Репетитор - Ірина К. id: 113691

Ірина К.

350 грн/год
350 грн/год

Мене звати Ірина Сергіївна. Відкрита до спілкування, з великим бажанням працювати на відмінний результат!

Ірина К.

Мене звати Ірина Сергіївна. Відкрита до спілкування, з великим бажанням працювати на відмінний результат!

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Вітаю! Мене звати Ірина Сергіївна. Працюю вчителем та репетитором української мови та літератури. Володію корекційними методиками поведінки. Вмію знайти спільну мову як з учнями, так і з дорослими. Якщо Ви бажаєте покращити свою українську мову, збільшити словниковий запас, оволодіти грамотною письмовою українською мовою - Вам до мене! Буду рада бачити на заняттях. Працюю і з учнями, і з дорослими. Українська мова - це моя рідна мова (мова без суржика).

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Одеса, Київський, Великий Фонтан, Фонтанська дорога 14/33
Онлайн:
Так

Про себе:

Навчалася в Одеському національному університеті ім. І. І. Мечникова на філологічному факультеті (спеціальність "Прикладна лінгвістика"). Освоїла спецільність філологія (українська мова та література) та інформатика. Здобула ступінь вищої освіти магістр. Працюю вчителем та репетитором української мови та літератури більше 6 років. Володію корекційними методиками поведінки учнів. Вмію знайти спільну мову як з учнями, так і з дорослими.
Працюю і з учнями, і з дорослими.
Українська мова - це моя рідна мова.
Якщо Ви бажаєте покращити свою розмовну, письмову українську мову, тоді Вам до мене!

Освіта:
Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), магістр, 2019
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олена В. id: 36258

Олена В.

Готую до ЗНО та ДПА, індивідуальний підхід та сучасні методи навчання; допомагаю підвищити рівень знань з української мови та літератури.

5
300грн/год
Марина Х. id: 135656

Марина Х.

Володію англійською мовою на рівні В1

300грн/год
Вікторія Г. id: 32683

Вікторія Г.

Привіт! Мене звуть Вікторія. Я професійний викладач англійської, польської та української мов з 2020 року. Викладаю мови школярам і дорослим, допомагаю освоїти навчальну програму і легко засвоїти складні мовні правила.

300грн/год
Наталія Ч. id: 72053

Наталія Ч.

Репетитор з української мови та літератури для середнього та старшого шкільного віку.Готую до ЗНО(НМТ) учнів та студентів, Є авторський курс «Українська за 25 годин» для всіх охочих вільно спілкуватися українською:держслужбовці, спортсмени, військові та інші верстви населення. Працюю з англомовними іноземцями. Допомога у виконанні домашніх завдань

4.9
400грн/год
Едуард П. id: 69449

Едуард П.

Репетитор з англійської та іспанської мов, а також з української мови та зарубіжної літератури.

5
400грн/год