Репетитор - Наталія Т. id: 116706

Наталія Т.

400 грн/год
400 грн/год

Допоможу освоїти фортепіано будь-кому! За вдачею я легка і комунікабельна. Швидко налагоджую контакт. Відповім на будь-які питання та проконсультую.

Наталія Т. 5.0(відгуків: 2)

Допоможу освоїти фортепіано будь-кому! За вдачею я легка і комунікабельна. Швидко налагоджую контакт. Відповім на будь-які питання та проконсультую.

Предмети

Гра на фортепіано

Музика

Сольфеджіо

Місця занять

В учня:

Вишгород

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця, Почайна (Петрівка)

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа

У викладача:
Київ, Оболонський, Мінський масив, ул. Дегтяренка 33
Онлайн:
Так

Про себе:

Працюю з будь-якими віковими групами та людьми різних професій. Вже маю багато вдячних учнів, контакт з якими тримаємо і після закінчення занять. З дорослими учнями займаюся таким чином, щоб дати учневі грамотну базу і надалі учень міг вирішувати свої завдання самостійно. З молодшою ​​групою це обов'язково перекладення популярних мелодій, гра в ансамблі та доброзичливий підхід до всього, що робимо.

Індивідуально підходжу до можливостей, бажань, цілей кожного учня: хочете рік колупати улюблену п'єску - разом, у вашому темпі її вивчати; допомога у завданнях музичної школи – не питання; інтенсив, підготовка до іспитів – я також на допомогу. Терпимо ставлюся до невдач і з гумором реагую на помилки.

Освіта: Національна музична академія ім. П.І. Чайковського, оркестровий факультет, спеціальність – музичне мистецтво, магістр, 2013
Кандидат мистецтвознавства, 2018 р. Репетиторська практика з фортепіано та сольфеджіо 7 років.

Освіта:
Національна музична академія України ім. Чайковського (НМАУ), магістр, 2013
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Наталія Т.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Наталія

5

11.03.2024

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

5

Роботою з репетитором задоволена!... більше»
Наташа

5+

18.07.2022

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5+

Дуже задоволені роботою Наталі Олександрівни. Вона зібрана, пунктуальна, зацікавила дитину з першого заняття і тепер чекаємо кожного уроку з задоволенням. Раніше заняття були з іншим репетитором, але ні результату, ні зацікавленості зі сторони Даринки не було. Наталія працює таким чином, щоб кожен урок був засвоєний, і в учня було відчуття успіху, нехай це навіть і не великі об'єми.... більше»

Схожі анкети

Віталія Г. id: 61838

Віталія Г.

Моє правило – бути для учнів не тільки наставником, а й справжнім другом та мотивацією.

5
400грн/год
Лідія М. id: 58279

Лідія М.

Нещодавно повернулася в Київ на постійне проживання після двох років відсутності. Буду рада знайти людей, які зацікавлені і замотивовані у навчанні. Окрім фортепіано, граю на гітарі, співаю та пишу пісні

450грн/год
Аліна Н. id: 176422

Аліна Н.

Освіта молодшого спеціаліста та бакалавра ( на разі навчаюсь) Досвід роботи вже 4 роки, легко знаходжу спільну мову з учнями, тому й заняття проходять в нас чудово.

350грн/год
Світлана А. id: 73637

Світлана А.

Викладаю вокал і фортепіано. Вокал (академічний та естрадний). Постановка голосу. Навчання з нуля.

400грн/год
Маріанна В. id: 75510

Маріанна В.

Оперна співачка, на даний момент навчаюся в Італії в Консерваторії ім. Альфредо Казелла. Викладаю класичний вокал, сольфеджіо, фортепіано для дітей та дорослих. Допомагаю з формуванням правильної вимови у італійських та німецьких аріях. Досвід викладання 5 років.

4.8
350грн/год