Досвід:

більше 10 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка

Ступінь:

вчитель вищої категорії, "Старший Вчитель"

Рік закінчення:

1994

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіадУніверситетські курси

Відгуки клієнтів

Історія України, Підготовка до ЗНО

Прекрасний викладач. Рекомендую, гарно та чітко поданий матеріал, плюс підхід до учня = гарно складене ЗНО. Дякую Вам, пані Ірино.

Географія, Підготовка до ЗНО

Репетитор сподобалась. Заняттяцікаві та ефективні. Рекомендую.

Географія, Підготовка до ЗНО

Гарний репетитор. Повністю задоволені. Зараз готуємось разом до ЗНО

Географія, Підготовка до ЗНО

Підготовка до ЗНО з географії проходить на високому рівні. Репетитор дуже добре пояснює матеріал та надає багато цікавої інформації. Результатами задоволена. Дякую.

Географія, Підготовка до ЗНО

Ірина Романівна має гарний досвід роботи та високий рівень знань. Легко знаходить підхід до дитини та може зрозуміти, які саме проблеми в знаннях. Підготовка до ЗНО проходить на високому рівні. Рекомендую.

Історія України, Географія, Підготовка до ЗНО

Ірина Романівна – дуже освічений і широкообізнаний викладач. Зручно те, що разом ми вивчаємо два предмети. З І. Романівною неможливо не вчити, адже кожне заняття починається з опитування матеріалу. І шансів на те, щоб завалити ЗНО, також немає, бо травень, за планом, має бути присвячений суто для повторення всього вивченого)

Географія, Підготовка до ЗНО

Репетитор заняття проводити не вміє, просто протягом двох годин надиктовує конспект або переписувати з книжки, не пояснюючи нічого. Бажання не було йти до неї на заняття)))

Історія України, Підготовка до ЗНО

Досвічений репетитор. Теми пояснює доступно. Заняття завжди проходять вчасно. Ірині Романівні вдається підібрати цікавий та потрібний матеріал до уроків.

Історія України, Підготовка до ЗНО

Хороший вчитель та людина. Ірина Романівна володіє професійними якостями. Нас підготувала до ЗНО. Дуже вдячні за чудовий результат.

Хімія, Географія, 7 - 9 класи

Репетитор гарно пояснює матеріал, зацікавлює. Дуже задоволений співпрацею. Рекомендую.

Географія, Підготовка до ЗНО

Дуже професійний репетитор, відповідальний, віддається своїй справі на всі 100%! Рекомендуємо!

Історія України, Підготовка до ЗНО

Викладач нам сподобався. Заняття проходять продуктивно. Спеціаліст пояснює все зрозуміло. Старається, до занять готується, надає додатковий матеріал. Загалом все добре.

Географія, Підготовка до ЗНО

Чудовий репетитор! Має великий досвід роботи та високий рівень знань. Приємна та ввічлива людина. Одразу знайшла підхід до дитини. Знання значно покращились. Оцінки в школі на високому рівні. Із впевненістю можу рекомендувати педагога. Дякую за співпрацю.

Історія України, Підготовка до ЗНО

Репетитор чудовий! Ірина Романівна - відповідальна та вихована людина. Працюємо вже майже 6 місяців. Плідно та насичено готуємося до ЗНО з історії України. Приємно співпрацювати з педагогом. Має свій стиль викладання, певні особливості.

Географія, Підготовка до ЗНО

Репетитором дуже задоволена. Ірина Романівна комунікабельна, справедлива, дуже гарний фахівець. Мені з нею дуже подобається займатись історією України. Дізналась багато цікавого. Імпонує, що Ірина Романівна небайдужа до моїх успіхів в навчанні. Разом з нею ми добираємось до самих дрібниць. Сподіваюсь, що ЗНО здам дуже добре.

Географія, Підготовка до ЗНО

З Іриною Романівною готувалися до ЗНО з географії. Заняття проходили на належному рівні, викладач дає необхідну базу знань. Тому можу рекомендувати Ірину Романівну як гарного викладача.

Англійська мова, Історія України, Підготовка до ЗНО

Ірина Романівна професіний викладач, знає свою справу. Дуже зацікавила дитину, все подобається. Оцінки пішли вгору, підготовка до ЗНО успішно триває, вкладаємося у терміни. Раджу!

Історія України

Моя донька займається додатково після школи історією України разом із Іриною Романівною. Про викладача можу сказати тільки хороше: уроки цікаві й інформативні, репетитор добре знає історію і вміє її подати, знайшла спільну мову з донькою. Усім рекомендую!

Історія України, Підготовка до ЗНО

Жуковська Ірина Романівна дуже підійшла нам як репетитор. Заняття проводяться вчасно. У неї дуже гарна база, багато матеріалів та завдань для успішної підготовки учнів до ЗНО. Моїй доньці дуже подобається з нею працювати, адже заняття проходять цікаво, динамічно, відразу помітний результат. Дякуємо вашим менеджерам за вдалий підбір професійного репетитора.

Економіка, Спеціалізовані курси

Ірина Романівна - компетентний та грамотний спеціаліст. Співпраця з нею була досить плідною та результативною. Репетитором задоволені повністю

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Львів

Єлизавета Р.

100 грн/год

5

Василь Б.

100 грн/год

5

Катерина Д.

100 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Ірина Ж. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

  1. Історія України
  2. Географія
  3. Економіка
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.