Репетитор - Наталія С. id: 114704

Наталія С.

220 грн/год
220 грн/год

Уроки проходять в Skype, WhatsApp або Zoom, індивідуально і в групах, за підручниками, спеціально розробленим для іноземців Hitit, Istanbul, Dilmer за вибором.

Наталія С. 5.0(відгуків: 1)

Уроки проходять в Skype, WhatsApp або Zoom, індивідуально і в групах, за підручниками, спеціально розробленим для іноземців Hitit, Istanbul, Dilmer за вибором.

Предмети

Турецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладання ведеться по програмі Стамбульського університету Hitit,також використовуються інші підручники, спеціально розроблені доя вивчення турецької іноземцями

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Мене звати Наталія. Викладаю турецька онлайн для тих, хто вирішив вивчати цей прекрасний мову з нуля або для тих, хто продовжує своє навчання, не зупиняючись на досягнутому!

Навчаю рівням А1, А2, В1, В2.

Уроки проходять в Skype або Zoom, індивідуально і в групах, за підручниками, спеціально розробленим для іноземців Hitit, Istanbul, Dilmer за вибором. Також додатково використовується багато інших навчальних відео / аудіо матеріалів, словники і довідники. Всі навчальні матеріали надаються в електронному вигляді безкоштовно.

Освіта:
İstanbul Altınbaşı úniversitesi , магістр, 2004
Вік:
36-45
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Тетяна

5+

15.03.2024

Турецька мова, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволена! Дякую. Супер викладач! Мені подобаються заняття. ... більше»

Схожі анкети

Софія Т. id: 126813

Софія Т.

Студентка 4 курсу Київського національного лінгвістичного університету. Працюю приватним репетитором англійської / турецької мови на протязі року.

200грн/год
Аріна З. id: 180151

Аріна З.

Привіт! Мене звати Аріна, я допоможу вивчити тобі турецьку та занурити тебе у неймовірну атмосферу турецької культури, впевнена що на моїх заняттях ти зможеш забути про нудні і нецікаві завдання. Чекаю тебе на своїх заняттях.

270грн/год
Лілія А. id: 124290

Лілія А.

Перш ніж навчати турецької мови, я закохую у турецьку культуру. Нудні заняття - ні! Різноманітні завдання, історії, відео, жарти - так!

220грн/год
Кузьма Р. id: 171890

Кузьма Р.

✨ Selamlar! Я Кузьма. Я більше половини життя живу в Туреччині. Зараз я є викладачем турецької мови, і я готовий взяти собі нових учнів на навчання.

220грн/год
Дарія Р. id: 121378

Дарія Р.

Проживала в Туреччині пів року, одружена за турком, вільно володію турецькою мовою.

200грн/год