Репетитор англійської мови – Маркіян Т.

Маркіян Т.

id: 11870

Місто:

Івано-Франківськ

Предмети:

Ставка:

300 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

На виїзді:

Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ: Пасічна, Кант, Княгинин, Бам, Городок, Опришівці, Старе місто, Центр, Рінь, Микитинці, Угорники, Майзлі, Брати, Гірка, Софіївка, Будівельників, Позитрон, Кішлак, Каскад, Крихівці, Калинова слобода

У репетитора: Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, Майзлі, Брати, Хоткевича 85/1/1

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (2008)

Ступінь:

Кандидат наук

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом кандидата наук. Спеціальність - германські мови
Досвід викладання англійської мови в міжнародній школі ОАЕ
Досвід у вищих навчальних закладах України
Advanced TESOL Certificate
Advanced TESOL Certificate


- Доктор філософії (кандидат філологічних наук) з германських мов;- директор та засновик школи англійської мови "A-Z English";- усний перекладач для ОБСЄ;- сертифікований викладач англійської мови - міжнародний диплом TESOl (викладання англійської носіям мов інших національностей) - Сан Дієго (Каліфорнія, США); - великий досвід викладання англійської мови у вищих навчальних закладах України, у школах Об'єднаних Арабських Еміратів;- доцент кафедри перекладу.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Англійська мова

Я займаюся з Маркіяном Богдановичем вже півроку. Заняття дуже подобаються. Рівень знань значно покращився. Займаємося по скайпу, але це виявилося зручно для мене. Викладачем і роботою компанії залишився задоволений. Можу рекомендувати всім своїм знайомим.

Кирило (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 27.04.2017


Англійська мова, Репетитор для дітей

Я надзвичайно задоволена роботою Маркіяна Богдановича. Моя донька навчається у Києві у спеціалізованій школі і нам було тяжко знайти репетитора, який би знав англійську мову на високому рівні. Нарешті ми знайшли цього викладача. Донька займалась з ним упродовж літніх канікул. Маркіян Богданович значно підвищив її рівень знань. Вона отримувала задоволення від його роботи. Рекомендую цього репетитора.

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 12.04.2017


Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Тільки позитивні відгуки по навчання з Маркіяном Богдановичом. Він активний, знання подає в актуальній доступній формі, не академічно заученій. В нас було декілька занять, поки що припинили заняття з моєї ініціативи, але обов'язково планую продовжити їх. Маркіян Богданович молодець!!!

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Блоги користувачаВсі блоги користувача

У відео висвітлюю значення ідіоми "dab hand" - хтось, хто є дуже вмілим і вправним у певній діяльності. Також пояснюю дієслово і жест 'to dab', який виражає відчуття впевненості, завершеності і гордості.


У цьому відео англійською мовою пояснюю значення ідіоми "beating around the bush" ("ходити коло та навколо"). Значення її полягає в уникненні основної теми розмови або ж у не бажанні прямо спілкуватися на певну тему.


У цьому відео пояснюється значення ідіоми "to sit on the fence", яка перекладається, як "займати вичікувальну позицію", "бути нерішучим" або ж "всидіти на двох стільцях".