські посібники, розроблені з урахуванням індивідуальних можливостей учнів. Методи, що застосовуються під час навчання, спрямовані не тільки на формування теоретичної бази, а й на розвиток творчих здібностей, що є особливо важливим для написання твору ЗНО. Мої учні покращують рівень навчальної успішності, 90% з них демонструють високі результати при здачі ЗНО та ДПА, стають студентами провідних українських і зарубіжних вузів.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів (37)

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Марія допомагає мені з підготовкою до ЗНО з української мови та літератури. Репетитором повністю задоволена.

Показати все

Олена 14.01.2019


Українська мова, Підготовка до ЗНО

Прекрасний , висококваліфікований педагог чудова людина. Дає сильні знання. Найкращий репетитор. Дуже задоволена і вдячна.

Показати все

Валентина 01.01.2019


Українська мова, Підготовка до ЗНО

Викладач дуже подобається, дає хороші знання і акцентує увагу на головних аспектах підготовки до ЗНО. Продовжуємо займатися з упевненістю отримання високого балу.

Показати все

Діна 27.12.2018


Всі відгуки користувача

Коротка інформація про репетитора

Марія Р. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Вінниця і проводить заняття з таких предметів:
  1. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • 10-11 класи
  • 7 - 9 класи
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 150 грн/год.

Схожі анкети