Репетитор - Валентина К. id: 106371

Валентина К.

500 грн/год
500 грн/год

Підготовка до ЗНО. Моя авторська методика довела ефективність останні 18 років роботи в освітньому центрі і репетитором off-line і on-line.

Валентина К. 5.0(відгуків: 1)

Підготовка до ЗНО. Моя авторська методика довела ефективність останні 18 років роботи в освітньому центрі і репетитором off-line і on-line.

Предмети

Математика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Робота у класах із поглибленим вивченням математики. Підготовка дітей до математичних олімпіад. Останні майже 20 років підготовка старшокласників до вступних іспитів та робота в освітньому центрі з підготовки до ЗНО. Досвід навчання учнів індивідуально та груп учнів з великими прогалинами у знаннях з предмету та підготовка їх до ЗНО з метою отримання необхідного результату вилилися у створення моєї методики «Як успішно підготується до ЗНО. Математика 5-11 за рік».

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

У Вас проблеми з математикою? Ви розумієте, що шкільні оцінки завищені, а реальних знань немає. Ви вже пробували займатися додатково, але результату не було, і мучитеся в сумнівах, що ж робити далі. Я впевнена, що можу Вам допомогти якісно підготуватися до ЗНО. Я роблю це щороку протягом останніх 18 років, працюючи як в освітньому центрі викладачем, так і репетитором. За час роботи я розробила власну методику "Як успішно підготуватися до ЗНО. Математика 5-11 за рік", яка довела свою ефективність.
1. Починаю з азів: усунення прогалин в знаннях, поліпшення обчислювальних навичок і усного рахунку.
2. Підвищую інтерес до предмету, мотивацію, упевненість в собі у учнів з перших занять.
3. Чи забезпечую максимальну концентрацію і високий темп протягом всієї підготовки. 95% навчального часу - практичні заняття.
4. Напружена робота дає гарантовано не тільки підвищення успішності через місяць занять, а й в остаточному підсумку - успішне проходження ЗНО.
Досвід показує, що чим раніше починаємо підготовку, тим менше навантаження на дитину, стабільніше знання і менше він нервує на самому ЗНО.
Формати занять: індивідуально, міні-група, група, вебінарний курс.

Освіта:
Миколаївський національний університет ім. Сухомлинського (МНУ), спеціаліст, 1986
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Олена

5+

07.02.2022

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5+

Хочу висловити велику подяку, Валентині Григорівні, за її професіоналізм. Уроки з викладачем проходять дуже легко, викладається матеріал дуже доступно. Зручний графік уроків Доньки дуже подобаються заняття. Рекомендуємо.... більше»

Схожі анкети

Андрій  Л. id: 175197

Андрій Л.

Асистент фізичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук. (https://material.phys.knu.ua/lesiuk.html) Викладаю різні дисципліни математичного та фізичного напрямку (практичні заняття та лекції).

500грн/год
Микола П. id: 119450

Микола П.

Якщо шукаєте викладача який пояснить і покаже результативно на практиці за що і чому можна любити математику, фізику та англійську звертайтеся.

450грн/год
Іван Ш. id: 64609

Іван Ш.

Репетитор з математики всіх рівнів

5
450грн/год
Юрій Р. id: 110450

Юрій Р.

Я закінчив могилянську академію за спеціальністю "фізика", навчався на факультеті природничих наук. Як фізик, я мушу знати математику краще ніж фізику. Нині навчаю дітей відеозвʼязком по всьому світу. Також я маю планшет і використовую його як інтерактивну онлайн дошку. Можемо займатись у мене вдома, або краще в skype, zoom, telegram, viber тощо...

5
500грн/год
Лео А. id: 159507

Лео А.

Викладаю математику понад 10 років. Намагаюся домогтися від учня не запам'ятовування, а розуміння формул і взаємозв'язків.

500грн/год