Репетитор - Станіслав К. id:11636

Станіслав К.

300 грн/год

Станіслав К.

«Скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів, педагог, кандидат мистецтвознавства.»

Предмети

Гра на скрипці

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

До вступу в музичні заклади

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Використовую комплексний підхід, оскільки особливість музичного виконавства полягає у тісній взаємодії фізичної активності (постановка, рухи, навички тощо), емоційного реагування (виховання емоційного інтелекту) та мислення (свідоме керування усіма процесами виконання). Націлений на розвиток усіх цих складових, використовуючи прості, але цікаві та дієві методи (аналогії, метафоричний простір, показ на інструменті, логіка і т. ін.). Підхід завжди індивідуальний!

Місця занять

В учня:

Харків:

Основ'янський

Левада, Проспект Гагаріна

Холодногірський

Історичний музей, Майдан Конституції, Холодна Гора, Центральний ринок

Слобідський

Аеропорт, Метро Спортивна, Метробудівників

Шевченківський

Метро Наукова, Університет
У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Вплив занять музикою на психоемоційне, інтелектуальне та духовне становлення особистості неможливо переоцінити:
• розвиток дрібної моторики;
• синхронізація півкуль головного мозку. Під час гри на скрипці руки виконують абсолютно різні функції; музикант використовує логіку та інтуїцію, конкретне та абстрактне;
• виховання емоційного інтелекту: розуміння своїх емоцій та почуттів, вміння керувати ними;
• розвиток мислення (інтуїтивного та аналітичного, теоретичного та практичного, творчого та критичного тощо).

В цілому, гра на інструменті – це один з цікавих шляхів до самопізнання і саморозвитку як індивідуальності та особистості. Одне з моїх завдань у роботі з учнями – навчити щиро виражати себе, своє відношення до музики та реакцію на неї. Безумовно, виховання музикальності нерозривно пов’язане із відповідним набуттям технічної майстерності.

Про себе:
Закінчив Харківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського, де працюю нині старшим викладачем кафедри камерного ансамблю. Вже під час навчання почав вести педагогічну практику: працював у музичній школі та приватно, у тому числі дистанційно. Брав участь у майстер-класах К. Еккерта (Австрія), Н. Корсунської (Швейцарія), Д. Северина (Швейцарія), М. Стратулат (Іспанія), Ф. Куарежма (Португалія). Лауреат міжнародних конкурсів, учасник фестивалів та концертів у різних складах (соліст, ансамбліст, оркестрант) в Україні, Польщі, Німеччині, Іспанії, Португалії. У межах програми Erasmus+ провів серію майстер-класів для скрипалів, камерних ансамблів та квартетів у Консерваторії міста Віго/CSMV (Іспанія) та Вищій школі музики та виконавських мистецтв – Політехнічного інституту Порту/ESMAE-IPP (Португалія).

Освіта:

Харківський національний університет мистецтв ім . І. Котляревського, кандидат наук (PhD), 2018

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять

відгуки

2 відгуків про Станіслав К.

5/5

5+

2

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Юлія

5+

15.12.2021

Гра на скрипці, Базовий рівень

5+

Професійний, креативний та приємний викладач. Справжній майстер своєї справи. Рекомендую.

Анна

5+

09.06.2020

Гра на скрипці, Репетитор для дітей, До вступу в музичні заклади

5+

Станіслав Ігорович - талановитий педагог, з великим задоволенням залишаю цей відгук. У нас була критична ситуація - 12-річний син хотів кинути заняття скрипкою. Я спробувала двох викладачів по скайпу, пробні уроки провалилися - ситуація тільки погіршилася. Станіслав був, можливо, нашим останнім шансом. Він швидко відгукнувся на мою заявку, пробний урок на наступний день і все стало чудово. по 30 хв кожен день, але без домашнього завдання. Відразу ж знайшов спільну мову з Максимом, витягнув і техніку, і створив у сина якийсь новий інтерес до музики, скрипці. Станіслав дуже добре все пояснює, знаходить зрозумілі і живі образи, техніка стала значно краще. Нам пощастило, що можемо брати уроки у викладача такого рівня. Максим займається сам з великим задоволенням, через 2 тижні сам попросив збільшити заняття до 40 хвилин, часто після скайп-уроку залишається пограти далі сам (це замість "я все це кину". Для мене це досі Біла Магія другого ступеня :).