Репетитор - Євгенія Г. id: 112119

Євгенія Г.

500 грн/год
500 грн/год

Вільна Англійська чи вивчити Японську чи Корейську мову з нуля? Це не мрія, а реальність, якщо діяти, а не тільки мріяти про це! Записуйся на заняття вже сьогодні і через рік ти себе не впізнаєш ;) А я і наша дружня команда викладачів тобі з радістю з цим допоможемо

Євгенія Г. 4.7(відгуків: 24)

Вільна Англійська чи вивчити Японську чи Корейську мову з нуля? Це не мрія, а реальність, якщо діяти, а не тільки мріяти про це! Записуйся на заняття вже сьогодні і через рік ти себе не впізнаєш ;) А я і наша дружня команда викладачів тобі з радістю з цим допоможемо

Предмети

Англійська мова

Німецька мова

Японська мова

Корейська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Мої учні знають, як швидко і цікаво вивчити 2,000+ канджі (漢字). Як ефективно вчити і не забувати ひらがな і カタカナ.
Пройдем Японську граматику і специфіку Японського акценту. Навчимося швидко і головне легко вчити нові слова і складати з ними речення.

УВАГА ❗ Рівень підходить як для новачків, так і для людей які вже пробували самостійно вивчати мову, але все ще мають труднощі з запам'ятанням Kanji (漢字).

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Навчу як просто вивчити Корейський алфавіт і як його правильно читати в реченнях, тут ви здобудете основи лексики і граматики цікавим авторським способом.

УВАГА ❗ якщо у Вас уже високий рівень заявку скоріш за все не кидайте (якщо не плануєте займатися більше місяця, бо лексику з Вами підтягнути я зможу) тому що Корейською я даю тільки "Базу". Якщо Вам потрібен "fluent" тоді сміливо йдіть до мене на Англійську!

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Євгенія, репетитор Англійської, Корейської і Японської, засновниця онлайн-школи. Обожнюю вивчати мови і допомагати в цьому іншим. Знаю багато лайфхаків, які помітно полегшують процес навчаня.

Володію Англійською вільно вже 10+ років і знаю багато лексики яку Ви не знайдете в підручниках. Магістр Філології та Перекладу. Здала ЗНО на 197 балів. Працюю з дітьми та дорослими. Для мене головне - зацікавленість учня в навчанні.

На моїх уроках ми працюєм над всіма аспектами англійської: Reading, Speaking, Writing, Listening and Comprehension, and, of course, Pronunciation.

Вчимося використовувати Граматику, а не тільки вивчати правила. Якщо до цього Ви нічього не знали вже з першого урока Ви зможете складати речення!

-

Даю також сильну початкову базу Корейської та Японської мов. Для тих, хто не знає, з чого почати і як продовжити систематичне вивчення цих мов – у мене розроблена спеціальна авторська програма, якою я навіть користувалася для себе, а тепер хочу поділитися і з Вами.

-

"Do something today that your future self will thank you for!" ✅

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), магістр, 2018
Вік:
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

24 відгуків про Євгенія Г.

4.7/5

2

1

3

1

4

1

4+

2

5

5

5+

14

Олександра

5

07.03.2024

Німецька мова, Рівень B1-B2

5

Репетитор зрозуміло та цікаво пояснювала матеріал, тому в цілому роботою та її результатом задоволена. Гарний викладач!... більше»
Софія

5+

04.09.2023

Корейська мова, Репетитор для початківців

5+

Викладач дуже приємна та талановита людина. Вивчати корейською мені приємно та є мотивація завдяки Евгенії, заняття дуже цікаві! Мені ВСЕ дуже подобається)... більше»
Володимир

4+

27.07.2023

Японська мова, Репетитор для початківців

4+

Репетитор сподобався. Жодних нарікань немає. Приємна людина!... більше»
Інна

5

16.05.2023

Англійська мова, Репетитор для початківців

5

Євгенія гарний викладач з англійської мови.... більше»
Тарас

5

20.04.2023

Японська мова, Репетитор для дітей

5

Викладачем задоволені. Все сподобалось... більше»
Діана

3

14.04.2023

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

3

Євгенія не змогла знайти підхід, тому ми припинили з нею навчання.... більше»

Відповідь:

Можливо Ви мене з кимось переплутали, тому що я пам'ятаю Діану і це дуже замотивована дівчина. Ми з нею весь урок розмовляли Англійською і вона навіть готувала мені презентації в канві. Від Вас скарг не було, тому шкода бачити від Вас такий відгук?

Вікторія

5+

11.04.2023

Японська мова, Репетитор для дітей

5+

Євгенія чудово навчає японської мови.... більше»
Самсоненко

5+

11.04.2023

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Дякую компанії Букі за яксний сервіс та кваліфікованого викладача. Заняття дуже сподобались. Легко знайшли спільну мову з дитиною. Все було чудово. Рекомендую.... більше»
Іван

2

26.02.2023

Японська мова, Репетитор для початківців

2

Дуже погане викладання. Навчався 2 місяці. Мінімальний прогрес (5-8 слів за урок), майже жодної граматики, кандзі навчалися без читань. Також викладач ніколи не відповідав на повідомлення. Уроки проводилися за принципом 50 хвилин повторення попереднього матеріалу та 10 хвилин на новий. Також викладач часто відволікався на сторонні речі, хвилин 20 із уроку могли вилетіти на організаційні моменти, які потім не компенсувалися. Коли попросив поміняти програму на більш інтенсивну, викладач перестала з'являтися на уроки і не попереджала про їхню скасування, почала ігнорувати повідомлення та дзвінки. Не рекомендую цього викладача.... більше»
Тетяна

4+

23.12.2022

Японська мова, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців

4+

Занять було не дуже багато, нам не підійшла методика викладання.... більше»
Василина

5+

25.11.2022

Корейська мова, Репетитор для дітей

5+

Дуже гарний репетитор, працюємо, все подобається. ... більше»
Анна

5+

09.11.2022

Японська мова, Розмовна мова

5+

Добрий день, займаємось з Євгенією вже третій місяць. Донька дуже задоволена.... більше»
Марина

5+

30.08.2022

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Дитина 9 років з задоволенням займається англійською з Євгенією. Вже вивчили багато нового за короткий термін. Ми всім задоволені!... більше»
Анастасія

5+

29.05.2022

Японська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже добрий репетитор. Доступно та дуже детально пояснює. Рекомендую!... більше»
Ірина

5

23.05.2022

Корейська мова, Репетитор для дітей

5

Викладач хороший, предмет подає добре.... більше»
Хоптій Василь

5+

09.04.2022

Корейська мова, Розмовна мова

5+

Дуже гарна вчителька, все зрозуміло, і цікаві уроки)... більше»
Aлла

5+

12.03.2022

Корейська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже хороший викладач, доньці дуже подобається. Дякуємо за знання які ви даєте моїй дитині )))... більше»
Олена

5

11.03.2022

Корейська мова, Репетитор для початківців

5

Євгенія, репетитор з корейської мови для моєї доньки 12 років, дуже чемна, вимагаюча дисципліни викладачка, яка дуже цікаво складає урок. Роботою Євгенії, як репетитора задоволені!... більше»
Діана

5+

30.12.2021

Корейська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже класний вчитель. Пояснює все зрозуміло та докладно. Мені так подобається, що не можна описати словами ❤️... більше»
Майя

5+

02.11.2021

Корейська мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже гарний репетитор. Знаходить підхід до кожної дитини. Ясно і виразно все пояснює, моя дитина дуже задоволена Євгенією. Дякую їй велике.... більше»
Анастасія

5+

22.08.2021

Корейська мова, Репетитор для початківців

5+

Вивчаю корейський, учитель доступно підносить матеріал, змінює формати занять (не тільки суцільний лист і читання), а тексти пісень та інше. Комунікабельна, урок проходить з інтересом і в комфорті (що для мене є важливим) це допомагає легко сприймати інформацію.... більше»
Ася

4

25.07.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

4

Уроків було небагато, буквально 3-4, але мені здалися вони нудними, не було такого, щоб очі горіли. Сама Євгенія дуже мила дівчина, приємна <3... більше»
Тетяна

5+

25.07.2021

Корейська мова, Репетитор для початківців

5+

Вивчаємо корейську мову. Роботою репетитора дуже задоволені, цікава методика викладання та індивідуальний підхід до учня.... більше»
Август

5+

15.07.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Головне, що варто виділити - це терпіння і підхід до таких недалеких і безнадійних учнів, як я. I can feel how my English is improving every day... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Схожі анкети

Майкл Я. id: 112213

Майкл Я.

My name is Mike. I'm 27 years old. I'm від New York. I love to teach. I been teaching English for over 2 years now. Я можу говорити російською.

600грн/год
Дарина Ч. id: 28725

Дарина Ч.

Репетитор з німецької мови

5
500грн/год
Анастасія С. id: 150035

Анастасія С.

Привіт! Мене звати Анастасія і я викладач німецької та англійської мов із профільною філологічною та педагогічною освітами. Проводжу індивідуальні та групові заняття (від 350 грн) німецькою та англійською мовами онлайн для учнів 5-11 класів, студентів (Skype, Google Meet, Zoom).

5
500грн/год
Kenny A. id: 109557

Kenny A.

My name is Kenny Abraham, I am a native English teacher, speaker and a coach. I have adept experience in teaching for 11 years. CELTA CERTIFIED and IRELAND LICENSED TEACHER.

5
500грн/год
Яна Г. id: 123421

Яна Г.

Маю досвід роботи з дітьми різного віку: від дошкільнят до випускників, а також із дорослими, які бажають покращити рівень володіння іноземною мовою.

5
450грн/год