Репетитор - Ірина Ш. id: 115172

Перевірений репетитор

Ірина Ш.

250 грн/год
250 грн/год

Люблю математику, люблю роботу з дітьми, радію кожному їхньому досягненню)).

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Ірина Ш. 5.0(відгуків: 16)

Люблю математику, люблю роботу з дітьми, радію кожному їхньому досягненню)).

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
10-11-й класи
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Під час занять використовую опорні схеми, даю міні-конспекти з теоретичним матеріалом. Також використовую онлайн-сервіси із завданнями для закріплення вивченого. Маю в арсеналі багато тестових завдань, що дає змогу в повному обсязі опрацювати тему. Використовую у діяльності різні посібники по підготовці до ЗНО, опрацьовуємо разом з учнем завдання за темами з минулорічних ЗНО. Є варіант роботи в парі або групі.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Професія від Бога одна – Учитель. Всі інші – від учителя. Саме тому, наслідуючи життєвий шлях своєї мами, я обрала професію учителя...
В школі навчалася на відмінно, з предметів найбільше подобалась математика. Навчалася в загальноосвітній школі до 9 класу, потім продовжила навчання в Криворізькому обласному ліцеї на фізико -математичному факультеті. У 1999 році закінчила його із відзнакою. У тому ж році вступила на фізико-математичний факультет Криворізького державного педагогічного університету. Закінчила його у 2004 році також з відзнакою за спеціальністю «вчитель математики та основ інформатики». З 2004 року викладаю математику в загальноосвітній школі.
Маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання "учитель-методист".
Готую учнів до олімпіад з математики, конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт. Мої вихованці - члени Дніпропетровського відділення МАН України, переможці обласного конкурсу науково-дослідницьких робіт "КОЛІЯ", районних олімпіад з математики. Викладаю математику в профільних класах нашого закладу: математичний профіль та інформаційно-технологічний. Мої учні добре складають ЗНО з математики (у 2019-2020 н.р. троє учнів мали результат 180+, у 2020-2021 н.р. двоє учениць мали результат 180+). Займаюсь репетиторством з 2006 року, мої вихованці також добре складають ЗНО та НМТ. У 2024 році одна з моїх учениць склала НМТ на 200 балів. Дуже радію за неї!)
Я не можу "стояти" на місці. Постійно підвищую фаховий рівень, займаюся самоосвітньою діяльністю. Беру активну участь в обласних та Всеукраїнських конференціях, педагогічних читаннях, обласних семінарах. Пишу статті, які занесені до збірників матеріалів конференцій. Досвід роботи узагальнюю в практико-орієнтованих посібниках, які занесені до районного та обласного каталогів передового педагогічного досвіду педагогічних працівників.

Освіта:
Криворізький педагогічний інститут КНУ, спеціаліст, 2004
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

16 відгуків про Ірина Ш.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

13

Вікторія

5+

07.06.2024

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Співпрацею задоволена, плідна та якісна підготовка, чудові пояснення, швидкий зворотній зв'язок та дуже приємний викладач! Дуже приємно було співпрацювати з Іриною Миколаївною. Якісна підготовка, чітка структура і раціонально використаний час репетитором допомогли мені отримати омріяні 200. Дуже рекомендую!

Відповідь:

Дякую за відгук! Працюємо на результат!

Мирослава

5+

19.05.2024

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже вдячна за лояльність і терпіння) Приємно проводити урок, чекаю на нього з нетерпінням, хоча раніше не могла себе осилити сісти за урок. Найкраща вчителька за мій досвід:)

Відповідь:

Дякую за оцінку моєї роботи!

Аліна

5

11.11.2023

Математика, 5-6-й класи

5

З впевненістю можу рекомендувати пані Ірину, як фахівця своєї справи.
Ирина

5+

05.10.2023

Математика, 10-11-й класи

5+

Дитина задоволена роботою з репетитором. Швидко знайшла спільну мову. Добре пояснює, відповідає на всі питання дитини, якщо щось не зрозуміла. Займаємось тільки другий місяць, результат буде видно пізніше за оцінками.

Відповідь:

Дякую за відгук

Ангеліна

5+

13.09.2023

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Займаємося з Іриною Миколаївною вже 3 місяці. За цей час мої знання з математики значно покращилися, зʼявилась впевненість у виконанні завдань. Репетитор пояснює добре, одразу знайшли спільну мову. Дуже задоволена, рекомендую)
Інна

5+

13.09.2023

Математика, 7-9-й класи

5+

Дуже задоволені викладачем з математики, Шебелян І.М. Зрозумілий і професійний метод навчання. Дитина у захваті від здобування знань, результати чудові. Професійний викладач і позитивна, відповідальна людина. Дуже задоволені і дуже вдячні.

Відповідь:

Дякую!

Марина

5+

12.09.2023

Математика, 7-9-й класи

5+

Ірина Миколаївна - дуже гарна вчителька. НАЙКРАЩИЙ ВИКЛАДАЧ, дуже зрозуміло пояснює. Все дуже доступно і зрозуміло! Я дуже дякую, що знайшли такого вчителя, який закохує в математику.☺️💞

Відповідь:

Супер! Дякую за відгук)

Діана

5+

03.06.2023

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Мені дуже подобається подача матеріала, все доступно та цікаво🙌🏻 На уроці використовуємо різні платформи, що допомагає у навчанні. І за половину навчального року ми повторили теми минулих років і вивчали теми саме 10 класу. Проходили пробні ЗНО і надалі планую готуватися до ЗНО/НМТ, саме з Іриною. Дуже важливо відчувати підтримку та зацікавленість у своїй праці від викладача, а це саме той випадок. Мені приємно, що не помилилася з вибором! Дякую вам, пані Ірино❤️
Олена

5

31.05.2023

Математика, Підготовка до ЗНО

5

Гарний репетитор, все влаштовує)
Олена

5+

09.01.2023

Математика, 10-11-й класи

5+

Дуже задоволені роботою викладача Ірини Миколаївни, уважний викладач, гарно коммунікує з учнем, професійне пояснення, дуже комфортно спілкуватися, дуже просто і зрозуміло подає незрозумілі для учня моменти. Взагалі чудовий вчитель, чудова людина, дуже раді, що обрали даного викладача. В цей нелегкий для учнів час викладач знаходить різні варіанти, щоб якнайкраще учень засвоїв тему. Щиро дякуємо Ірині Миколаївні!
Оксана

5+

09.01.2023

Математика, 10-11-й класи

5+

Викладач дуже приємна, гарно подає матеріал, якщо щось не зрозуміло - пояснює ще раз. З дитиною швидко і легко знайшла спільну мову. Вже через півроку відчувається результати співпраці. Донька дуже задоволена заняттями. Рекомендую!!!
Олена

5+

26.10.2022

Математика, 10-11-й класи

5+

Прекрасний репетитор, відразу знайшла спільну мову з сином. Ірина Миколаївна дуже грамотно і зрозуміло пояснює теми уроку, на уроках дуже комфортно, методи навчання хороші. Сину подобається, що працює індивідуально до кожного учня, а не за шаблоном, прогрес відмінний, дуже рекомендую викладача!
Софія

5+

19.10.2022

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже крута вчителька, розуміюча і гарно подає матеріал. Я задоволена на 5/5) за урок проходимо дуже багато і не складно.
Наталя

5

14.10.2022

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Займаємося лише місяць, а вже маємо результат. Син почав більш впевнено почуватися на шкільних уроках, швидше орієнтуватися при вирішенні завдань. Йому подобається як Ірина Миколаївна викладає матеріал: доступно, зрозуміло, повертаючись до важких моментів стільки разів, скільки це необхідно для повного засвоєння матеріалу. Дякуємо Ірині Миколаївні за працю і сподіваємося, що з її допомогою досягнемо своєї мети.
Мілана

5+

07.10.2022

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже задоволена роботою викладача. Якщо оцінювати з п'яти,то сміливо можна поставити 5. Дуже спокійно та якісно подається матеріал.
Валентина

5+

03.07.2022

Математика, 10-11-й класи

5+

Іриною задоволені, заняття проходять цікаво, дуже гарно подає матеріал, пояснює доступно. Донечці подобається. Також йде на компроміси в зміні графіку занять.
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Іван О. id: 54788

Іван О.

Досвідчений молодий репетитор. Допоможу учням покращити свої знання або набирати їх з нуля з математики. Також готуємось до контрольних, самостійних, ЗНО та ДПА. Лише індивідуальний підхід до кожного учня

4.6
250грн/год
Ольга Х. id: 2177

Ольга Х.

Репетитор з математики. Великий досвід роботи. Хороші результати роботи та відгуки.

5
270грн/год
Ольга В. id: 159231

Ольга В.

Викладаю у звичайних та профільних класах вже понад 11 років.

200грн/год
Світлана З. id: 143563

Світлана З.

Вчитель математики вищої категорії з багаторічним стажем роботи. Педагогічне звання "старший вчитель".

4.8
250грн/год
Алекс Т. id: 83046

Алекс Т.

Молодий, але досвідчений викладач польскої мови, математики та програмування.

4.8
270грн/год

Переглянуті репетитори

Людмила Л.

Репетитор з математики. Працюю з учнями 5-9 класів. Підготую до успішної здачі ДПА.

200 грн/год

Всі переглянуті репетитори