Репетитор - Маркіян Т. id: 11870

Перевірений репетитор

Маркіян Т.

1500 грн/год
1500 грн/год

- Найкращий репетитор України 2020 та 2022/2023 років за версією Букі (понад 100,000 репетиторів); - понад 15 років викладання англійської мови в Україні та ОАЕ; - Кандидат філологічних наук з германських мов.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Маркіян Т. 5.0(відгуків: 64)

- Найкращий репетитор України 2020 та 2022/2023 років за версією Букі (понад 100,000 репетиторів); - понад 15 років викладання англійської мови в Україні та ОАЕ; - Кандидат філологічних наук з германських мов.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Вітаю! З радістю виведу Вас на просунутий рівень англійської мови.

На уроках використовую:
* найефективніші найактуальніші роздаткові матеріали для покращення сучасної англійської мови;
* сучасний комунікативний підхід у вивченні мови;
* інтерактивні вправи для удосконалення говоріння, письма, слухання та читання;
* захопливі мовні ігри.


Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Івано-Франківськ, Старе місто, Центр, Незалежності 101а/41
Онлайн:
Так

Про себе:

- Найкращий репетитор 2020 та 2022/2023 років за версією Букі;
- Кандидат філологічних наук з германських мов;
- директор та засновник школи англійської мови;
- усний перекладач для ОБСЄ;
- сертифікований викладач англійської мови;
- власник міжнародного диплома TESOl (Сан Дієго (Каліфорнія, США);
- понад 15 років викладання англійської мови в Україні та Об'єднаних Арабських Еміратах;
- Доктор філософії з лінгвістики;
- доцент кафедри перекладу;
- довший час проживав і працював в США.

Освіта:
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Кандидат філологічних наук, 2008
Вік:
36-45
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

64 відгуків про Маркіян Т.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

13

5+

51

Ярослав

5+

01.04.2024

Англійська мова, IELTS

5+

Чудовий репетитор, має великий досвід, власну методику та чіткий план на кожне заняття. Співпрацею задоволені.... більше»
Андрій

5+

21.02.2024

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Кваліфікований репетитор та відповідальна людина. Заняття проходили на високому рівні. Вдалося досягти мети та покращити знання. Рекомендую.... більше»
Анна

5+

03.01.2024

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Я дуже задоволена що зустріла Маркіяна, він професіонал своєї справи. Вивчаючи англійську мову разом з ним у мене підвищується інтерес до предмета! Я не помічаю як проходить час, урок будується згідно з моїх можливостей, згідно настрою. У вивченні мови, важливим є аспект систематичного виконання вправ і разом з Марком я дотримуюсь цієї системи легко! ... більше»
Катя

5+

25.12.2023

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Хочу залишити відгук на репетитора Маркіяна. З ним дуже комфортно і цікаво займатися, зараз я готуюся до екзамену IELTS. Наші уроки проходять дуже цікаво і швидко. Хороший репетитор для підготовки Б2-С1.... більше»
Ярослав

5+

22.08.2023

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Рекомендую! Найвищий бал!!!... більше»
Ольга

5+

23.07.2023

Англійська мова, 10-11-й класи

5+

Резюме пана Маркіяна я побачила тут, зв'язалася із ним, ми обговорили план занять дочки, провели перше заняття, на якому визначили рівень знань, який вже є і почали заняття. Заняття проходять двічі на тиждень. Дочка із задоволенням займається з паном Маркіяном, вони проходять граматичні теми, які їй потрібні на її рівні та приділяють увагу розмовній практиці. Сподіваюся, що наші цілі будуть досягнуті за спільною співпрацею. Дякую пану Маркіяну за професіоналізм і дякую команді Букі за можливість організовувати навчання для дитини дістанційно і комфортно. ... більше»
Леся

5+

12.07.2023

Англійська мова, 10-11-й класи

5+

Викладачем задоволені.... більше»
Уляна

5+

04.07.2023

Англійська мова, Корпоративна англійська (для компаній)

5+

Справжній професіонал у своїй справі! Уроки побудовані грамотно і логічно. Видно глибокі знання мови. Хочеться щиро подякувати за професіоналізм та невичерпний ентузіазм. Викладач, який надихає на вивчення мови! Щиро рекомендую!!!... більше»
Yulia

5+

20.06.2023

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

I have been taking English classes with Mark for about 1,5 months already, 1-2 times per week. My intention was to enhance my level of business English. I already feel progress, I have become more confident and we have repeated a very important subject where I usually make a lot of mistakes is articles and prepositions. Mark is not only a great professional teacher but also a great and easy going person. I highly recommend him for everyone who wants to improve their level of English and become more confident.... більше»
Олексій Скачков

5+

16.06.2023

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Марк є дійсно чудовим викладачем. Він приділяє багато уваги деталям і завжди готовий допомогти учням подолати погані звички. Його підхід до навчання є системним і послідовним, що допомагає студентам легше розуміти та запам'ятовувати матеріал. Один з найбільших плюсів уроків з Марком полягає в його здатності перетворювати складні концепції на прості і зрозумілі. Він вміло роз'яснює правила граматики та вживання слів і фраз, роблячи їх доступними навіть для тих, хто має труднощі з цим. Він також надає багато прикладів і вправ для закріплення матеріалу, що робить процес навчання більш ефективним. Марк добре розуміє, що кожен учень має свої індивідуальні потреби і рівень володіння мовою. Він завжди старається знайти індивідуальний підхід до кожного учня, надаючи додаткову допомогу або додаткові вправи за потребою. Його підтримка та терпіння допомагають студентам рости та досягати своїх навчальних цілей.... більше»
Віолетта

5+

06.04.2023

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Все чудово!... більше»
Людмила

5+

21.03.2023

Англійська мова, 7-9-й класи, Розмовна мова

5+

Маркіян Богданович - професіонал своєї справи. Швидко знайшов контакт із моєю донькою, доступно і грамотно пояснює завдання. Навіть сама замислююсь брати собі у нього уроки, бо з ним дійсно можна вивчити англійську мову. ... більше»
Діма

5+

19.02.2023

Англійська мова, TOEFL

5+

Хочу відзначити високу кваліфікацію пана Маркіяна. Якщо коротко, то я абсолютно щиро рекомендую звертатися до нього, якщо ви шукаєте професійну людину з якісною освітою та підходом. Трохи про мою ситуацію. Я використовую англійську для роботи і так склалося, що я став перед необхідністю здати IELTS Academic та GCSE English equivalency test. Я абсолютно задоволений результатами екзаменів і вдячний пану Маркіяну за навчання. Тож не сумнівайтесь і сміливо звертайтесь за допомогою. ... більше»
Олександра

5+

23.12.2022

Англійська мова, IELTS

5+

Репетитор має досвід роботи та високий рівень знань. Ми легко знайшли спільну мову. Заняття завжди проходили в спокійній атмосфері та мали чудовий результат. Дякую.... більше»
Лідія

5+

27.11.2022

Англійська мова, TOEFL

5+

Займаюся підготовкою до ielts academic з Маркіяном. Уроки проходять продуктивно, багато нової та корисної інформації. Професійний викладач дуже добре пояснює матеріал, куди легше і цікавіше стало вчити англійську. Рада, що знайшла цього вчителя, т.к. багато прогресу в англійській та впевнена, що добре здам ielts.... більше»
Оксана

5+

25.10.2022

Англійська мова, TOEFL

5+

Марк - крутий викладач. Заняття проходять конструктивно і разом з тим досить легко, не має зайвого напруження і разом з тим всі важливі моменти обговорюються і проробляються. Марк дуже уважно ставиться до вимови, помилок, відразу виправляє, ти відчуваєш, що він тут і зараз. Це дуже приємно працювати з професіоналом, коли відчуваєш його віддачу і сам бачиш результат. Я дуже рада, що маю змогу працювати з Марком. ... більше»
Ірина

5+

05.10.2022

Англійська мова, TOEFL

5+

Займаюся з Маркіяном вже майже два місяці, і дуже задоволена. Маркіян - уважний і делікатний викладач, уроки побудовані грамотно і логічно. Видно глибокі знання мови. Всім рекомендую приєднуватися до захоплюючого процесу вивчення нової мови в доброзичливій, приємній обстановці з професійним викладачем.... більше»
Андрій

5+

17.09.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Користуюсь послугами Маркіяна по вивченню англійської мови. Надзвичайно професійний викладач. Якщо ви бажаєте досконало вивчити мову, поспілкуватись на актуальні теми, вивчити граматику, застосувати нові правила в живому спілкуванні, познайомитись з відмінностями між американською та британською версіями мови, вам до нього. Якість навчання дозволить отримати нові знання навіть тим, хто досить пристойно володіє англійською мовою. Є чому ще повчитись. ) Детальні пояснення, вільне володіння предметом, глибокі знання за межами власне мови, ерудованість - це лише деякі характеристики Маркіяна. Цілком рекомендую. Це в повній мірі заслуговую уваги. Респект!... більше»
Світлана

5+

04.09.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже задоволена навчанням у Маркіяна! Заняття цікаві і дуже ефективні. Я відчуваю значний прогрес в мовних навичках з англійської мови. Подолано мовний бар’єр, тепер я не боюся говорити! Маркіян дуже цікаво, логічно та зрозуміло пояснює граматику, завдяки чому вона легко запам’ятовується. Англійська, яку він викладає, жива, практична, придатна для використання в житті і роботі за кордоном. Дуже рекомендую!... більше»
Денис

5+

30.08.2022

Англійська мова, Вступ за кордон

5+

Дуже сильно задоволений прогресом з викладачем.... більше»
Наталія

5+

30.08.2022

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Тьютор від Бога! I highly recommend!... більше»
Христина

5+

29.08.2022

Англійська мова, Граматика

5+

Дуже задоволені навчанням у Маркіяна (ходимо до нього разом з чоловіком). Все легко і доступно пояснює, має індивідуальний підхід, заняття цікаві. І сам він дуже приємна людина.... більше»
Тамара

5+

22.05.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Від співпраці з цим репетитором залишились тільки позитивні враження. Маркіян Тхір має високий рівень  кваліфікації, використовує індивідуальний підхід, має гарні навчальні матеріали, грамотно і логічно пояснює граматику. До того ж це просто приємна інтелігентна людина. На жаль, через мої особисті обставини ми займалися недовго, але коли я буду мати змогу продовжити заняття англійською, то знову повернуся до цього викладача.... більше»
Олександр

5

18.04.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Good teacher, high recommend :)... більше»
Валерія

5

21.03.2022

Українська мова, Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5

Дуже добрий викладач! Дочці дуже подобається займатися! Цікаві тести, цікаві наводить сленгові висловлювання! Рекомендую!... більше»
Вікторія

5+

21.01.2022

Англійська мова, Корпоративна англійська (для компаній)

5+

Заняття змістовні та цікаві. Маркіян одразу розуміє з чим є проблеми та готовий з ними працювати. Може підібрати потрібні матеріали та темп їх освоєння.... більше»
Катерина

5+

31.12.2021

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Синові дуже подобається займатися з Маркіяном і ми задоволені результатом. Коректний та цікавий репетитор, який знає свою справу.... більше»
Luda/Igor

5+

11.10.2021

Англійська мова, TOEFL, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Чудовий викладач. Дуже подобаються заняття. Теми розкладає по поличкам. Завжди приймає до уваги побажання учня і відповідно готує заняття. Вчу англійську вже 4 роки у Канаді. З різними викладачами і на курсах. Mark саме той вчитель, що може пояснити будь-який нюанс граматики і вимови. Рекомендую усім, хто не хоче втрачати час і гроші задарма. Я дуже рада, що знайшла такого вчителя.... більше»
Вікторія

5+

18.07.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

5+

Компетентний та освічений репетитор, професіонал у своїй справі. Чудовий викладач, з яким приємно працювати,прекрасно знає свою справу. Професійний підхід, матеріал подає в зручній і зрозумілій формі. Заняття цікаві,змістовні та націлені на результат. Рекомендую як хорошого та професійного викладача.... більше»
Ганна

5+

12.07.2021

Англійська мова, TOEFL

5+

Уважний і професійний викладач. Знайшов підхід до сина. Висилає звіти з пройденого матеріалу. рекомендую... більше»
Богдан

5+

25.06.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже хороший рівень викладання. Комфортно навчатися. Відчувається досвід і підготовка.... більше»
Анна

5

17.04.2021

Англійська мова, TOEFL

5

Мені необхідно було готуватися до здачі екзамену IELTS, у чому Маркіян мені відмінно допоміг. Чудовий викладач, відкритий до побажань, професіонал своєї справи та цікавий співрозмовник. Рекомендую!... більше»
Тетяна

5

13.04.2021

Англійська мова, Вступ за кордон

5

Важливий і приємний викладач. Враховує робочий графік студента. Що для мене дуже важливо. Звертає увагу на помилки учня і делікатно виправляє. У нас поки було мало занять (за моїми особистими причинами), тому про прогрес зараз говорити рано. Але можу сказати, що у викладача досить незвичайна для України програма навчання, яка зараз популярна в інших країнах. Чимось нагадує американську програму ESL. Для мене це новий досвід. Досить цікаво подивитися, що з цього вийде особисто у мене. Ще сподобал... більше»
Денис

5+

26.01.2021

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Співпрацею задоволений на всі 100. Працюємо дистанційно, багато цікавих практичних елементів із розмовної мови. Рекомендую!... більше»
Інна

5+

17.11.2020

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Хочеться сказати особливі слова подяки моєму викладачеві Маркіяну. Маркіян - унікальний і талановитий педагог, професіонал своєї справи. Він володіє креативними ідеями і може знайти індивідуальний підхід до кожного студента. В даний час я готуюся до складання іспиту IELTS. Мені дуже важко було знайти викладача, у якого б був, дійсно, високий рівень знань, як у носія англійської мови. Маркіян же знає англійську мову так само добре, як і свою рідну мову і дуже доступно пояснює новий матеріал. У нь... більше»
Андріан

5+

07.11.2020

Англійська мова, TOEFL

5+

I'm delighted to be mentored by Mark who helps me with my IETLS preparation. In particular - IELTS writing. He's great, highly recommended! 5/5... більше»
Юліана

5+

08.06.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволена з уроків анг.мови=) Викладач прислухається до побажань учня, має індивідуальний підхід до кожного, зрозуміло подає новий матеріал!... більше»
Наталя

5+

25.03.2020

Англійська мова, TOEFL

5+

Задоволена роботою. Заняття взяла для підготовки до IELTS. На момент заняття я вивчала англійську 23 роки. Маркіян допоміг мені зрозуміти структуру тексту і дав гарні настанови, поради. Результат тесту IELTS 7.0.... більше»
Вікторія

5+

09.03.2020

Англійська мова, Вступ за кордон

5+

Мій син займається з Маркіяном протягом 6 місяців, навчається з задоволенням, покращує свої знання і розмовні навички. Плануємо і надалі продовжувати співпрацю. Рекомендую викладача, як справжнього професіонала.... більше»
Алла

5+

09.03.2020

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Прекрасний педагог! Приємний чоловік! З яким дуже цікаво і доступно проходили заняття! Дочка завжди з радістю і інтересом займалася з викладачем! Рекомендую всім! Маркіян, спасибі вам велике!... більше»
Каріна Бардей

5+

19.01.2020

Англійська мова, TOEFL

5+

Чудовий репетитор! Максимально продуктивні заняття і програма ідеально відповідає нашим побажанням. Дуже уважний вчитель, який зацікавлений в результаті учнів!... більше»
Софія

5

24.12.2019

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Дуже гарний репетитор, ми повністю задоволені його роботою... більше»
Тарас

5+

23.11.2019

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Усе підійшло. Хороший викладач.... більше»
Олександр

5+

24.10.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Дуже задоволений роботою репетитора. Оцінюю його роботу на 5 балів.... більше»
Ірина

5+

22.10.2019

Англійська мова, 10-11-й класи

5+

Мій син займається англійською мовою з Маркіяном. Викладач високого рівня, дисципліною і творчим підходом. Його заняття - мистецтво. І як наслідок, високі результати у Єгора і бажання вдосконалювати мову. Дякую! Рекомендую!... більше»
Зоя

5+

20.10.2019

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5+

Все чудово. Нарікань не маю.... більше»
Ірина

5+

11.10.2019

Англійська мова, Ділова та бізнес мова

5+

Маркіян дуже компетентний, пунктуальний, уважний викладач. Допоміг підготуватися доньці до однієї з міжнародних ігор. Співпрацю продовжуємо. Донька в захваті від отриманих знань в потрібному їй напрямку!... більше»
Георгій

5+

01.08.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Роботою репетитора задоволений. До проведення занять Маркіян підходить творчо. Пунктуальний. Маю позитивні зміни. Рекомендую.... більше»
Віра

5+

23.07.2019

Англійська мова, TOEFL

5+

Чудовий викладач, який доступно пояснює матеріал. Задоволена на 100%. Щиро рекомендую. А Вам дякую)... більше»
Наталя

5

30.06.2019

Англійська мова, 10-11-й класи

5

Репетитор дуже подобається. Заняття інформативні.... більше»
Марія

5+

29.05.2019

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Оскільки я перебуваю тільки на початку навчання, мені складно говорити про якийсь конкретний результат. Але б я хотіла відзначити професійний і креативний підхід викладача до навчального процесу. Він вміє мотивувати, обирає цікаві теми для обговорення, використовує прогресивні методики навчання. Загалом кажучи, вивчати англійську мову з живим, енергійним, з почуттям гумору викладачем - надзвичайно приємно і цікаво. Буду продовжувати далі!... більше»
Юлія Мазур

5+

07.05.2019

Англійська мова, TOEFL

5+

Дуже задоволена роботою з викладачем. Заняття проходили ефективно та доступно, особливо сподобалась структура та підхід до викладення матеріалу, доброзичлива атмосфера проведення занять. Завдяки заняттям мені вдалось досягти бажаних цілей - отримати хороші результати IELTS, покращити власні знання і розмовні навички. Рекомендую!... більше»
Христина

5+

12.03.2019

Англійська мова, TOEFL

5+

Готуюсь з викладачем до тесту IELTS. За час навчання значно збагатила словниковий запас, стала впевненішою у відповідях, побудова речень та структура набули академічного стилю, граматика та вимова покращились. Задоволена всіма уроками і маю набір продовжувати збагачувати знання з англ.мови. Рекомендую викладача однозначно!!... більше»
Валентина

5

10.11.2018

Англійська мова, TOEFL

5

Дякую за роботу Маркіяна. Заняття проходять змістовно та цікаво, наближені до моїх запитів та мого досвіду. Про результати говорити ще рано, оскільки я розумію, скільки мені ще потрібно працювати. У мене краще виходять письмові вправи, ніж моє безпосереднє спілкування. Я досягла значного прориву, я просто почала не боятися говорити навіть з помилками. І підтримка викладача під час роботи надихає. Маю намір продовжити роботу.... більше»
Дарія Йосипишин

5

08.11.2018

Англійська мова, TOEFL

5

Маркіян професіонал своєї справи з цікавим і "не заїждженим" підходом до вивчення англійської. Багато розмовної практики, що на мою думку, є дуже важливим. Однозначно рекомендую.... більше»
Ірина

5

07.11.2018

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

5

Роботою репетитора повністю задоволена. На заняттях багато практики, матеріал подається доступно. Та й прогрес відчувається неабиякий.... більше»
Микола

5+

09.02.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5+

Маркіян, дуже класний учитель. За 2 місяці ми підтягли мію розмовну англійську, це те що я хотів. Дуже задоволений його роботою, буду продовжувати заняття.... більше»
Катерина

5

03.11.2017

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

5

Шукала репетитора з англійської мови. Заняття проходили по скайп, але результат був чудовий. Рекомендую. Дякую Вашій компанії за співпрацю.... більше»
Ольга

5

09.10.2017

Англійська мова, TOEFL

5

Маркіян Богданович - дуже розумний та вихований викладач. Співпрацею задоволена на 100%... більше»
Наталія

5+

22.03.2017

Англійська мова, Репетитор для дітей

5+

Я надзвичайно задоволена роботою Маркіяна Богдановича. Моя донька навчається у Києві у спеціалізованій школі і нам було тяжко знайти репетитора, який би знав англійську мову на високому рівні. Нарешті ми знайшли цього викладача. Донька займалась з ним упродовж літніх канікул. Маркіян Богданович значно підвищив її рівень знань. Вона отримувала задоволення від його роботи. Рекомендую цього репетитора.... більше»
Наталія

5

09.01.2017

Англійська мова, До співбесіди в посольстві

5

Після занять з Маркіяном Богдановичем співбесіда пройшла успішно. Він найкращий репетитор, який тільки може бути. На уроках дає багато практики! У вашій роботі все добре.... більше»
Кирило

5

23.10.2016

Англійська мова,

5

Я займаюся з Маркіяном Богдановичем вже півроку. Заняття дуже подобаються. Рівень знань значно покращився. Займаємося по скайпу, але це виявилося зручно для мене. Викладачем і роботою компанії залишився задоволений. Можу рекомендувати всім своїм знайомим. ... більше»
Наталія

5+

07.09.2016

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Ми задоволені роботою Маркіяна Богдановича! Він займається з моїм сином після школи, готує його до ЗНО з англійської мови. Викладач знайшов підхід до дитини, атмосфера на заняттях дружелюбна, уроки цікаві й інформативні. Сподіваємося на високий бал на здачі екзамену! Хто шукає досвідченого і відповідального викладача англійської мови - раджу Маркіяна Богдановича!... більше»
Олександр

5+

04.08.2016

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Тільки позитивні відгуки по навчання з Маркіяном Богдановичом. Він активний, знання подає в актуальній доступній формі, не академічно заученій. В нас було декілька занять, поки що припинили заняття з моєї ініціативи, але обов'язково планую продовжити їх. Маркіян Богданович молодець!!!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

У статті описано швидку та легку техніку для отримання найвищих балів з тесту TOEFL або IELTS.

У цій статті описано, як ви можете використовувати безплатний онлайн-інструмент під назвою ChatGPT, щоб покращити свої результати IELTS і підготуватися до нього.

У статті надаються 8 порад, як організувати час на ефективно здати IELTS.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Олег Б. id: 169029

Олег Б.

Привіт!!!! Мене звати Олег і я саме той, хто навчить тебе РОЗМОВЛЯТИ, а не тексти читати. Сам я вивчив англійську в свій час за півроку та свій метод використовую у навчанні моїх студентів. Я роблю акцент на розмовній мові та розумінні граматики. Уроки проходят дуже весело і в середньому мій курс ми проходимо за 100-150 уроків (2 роки).

1500грн/год