Репетитор - Світлана К. id: 107596

Світлана К.

300 грн/год
300 грн/год

Маю величезний досвід занять з дітьми, дорослими, абітурієнтами готуються вступати до профільних ВНЗ.

Світлана К. 5.0(відгуків: 24)

Маю величезний досвід занять з дітьми, дорослими, абітурієнтами готуються вступати до профільних ВНЗ.

Предмети

Живопис

Малювання

Графіка

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Солом'янський, Відрадний, Героев Севастополя 11а
Онлайн:
Так

Про себе:

Індивідуальні заняття можуть проводиться у мене або у учня, а також дистанційно по Skype або Viber. Викладаю в дитячих розвиваючих центрах, групові заняття, майстер класи. А також навчаю дітей і дорослих, які зовсім не вміють, але хочуть, навчитися малювати. викладаю; академічний рисунок, портрет, пейзаж, інтер'єр, архітектура, дизайн, графіка, скейчінг. Роботи маслом, пастеллю, гуашшю, олівцем. Проводимо виставки, готуємо роботи до різних олімпіад і конкурсів. Мої учні успішно вступають і навчаються в ВНЗ-ах України і Європи.

Освіта:
Московська державна художньо-промислова академія ім. С.Г. Строганова, , 1980
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

24 відгуків про Світлана К.

5/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

9

5+

14

Тетяна

5+

20.02.2024

Живопис, Малювання, Базовий рівень

5+

Чудовий репетитор та відповідальна людина. Заняття проходили на високому рівні. Повністю задоволені результатами. Рекомендую.... більше»
Павло

5

16.02.2024

Малювання, Базовий рівень

5

Світлана викладає техніки, виходячи з того, що дитину цікавить і мотивує пропрацювати необхідне. Професіоналізм, комунікація і зворотній зв'язок - це те, що я відмітив для себе в роботі Світлани.... більше»
Інна

5+

15.02.2024

Малювання, Репетитор для дітей

5+

Світлана Михайлівна дуже гарний вчитель. Професіонал своєї справи. Знайшла підхід до доньки (10 років). Софія у захваті від вчителя. Кожен раз чекає уроків з нетерпінням. Дякуємо.... більше»
Юлія Валентинівна

5

13.02.2024

Малювання, Графіка, Базовий рівень

5

Репетитор пані Світлана уважна, створює домашню атмосферу під час навчання. За місяць навчання син став почуватися впевніше в малюванні, як початківець засвоїв багато нових навичок та технік, необхідних для подальшої роботи в цьому напрямку. Вже після першого заняття є результати.... більше»
Мила

5

08.01.2024

Живопис, Малювання, Репетитор для дітей

5

Дуже уважний викладач, легко порозумілася з моєю 5-річною художницею.... більше»
артем

5+

08.01.2024

Малювання, Репетитор для початківців

5+

Усе чудово, дуже задоволені. Дякую.... більше»
Инга

5+

23.12.2023

Малювання, Графіка, Репетитор для початківців

5+

Світлана - чудовий репетитор, уважна та чуйна. З дитиною одразу втановила теплі доброзичливі відносини. Дочка просто в захваті від такого викладача! Світлана легко розуміє учня та вчить тому, що дійсно потрібно конкретній людині. Точно вказує на недоліки работи, але також і на її переваги. Світлана дуже доброзичлива, з нею приємно спілкуватися и у неї приємно вчитися.... більше»
Вікторія

5+

14.12.2023

Малювання, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволені Світланою Михайлівною. Чудовий вчитель по малюванню! Хочемо їй подякувати. Вона прекрасний педагог, доброзичлива людина. Вона докладно викладає матеріал і допомагає з помилками. Вчителька чудова! З першого знайомства донці сподобалася вчителька. Заняттями дуже задоволена, з радістю чекає нових. Рекомендую! Дякую компанії BUKI за допомогу. За прекрасних викладачів.... більше»
Іван

5

01.12.2023

Живопис, Малювання, Репетитор для дітей

5

Роботою викладача задоволені, уроки приходили добре, дитині теж подобалось.... більше»
Аліна

4

29.11.2023

Живопис, Малювання, Репетитор для дітей

4

Світлана гарний викладач малювання.... більше»
Наталя

5

21.11.2023

Малювання, Репетитор для дітей

5

Світлана чудовий репетитор.... більше»
Луб Катерина

5+

04.09.2023

Живопис, Малювання, Базовий рівень

5+

Світлана Кияшко, професійний художник, який зміг навчити мене багато чому. Вона докладно викладає матеріал і допомагає з помилками, опрацьовуючи їх, розповідаючи все без зайвої води. Дуже рада працювати з таким прекрасним репетитором.... більше»
Максим

5

28.07.2023

Малювання, Репетитор для дітей

5

Заняття зі Світланою проходили добре, репетитор знайшла спільну мову з дитиною.... більше»
Олексій

5+

22.06.2023

Живопис, Малювання, Репетитор для дітей

5+

Дуже вдячні викладачеві за підхід до навчання.... більше»
Олексій

5+

14.06.2023

Малювання, Графіка, Репетитор для дітей

5+

Репетитор дуже класний. Однозначно рекомендую всім її!!! Оцінка з 5 всі 10!... більше»
Лана

5

07.06.2023

Графіка, Базовий рівень

5

Я дуже задоволена заняттями з Мартою, бо я побачила прогресс вже з першого уроку. Щиро рекомендую цього викладача!... більше»
Тетяна

5

27.04.2023

Малювання, Репетитор для початківців

5

Після того, як син почав займатися зі Світланою Михайлівною, малювати став набагато краще. Дякуємо Світлані Михайлівні за її уроки.... більше»
Ірина

5+

14.04.2023

Живопис, Репетитор для початківців

5+

Світлана Михайлівна - чудовий викладач. Мій син готується до творчого конкурсу на спеціальність" Архітектура". Почав вивчати живопис з нуля. Задоволений, як Світлана Михайлівна пояснює, з радістю йде на заняття. Обов'язково буду радити Світлану Михайлівну, як професіонала своєї справи! ... більше»
Андрій

5+

11.08.2022

Малювання, Базовий рівень

5+

Надзвичайно доброзичливий і комунікабельний викладач, який з першого ж заняття огортає учня своєю дбайливістю і відданно передає йому весь свій багаторічний досвід. Дуже задоволений і однозначно рекомендую!... більше»
Світлана

5+

07.08.2022

Живопис, Репетитор для початківців

5+

Дуже вдячна Світлані Михайлівні за професіоналізм, натхненну атмосферу та продуктивність зустрічі!... більше»
Юлия

5+

17.01.2022

Малювання, Базовий рівень

5+

Дуже задоволені Світланою Михайлівною! Прекрасний педагог та доброзичлива людина, чудовий професіонал. Дочка займається майже 5 місяців, готуємось до творчого іспиту на спеціальність графічний дизайн, я дуже задоволена результатами за такий короткий проміжок часу. Рада, що ми потрапили "в руки" такому талановитому викладачеві.... більше»
Тетяна Миколаївна

5+

23.09.2021

Малювання, Репетитор для початківців

5+

Хочу подякувати Світлану Михайлівну за прожитий разом час плідних занять і спілкування. Для мене ви стали не просто вчителем, а ще й іншому, прекрасним співрозмовником. Ви дуже світла, чуйна, душевна людина. Дуже рада знайомству з вами і бажаю вам найкращих і найталановитіших учнів.... більше»
Вадим

5+

24.06.2021

Малювання, Репетитор для дітей

5+

Дякую компанії за допомогу. Репетитор сподобалась. Вдалося досягти мети та дізнатися багато цікавої інформації. Рекомендую.... більше»
Оксана

5

06.06.2021

Малювання, Репетитор для початківців

5

Репетитор має постійних учнів. У заняттях використовує творчий підхід. Все сподобалося. Займалася би більше, якби не дуже висока зайнятість... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Наталія Г. id: 176374

Наталія Г.

Член Союза художників України. Закінчила Національну художню академію мистецтв і архітектури. Маю досвід викладання біля 20ти років. Ділюсь знаннями в галузі олійного и акварельного живопису, академічного малюнка , іконопису , рисунка пастеллю.

300грн/год
Юлія Р. id: 159174

Юлія Р.

Клієнти, що обрали мене, зазвичай воліють продовжувати співпрацю якнайдовше. Можете перевірити самі.

300грн/год
Олександра Н. id: 167433

Олександра Н.

Навчу академічному рисунку та живопису, композиціі, скульптури. Навчу малювати роботи в різних жанрах (пейзаж, натюрморт, портрет.....),техніках образотворчого мистецтва(коллаж, мозаіка...). Навчу малювати комікси в різних стилях. Підготую до вступу у вищій навчальний заклад.

350грн/год
Ірина Л. id: 102614

Ірина Л.

Отримала середню та вищу освіту за напрямом "Дизайн" в Росії. Володію різними техніками живопису та графіки, люблю працювати з дітьми і з дорослими і навчати їх новому. У навчанні керуюся переважно побажаннями учня, спираюся на теорію кольору Іттена і використовую приклади з класичного академічного живопису. Підбираю індивідуальні домашні завдання

4.8
300грн/год
Юлія Т. id: 163763

Юлія Т.

Люблю займатися творчістю, малюванням, психологією. Проводжу семінари, арт-практики, тематичні лекції. Шукаю в людині її таланти та особливості, щоб зробити заняття цікавим та корисним.

4.8
300грн/год