Репетитор - Анастасія А. id: 112052

Анастасія А.

600 грн/год
600 грн/год

Колись я обрала справою свого життя гру на флейті та заняття музикою, адже не могла уявити свого життя без цього. Тепер я щаслива бути викладачем і передавати свої знання та любов до музики своїм учням в якості як і занять для себе, так і професійного зростання. Маю успішні досвіди підготовки до концертів, конкурсів та вступів в навчальні заклади.

Анастасія А. 5.0(відгуків: 4)

Колись я обрала справою свого життя гру на флейті та заняття музикою, адже не могла уявити свого життя без цього. Тепер я щаслива бути викладачем і передавати свої знання та любов до музики своїм учням в якості як і занять для себе, так і професійного зростання. Маю успішні досвіди підготовки до концертів, конкурсів та вступів в навчальні заклади.

Предмети

Гра на фортепіано

Музика

Гра на сопілці

Сольфеджіо

Гра на флейті

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Київ, Печерський, Майдан Незалежності, Городецкого 1-3/11
Онлайн:
Так

Про себе:

Лауреат міжнародних конкурсів. Брала майстер-класи у багатьох відомих флейтистів. Активний учасник різних концертів в складі оркестру і сольно в Україні та закордоном.
Маю досвід викладання для дітей і дорослих.
Закінчила Національну музичну академію України, ступінь - магістр. Зараз навчаюся в Вищій школі музики в місті Ганновер, Німеччина.
Ставлюся до своєї справи відповідально і чесно. Те ж і намагаюся розвивати в своїх учнях.
Знаючи особливості дитячої психології розумію, як важливі для дітей їх перші захоплення і досягнення в них, наскільки сильно вони відкладають відбиток на все життя.
Моїм головним завданням, яку я собі визначила, є навчити дитину думати за допомогою музики. Дітям подобається робити те, що у них виходить, тому я намагаюся допомогти їм зробити процес пізнавання музики максимально цікавим.

Запрошую на мій YouTube канал про музику
https://youtu.be/Hn3KgZ4JZXU

Освіта:
Національна музична академія України ім. Чайковського (НМАУ), магістр, 2022
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

4 відгуків про Анастасія А.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

4

Олена

5+

26.02.2024

Гра на флейті, Підвищення майстерності

5+

Анастія - моя друга вчителька з флейти, тому вона зіткнулась із тим, що мені треба виправити помилки, які виникли під час занять із першим вчителем. Крок за кроком вона вказує моменти які треба змінити і пояснює суть дуже просто. Тому я відчуваю результат вже під час наших сесій. При цьому вона не поспішає, розуміючи що в кожного свій темп сприйняття інформації. Анастасія зібрано підходить до навчання, обираючи твори і вправи, які можуть бути цікаві людині і при цьому розвивати її. В концепції т... більше»
Марія

5+

19.10.2023

Гра на флейті, Репетитор для початківців

5+

Хочеться порекомендувати викладача Анастасію для всіх, хто хоче навчитися або покращити свій рівень гри на флейті. Анастасія дуже добре працює і з дорослими, допомагає швидко познайомитися із інструментом та заохочує розвиток та творчу наснагу учнів. Я дуже задоволена і рада, що обрала саме цю викладачку.... більше»

Відповідь:

Дуже дякую вам за відгук, мені дуже приємно 🌸

Александра

5+

14.02.2023

Гра на сопілці, Базовий рівень

5+

Я в захваті від занять із Анастасією! Вона просто незвичайний вчитель! Її професіоналізм і доброта допомагають повірити в себе - і все виходить! Велике спасибі, Анастасіє, за те, що моя 6 річна дочка полюбила музику і чекає кожен урок із нетерпінням!... більше»
Ольга

5+

10.11.2021

Гра на флейті, Репетитор для дітей

5+

Хочемо подякувати та порекомендувати вам нашого репетитора Анастасію. Моїй доньці подобається займатись і вона за не довгий проміжок часу робить великі успіхи. Окрім гри на флейти, донька з викладачем вивчає сольфеджіо. За її словами, Анастасія пояснює все зрозуміло, професійно і з творчи підходом. Плануємо займатись далі.... більше»

Схожі анкети

Анна С. id: 162410

Анна С.

Після успішного перебування в Канаді, де я з великим задоволенням викладала в музичній школі за престижною американською програмою RCM (Royal Conservatory of Music), я повернулася з новими знаннями та багатим досвідом. Сьогодні я пропоную унікальний синтез українських та міжнародних методик навчання, що ідеально розкриють твій творчий потенціал .

500грн/год
Тетяна Є. id: 92633

Тетяна Є.

Насичені уроки музики для дітей і дорослих. Заняття проходять продуктивно і позитивно. Результат гарантований.

800грн/год
Олексій П. id: 141862

Олексій П.

Концертуючий джазовий музикант і викладач сопілки та труби.

4
500грн/год
Анна У. id: 86477

Анна У.

Вітаю мої любі друзі на моїй сторінці! Я сертифікований викладач з 19 річною активною викладацькою практикою. Звертайтесь, з радістю допоможу та відповім на ваші питання! Буду рада спілкуванню!

5
500грн/год
Любов С. id: 166355

Любов С.

Викладач теорії та історії музики. є величезний досвід викладання учням та студентам від 4 до 60 років. Викладала в різних навчальних закладах та займалася приватно в Україні та в Австрії. Орієнтована на індивідуальний запит та результат.

800грн/год