Репетитор - Інесса Є. id: 116128

Інесса Є.

350 грн/год
350 грн/год

Закінчила Одеське муз.учіліще і консерваторію. Досвід 30 років. Працюю як з маленькими так і з дорослими.

Інесса Є. 5.0(відгуків: 1)

Закінчила Одеське муз.учіліще і консерваторію. Досвід 30 років. Працюю як з маленькими так і з дорослими.

Предмети

Гра на фортепіано

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень
До вступу в музичні заклади
Підвищення майстерності

Місця занять

В учня:

Суворівський

Котовського

У викладача:
Одеса, Суворівський, Котовського
Онлайн:
Так

Про себе:

Освіта як говорилося раніше-вища. Практикую з 18 років. Люблю дітей і свою роботу. Можу допомогти з елементарної теорією музики і сольфеджіо (шкільна програма). Також можу бути репетитором для учнів школи ім.Столярского і муз.учіліща. Багато уваги приділяю грі в ансамблі, це дуже подобається дітям і розвиває музично. Підбір по слуху.

Освіта:
Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА), спеціаліст, 1998
Вік:
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Артем

5

07.06.2023

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5

Я займався з репетитором. Мені все сподобалось, чудовий викладач! Навіть, враховуючи те, що не було світла в той період, у репетитора класичне фортепіано - то я зміг позайматися навіть без світла. Все було чудово!

Схожі анкети

Наталія Б. id: 98815

Наталія Б.

Я музикант мультіінструменталіст:) Навчу вас акустичній гітарі (пісні під гітару без нот за акордами та табами або по нотах. (Рок, поп, класика, фінгерстайл), укулеле, естрадному вокалу (поп, рок, джаз ), фортепіано, сольфеджіо, а також скрипці і глюкофону (міні-ханг) Ще займаюся системними розстановками з Хеллінгера, Астрологією, Таро

5
400грн/год
Катерина М. id: 139686

Катерина М.

Концертуючий піаніст, бенд - лідер гурту "JustPlay", концертмейстер із багаторічним стажем. Творчий підхід у навчанні: підбір по слуху, техніка.

5
400грн/год
Світлана Г. id: 163123

Світлана Г.

Хочете навчитися грати з 0 і знати ази нотної грамоти? Тоді я з радістю вам у цьому допоможу. Уроки відбуваються на односу диханні. Прекрасні результати та любов до музики.

300грн/год
Ірина П. id: 157129

Ірина П.

Мене звати Ірина! Навчаю діток вже 7 років. до кожної дитини знаходжу індивідуальний підхід, кожної дитини підбираю індивідуальний репертуар від класики до сучасних композицій) навчу діток грати їх улюблені мелодії. На уроках панує дружня атмосфера та гарний настрій гарантовано!

5
350грн/год
Лідія Д. id: 150777

Лідія Д.

Репетитор фортепіано для дітей та дорослих, ознайомлю Вас з інструментом та вдосконалю Ваші набутті вміння та навички. Проводжу уроки онлайн!!!!Маю професійну освіту, займаюсь музикою вже 18 років. Є лауреатом всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Наразі граючий педагог.

400грн/год

Переглянуті репетитори

Сабіна С.

Закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка - іноземні мови: французька, італійська, англійська мови. Проходила практику в Оксфордському університеті і нині викладаю в Оксфордському коледжі. Мною були написані методики "Вивчення англійської мови легко", "Граматика для початкiвцiв", "Iталiйська граматика". Викладаю 15 років.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори