Мар'яна Д.

id: 11123

Місто:

Дрогобич

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Львівська обл., Дрогобич, район ж/д вокзалу, вул. Володимира Великого

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка (2008)

Ступінь:

магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом бакалавра з відзнакою
Бакалавр
Диплом магістра з відзнакою
Диплом магістра

I' m a proffesional English teacher. I do my best to improve my students' skills by listening, watching authentic films and reading in original. At lessons we speak and listen a lot because it's the most effective and successful way of learning English. I also prepare for TOEFL and IELTS. Feel free to ask me any questions. I would be glad to answer all of them.
Цікаві та результативні уроки для дітей та дорослих. Підготовка до ЗНО, IЕLTS, TOEFL. Допомога в засвоєнні шкільного матеріалу.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Англійська мова. Оцінка: 5+

Мар'яна Петрівна показала себе професійним і досвідченим викладачем. Для мене високим показником виявилась наявність у неї диплому IELTS, адже в майбутньому я і сам планую складати цей тест. Заняття з нею проходять цікаво і динамічно. Я помітно покращив свій рівень розмовної та ділової англійської. Але зупинятись я не збираюсь, а й досі продовжую працювати з Мар'яною Петрівною.

Андрій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate). Оцінка: 5

Мені дуже подобаються заняття англійської мови з цим репетитором! Мар'яна Петрівна завжди ретельно до них готується, підбирає цікавий навчальний матеріал. На самих заняттях ніколи не відволікається на сторонні теми, а працює на результат. За короткий час я вже помітно підвищила свій рівень володіння мови, за що дуже вдячна репетитору.

Уляна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Розмовна мова. Оцінка: 5

Мар'яна Петрівна добросовісний викладач, добре володіє англійською. Займалась вона із моєю дружиною: заняття були на високому рівні, залучавався корисний дидактичний матеріал. На уроках вони читали, слухали аудіозаписи, робили тести і багато розмовляли.

Олег (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі