Репетитор - Агнета Ш. id: 114845

Агнета Ш.

500 грн/год
500 грн/год

Намагаюсь знайти особистий підхід до кожного учня, з будь-яким рівнем знань та навичок. Вважаю бажання працювати ключем до успіху!

Агнета Ш.

Намагаюсь знайти особистий підхід до кожного учня, з будь-яким рівнем знань та навичок. Вважаю бажання працювати ключем до успіху!

Предмети

Живопис

Малювання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Художник-живописець, реставратор, виконавець петриківського розпису. Навчаю дітей та дорослих. Живопис, малюнок, основи графічних технік та стилізації. Петриківський розпис для дорослих та дітей середнього та старшого шкільного віку. Працюємо в різних техніках та матеріалах - олійні фарби, акрил, гуаш, акварель, олівець, мякі матеріали, пастель, кольорові олівці. Готую до вступних іспитів з предметів живопис, малюнок, основи декоративної композиції.

Освіта:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА), аспірант, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олександра Б. id: 179317

Олександра Б.

Доктор філософії. Художник-майстер декоративно-прикладного мистецтва, ювелір-емальєр.Член Національної спілки художників України та Національного комітету Міжнародної асоціації образотворчого мистецтва. Кавалер Ордена Михайла Перхіна (почесна нагорода Меморіального фонду Карла Фаберже за видатні досягнення у розвитку ювелірного мистецтва України).

5
500грн/год
Ольга В. id: 91052

Ольга В.

8+ досвіду в дизайні Працювала з клієнтами з усього світу Досвід викладання більше 6 років Вища освіта За креативний підхід та нестандартні рішення.

5
450грн/год
Олексій Ж. id: 59702

Олексій Ж.

Репетитор: малюнок, живопис, композиція на факультети архітектура, дизайн, графіка. Індивідуально.

5
500грн/год
Влада Л. id: 58179

Влада Л.

Навчаю малюванню, допоможу освоїти ілюстрацію, проведу курс з коміксу. Заняття з цікавою лекційною і насиченою практичною частинами.

500грн/год
Наталія К. id: 135291

Наталія К.

Мама двох дітей, науковець, психолог, творча, врівноважена, тактовна і терпелива. Сповідую християнські цінності. Люблю дітей. Розумію дорослих.

450грн/год