Репетитор - Аліна К. id: 105886

Аліна К.

800 грн/год
800 грн/год

Є документ про здачу проф. іспиту. Рівень DSH 3. З великим досвідом у здачі та підготовці до важливих іспитів та переїздом закордон. Займаюся з дорослими та дітьми. Проживаю і навчаюсь уже довгий час у Німеччині, тож мовні навички будуть лише на сучасному рівні. НМТ, Test DAF, Telc, Goethe, ÖSD, вступ до Studienkolleg і т.д 🇩🇪

Аліна К. 4.8(відгуків: 18)

Є документ про здачу проф. іспиту. Рівень DSH 3. З великим досвідом у здачі та підготовці до важливих іспитів та переїздом закордон. Займаюся з дорослими та дітьми. Проживаю і навчаюсь уже довгий час у Німеччині, тож мовні навички будуть лише на сучасному рівні. НМТ, Test DAF, Telc, Goethe, ÖSD, вступ до Studienkolleg і т.д 🇩🇪

Предмети

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я із Києва, Україна. З раннього віку живу на дві країни, тому й вивчала німецьку, також проходила навчання у Goethe Institute у Києві та Німеччині (Mannheim, Berlin, Stuttgart). Проходила навчання in der Sprachschule „inlingua Mannheim“. Є практика викладання у німецькій школі.
Маю сертифікат про володіння мовою Goethe-Zertifikat C1, склала іспит DaF та отримала диплом від Heidelberg про здачу DSH-3.
Здобула економічну освіту в Києві та другу здобув у Німеччині в університеті Хайдельберг. Вважаю ВАЖЛИВИМ отримати обов'язково досвід закордоном з навчання або роботи, тому що вивчити мову в Україні і безпосередньо в німецькомовній країні – це дві різні речі.
Можу допомагати з вступом до вузів та у виконанні домашніх завдань у німецькій школі з різних предметів.
- Власні педагогічні напрацювання з навчання німецької мови - Досвід викладання німецької мови школярам, студентам та дорослим. Я готую :
✅отримати високий бал на шкільному іспиті ✅отримати впевненість у повсякденному спілкуванні з іноземцями ✅отримати високий бал з Goethe Zertifikat A1-C1 ✅бути впевненим у використанні граматики
✅ без проблем спілкуватися та знайомитися з німцями

Освіта:
Universität Heidelberg, Germany, бакалавр, 2026
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

18 відгуків про Аліна К.

4.8/5

2

1

3

0

4

1

4+

0

5

2

5+

14

Светлана

5+

27.02.2024

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Аліна - приємний, позитивний викладач з глибоким знанням німецької мови. Уроки були завжди цікаві.... більше»
Інна

5+

17.02.2024

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Дуже дякуємо! Аліна - професійний викладач. Навчання доступне та цікаве. Син почав вивчати німецьку мову з нуля і вже за декілька місяців є класні результати. Ми задоволені співпрацею з Аліною і рекомендуємо її своїм знайомим.... більше»
Віктор

5+

15.02.2024

Німецька мова, 5-6-й класи

5+

Потрібна була допомога у інтеграції дитини в німецькомовному середовищі. Займаємось близько 3-х місяців. Мою доньку дуже важко зацікавити та їй не подобається німецька, але у викладача вийшло одразу знайти спільну мову з дитиною та вона кожен раз з задоволенням йде на заняття, без ніякого страху чи нудьги. Нам все підійшло, тому можу рекомендувати!... більше»
Талла

5+

10.02.2024

Німецька мова, Університетські курси, Вступ за кордон

5+

Дуже професійний викладач!... більше»
Євген

5+

10.02.2024

Німецька мова, Рівень C1-C2

5+

Готувалися з пані Аліною з минулого літа до екзамену DaF, який я склав минулого місяця. Результати мене здивували, так як я навіть не очікував скласти на високий бал! Заняття проходили як по книгам, так і інтерактивно. Мені все подобалось, але я вже цілі своєї досяг і хотів би написати велике дякую за співпрацю та змогу допомогти мені в інтеграції в новій країні.... більше»
Антон

2

07.02.2024

Німецька мова, Рівень B1-B2

2

Аліна – людина настрою. Хочу – проводжу заняття, немає потреби – не проводжу. З 12 узгоджених занять за півтора місяці провели 6. Правда(!), одне скасував я сам. У Аліни завжди знайдеться поважна причина – лікарняний, канікули, запізнилася на автобус, вкрали телефон, знову лікарняний, продовжила відпустку тощо. При цьому неможливо додзвонитися або достукатися до месенджера викладачеві. Ви вічно знаходитиметеся в ban. Вас витягнуть лише тоді, коли виникне потреба у Аліни. Мені дуже шкода витраченого часу.... більше»

Відповідь:

Антон, вітаю! Дякую за Ваш відгук, але жоден поважаючий себе викладач не буде свої робочі моменти ставити вище ніж життєві. Я завжди намагаюсь увійти в положення своїх учнів , а вони в мої. Те, що я хворіла , а потім в мене була запланована відпустка через новорічні свята, які я проводила зі своєю сімʼєю- для Вас це не поважна причина? Я маю сидіти , нікуди не виходити та проводити заняття , коли хвора чи коли була у відпустці тільки через те, що для Вас це не поважна причина та Вам треба? Мені шкода , що ми з Вами не спрацювались. Якщо Вам не сподобався наш сервіс - тоді бажаю успіхів у пошуках іншого.

Аліна Полищук

5+

25.11.2023

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже вдячні, за вчителя Аліну, займається німецькою з моєю донькой. Уроки дуже корисні і цікаві. Гарно допомагають моїй донечці інтегруватися в Німеччині. ... більше»
Яна

5+

23.11.2023

Німецька мова, Рівень C1-C2

5+

Дуже задоволена плідною співпрацею з пані Аліною. Мені треба було вдосконалити свій рівень знань для вступу до німецького вузу і я вже бачу по собі великий прогрес. Дякую!... більше»
Ольга

5

04.08.2023

Німецька мова, Рівень А1-А2

5

Гарний репетитор, сину подобалось займатись, цікаві заняття, швидко знаходить підхід до дитини. ... більше»
Марина

5+

02.07.2023

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Сподобався підхід викладача. Дуже відповідально та професійно підішли до підготовки екзамену В2 Гете. Одразу зрозуміли мої пробіли у знаннях. Дякую за допомогу! ... більше»
Лидия

5+

17.06.2023

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Прекрасний та висококваліфікований викладач! Дуже чітка та якісна програма. Підтягнули мій рівень з B1 до С1 для вступу на магістратуру. ... більше»
Коновалова Наталія

4

14.06.2023

Німецька мова, Молодші класи 1-4

4

Репетитор має серйозну програму. Дитина виявилася не готовою, на жаль.... більше»
Крiстiна

5

17.05.2023

Німецька мова, Молодші класи 1-4

5

Репетитор хороший.... більше»
Ольга

5+

23.02.2022

Німецька мова, 5-6-й класи

5+

Дуже сподобалися заняття з репетитором. Знайшла спільну мову з дитиною, покращилися знання та вміння! Рекомендую на 100 %!!!... більше»
Ірина|+|IRYNA SLIPUKHINA

5+

05.01.2022

Німецька мова, 7-9-й класи

5+

Пані Аліна - дуже компетентна і високопрофесійна викладачка. Дякуємо за допомогу.... більше»
Юлія

5+

12.10.2021

Німецька мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Прекрасний викладач! Все чітко і зрозуміло, є свій стиль і метод роботи. Моя дівчинка дуже задоволена. Дякуємо.... більше»
Наталія

5+

29.05.2021

Німецька мова, 5-6-й класи

5+

Аліна - гарний репетитор, ми нею дyже задоволені.... більше»
Надія Теплякова

5+

18.05.2021

Німецька мова, Молодші класи 1-4

5+

Німецьку почали вчити з нуля, дитині було 6.5 років на той час. Дуже задоволені результатом і підходом репетитора!... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Вероніка В. id: 172650

Вероніка В.

Вас вітає Освітній центр! Маємо багатий досвід викладання як індивідуальним, так і корпоративним учням. Викладаємо англійську всіх рівнів. Готуємо до здачі ЗНО, НМТ, ЄВІ, IELTS, TOEFL. Заняття структуруємо відповідно до потреб учнів.

600грн/год
Анастасія Н. id: 80733

Анастасія Н.

Наразі проживаю в Німеччині, працюю у міжнародній освітній компанії, вільний час присвячую викладанню німецької мови.

5
600грн/год
Наталія П. id: 30628

Наталія П.

Надаю якісні послуги по вивченню англійської та німецької мов, російська мова для іноземців. Маю цікаві курси різних рівнів.

4.9
1000грн/год
Марина Ж. id: 99322

Марина Ж.

Закінчила Український фізико-математичний ліцей. На даний момент навчаюся сестринської справи в передмісті Гамбурга.

5
600грн/год
Валентина В. id: 125137

Валентина В.

Освічена та вмотивована викладачка, тому зрозумію кожну і кожного та допоможу досягнути омріяних результатів у вивченні німецької мови.

5
800грн/год