Репетитор - Олена П. id: 118283

Олена П.

200 грн/год
200 грн/год

Привіт усім! Мене звати Олена. У світі я обожнюю дві речі: здобувати нових друзів і подорожі.Хочу поділитися своїм досвідом розмовної іноземної мови.

Олена П.

Привіт усім! Мене звати Олена. У світі я обожнюю дві речі: здобувати нових друзів і подорожі.Хочу поділитися своїм досвідом розмовної іноземної мови.

Предмети

Англійська мова

Китайська мова

Підготовка до школи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

На протязі останніх 10 років я працювала за кордоном у арт сфері і туризму. Мій перший учень це мій син, він вдало склав ЗНО і навчається на перекладача. Моя освіта : 2 коледжа і університет. Багато курсів і практика з іноземцями. (4 роки у Китаї, потім Кіпр, а взагалі побувала більш ніж у 10 країнах). Я дуже розвинена людина і впевнена що зі мною навчатися буде цікаво. Люблю малювати, фотографію, спілкування і дізнаватися щось нове. Мотивую людей навколо на досягнення своїх мрій.

Освіта:
Київський університет культури, бакалавр, 2020
Вік:
36-45
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Олександра М. id: 89774

Олександра М.

Репетитор з англійської та німецької мови

250грн/год
Анна Т. id: 56267

Анна Т.

Репетитор з англійської мови для дітей та дорослих

200грн/год
Олександра М. id: 162919

Олександра М.

Вчитель української мови та літератури. Вчитель англійської мови і зарубіжної літератури. Сторітеллер. Автор курсу "Сторітеллінг як терапія". Письменниця. Досвід роботи: 5 років.

220грн/год
Ольга А. id: 165423

Ольга А.

Завжди захоплювалася іноземними мовами. Працювала з учнями середньої та старшої школи. Завжди радію результатам своїх учнів!

5
250грн/год
Марина З. id: 170640

Марина З.

Проводжу заняття в онлайн та офлайн форматах. Проводжу індивідуальні, парні та групові заняття. Використовую сучасні методики та техніки, різноманітні ігри. Діти полюбляють ходити на заняття зі мною та не втомлюються навіть через годину кропіткої та активної праці

200грн/год