Предмети
Англійська мова
Французька мова
Рівні викладання:
Деталі про досвід викладання:
Спираюся більше на комунікативний підхід у вивченні мови.
Рівні викладання:
Деталі про досвід викладання:
У викладанні англійської мови надаю перевагу комунікативному та лексичному підходам вивчення мови. Таким чином, студенти зможуть вживати вивчений матеріал в живому спілкуванні.
Місця занять
ні
ні
так
Про себе
Мене звати Валентина. Я викладач французької та англійської мов. У 2011 закінчила факультет іноземних мов за спеціальністю філолог французької та англійської мов . Після закінчення університету 4 роки викладала в загальноосвітній школі. У 2015 році переїхала до Великобританії, де перебувала 5 років. Маю досвід спілкування з носіями мов. Навчу спілкуватися легко англійською і французькою мовами. Легка у спілкуванні .
Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), спеціаліст, 2011
26-35
більше 5 років
Розклад занять
Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.
Ранок
6:00-9:00
Пізній ранок
9:00-12:00
День
12:00-15:00
Після обіду
15:00-18:00
Вечір
18:00-21:00
Пізній вечір
21:00-00:00
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
Є вільний час
відгуки
3 відгуків про Валентина Б.
5+
3
5
0
4+
0
4
0
3
0
2
0
1
0
5+
Французька мова, Розмовна мова
5+
Викладач дуже подобається. В мене був нестандартний запит і приємно, що Валентина погодилась на співпрацю :) всі мої побажання викладач почула та ми їх попрацювали :) дуже дякую
5+
Англійська мова, Репетитор для початківців
5+
Дякую компанії за швидкий підбір кваліфікованого викладача. Заняття проходили на високому рівні. Все сподобалось. Рекомендую.
5+
Французька мова, Рівень А1-А2
5+
Чудовий викладач. Займаємось французькою двічі на тиждень. Подобається підхід, пунктуальність, структура занять. Щиро рекомендую!