Репетитор - Зоя Х. id: 110412

Зоя Х.

180 грн/год
180 грн/год

Комунікабельна, врівноважена, зосереджена, організована, завжди привітна. Допоможу цікаво, а головне корисно, провести час!

Зоя Х.

Комунікабельна, врівноважена, зосереджена, організована, завжди привітна. Допоможу цікаво, а головне корисно, провести час!

Предмети

Математика

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

У 2020 році закінчила магістратуру економічного університету за спеціальністю "Фінансова грамотність". Успішно працюю з дітками різного віку більше року. Використовую пояснювально-ілюстративний, репродуктивний, частково-пошуковий методи навчання. Використовую для навчання онлайн такі платформи як Zoom, Viber, Skype, або інші для зручності учнів.

Освіта:
Тернопільський національний економічний університет (ТНЕУ), магістр, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Богдана Г. id: 170623

Богдана Г.

Вітаю! Мене звуть Богдана, я працюю репетитором із математики (алгебра та геометрія), маю досвід роботи більше 3-х років як вчителем у школі а також репетитором. З радістю допомагаю учням 1-8 класів зрозуміти важкі теми, допомагаю з домашніми завданнями а також підготовкою до самостійних та контрольних робіт.

200грн/год
Олена Г. id: 139985

Олена Г.

Дорогі друзі! Чи може математика стати легкою і цікавою? Так! Я допоможу вам у цьому переконатися!

200грн/год
Яна Б. id: 170472

Яна Б.

Наполегливість, комунікабельність та відповідальність.

5
200грн/год
Ірина К. id: 111145

Ірина К.

Я керівник і засновник центру розвитку дитини «Prana». ✅ Вчимо читати, швидкочитання ✅ Англійська мова від 4 років ✅ Шкільна математика 1-4 класи ✅ Підготовка до школи ✅ Ментальна арифметика ✅ БЕЗКОШТОВНИЙ пробний урок.

5
180грн/год
Володимир Б. id: 69307

Володимир Б.

Привіт! Найбільше у житті я люблю математику та дітей. Вивчаючи математику в університеті, я вже здобув високий рівень знань і навичок у цій науці. Я завжди відкритий для нових можливостей і зустрічей з цікавими людьми.

200грн/год