Репетитор математики, математичного аналізу, лінійної алгебри, аналітична геометрії – Віта Б.

Віта Б.

id: 11053

Місто:

Львів

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА, Університетські курси

Місця проведення занять:

У репетитора: Львівська обл., Львів, Центр, вул. Університетська 1

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2017)

Ступінь:

магістр


На заняттях, в першу чергу, визначаю основні проблеми учня і працюю з їх усуненням. Враховую психологічні та вікові особливості учня, вибираючи для кожного індивідуальний темп навчання, спосіб подачі матеріалу і його зміст, використовую додаткову літературу. При підготовці до ДПА проробляю з учнем усі теми програми.Предмети, з якими працюю: алгебра, геометрія, основні розділи вищої математики.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Аналітична геометрія, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи

Грамотний і досвідчений викладач з математики. Володіє великими знання і цікаво викладає предмет. На даний момент працюємо, але навіть за короткий час помітні результи. Підвищення оцінки від 8 до 10 . Дякую за чудову роботу!

Юліана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 04.05.2017


Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Віта просто прекрасний, чудовий репетитор. Дуже зрозуміло пояснює, доступно, у легкій невимушеній формі. Онучка була досить запущена в математиці, особливо в геометрії, але Віта зуміла донести, роз'яснити їй складні теми і підняти її рівень знань. Оцінка в школі покращилася, навіть не дивлячись на те, що до репетитора ми звернулися досить пізно, у кінці березня. Ми вже домовилися про заняття у новому навчальному році. Віта нам дуже допомогла, ми їй дуже вдячні. Вона молодець.

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Підготовка до ДПА

Бакса Віта Петрівна нам дуже сподобалася як репетитор і як людина. Вона займалася математикою з двома нашими дітьми. Ми були щиро здивовані, а також задоволені, що вона змогла знайти підхід до обох. В нас одна дитина холерик, інша флегматик. Плануємо надалі з нею працювати. Діти у захваті. Рекомендуємо усім!

Світлана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети