Репетитор - Анна К. id: 116589

Анна К.

200 грн/год
200 грн/год

Закінчила школу ім. проф. П.С.Столярського і ОНМА ім. А.В. Нежданової. Досвід викладання більше 12 років.

Анна К.

Закінчила школу ім. проф. П.С.Столярського і ОНМА ім. А.В. Нежданової. Досвід викладання більше 12 років.

Предмети

Гра на фортепіано

Рівні викладання

Репетитор для дітей
Репетитор для початківців
Базовий рівень
До вступу в музичні заклади

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Одеса, Суворівський, Котовського, Котовського
Онлайн:
Ні

Про себе:

У наш час батьків не надихають абстрактні розмови про естетичне виховання і красі музикування. Їх цікавлять конкретні результати і навики, від яких діти будуть профітіровать в майбутньому. Давайте ж преподнесём суспільству наші сильні сторони і прямо скажемо: "Віддайте дитину" на музику! Від цього виграють всі! "Батькам не доведеться сумніватися в успішному майбутньому своїх дітей, а педагоги - музиканти отримають величезне число потенційних любителів музики.
Отже, назву конкретні навички, які діти набувають на музичних заняттях.
1) Музиканти мислять поліфонічно, причому незалежно від інструменту. Поліфонія, одночасне проведення кількох голосів, одночасний контроль за різноманітними подіями - все це властиво музикантам.
2) Гра в ансамблі теж вимагає вміння робити кілька справ одразу: дивитися в ноти, встигати заглядати вперед, грати, а також слухати сусідів. Такий "сеанс одночасної гри" мабуть міг би поставити в скрутне становище навіть бувалого шахіста! З огляду на те, що сольна музика становить меншу частину, можна сказати, що музикант весь час "грає в команді".
3) Читання нот з аркуша, або, простіше кажучи, виконання незнайомій музики без підготовки, також є одним з найскладніших видів людської діяльності. При цьому необхідно не тільки дивитися в ноти "з запасом", тобто заглядаючи вперед, але ще й співвідносити руху обох рук один з одним. І що, найголовніше, - вміти охопити думкою ціле і "недоігранной" або пропустити якусь частину тексту, зберігаючи при цьому стиль твору. Такий пересічний для всякого музиканта навик - читання з листа - привчає дітей до дуже складної і багатоскладовий діяльності.
Навчаючись музиці, дитина набуває звичку думати одночасно про багато речей, зіставляти кілька різноспрямованих ліній, аналізувати інформацію, що надходить з багатьох джерел. Музиканту, звиклому до поліфонічного мислення, набагато легше прийняти рішення, швидко зваживши все все все "за" і "проти". Немає потреби доводити, що ці цінні навички стануть в нагоді не тільки в музикуванні, а й у багатьох інших ситуаціях, далеких як від від музики так і від мистецтва взагалі.
Хіба не до цієї мети ми прагнемо, виховуючи наших дітей?

Освіта:
Одеська національна музична академія ім. Нежданової (ОДМА), , 2009
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олександр К. id: 72444

Олександр К.

Викладач з фортепіано,та також готую до вступу до училища.

250грн/год
Дарія Д. id: 147809

Дарія Д.

Рада всіх вітати! Мене звуть Дарія Сергіївна. У 2022 році закінчила Одеську національну музичну академію ім.А.В.Нежданової у статусі бакалавр зі спеціальності фортепіано. Музикою почала займатися з раннього дитинства, у віці 3 років. Граю на органі, професійний фотограф, граю у шахи, пишу вірші.

200грн/год
Олександра Х. id: 123461

Олександра Х.

Комунікабельність, взаєморозуміння

200грн/год
Світлана Г. id: 131182

Світлана Г.

Я – творча особистість, зі мною уроки не нудні, пізнавальні та розважальні. Молодий викладач, студентка ОНМА ім. А.В. Нежданової.

180грн/год
Ольга П. id: 11174

Ольга П.

Навчаю грі на фортепіано з будь-якого рівня.

250грн/год

Переглянуті репетитори

Анна А.

Закінчила школу ім. проф. П.С.Столярського і ОНМА ім. А.В. Нежданової. Досвід викладання більше 12 років.

200 грн/год

Всі переглянуті репетитори