Репетитор - Людмила Р. id: 119461

Людмила Р.

600 грн/год
600 грн/год

Фахова викладачка мови з профільною повноцінною освітою, знанням психологічних особливостей навчання людей різного віку, досвідом роботи за кордоном як викладачем, так і перекладачем. Власниця школи. Практичний психолог з повноцінною вищою освітою. По життю роблю тільки те, що добре вмію робити. Додатково маю підтверджений В1 з німецької мови.

Людмила Р. 4.8(відгуків: 2)

Фахова викладачка мови з профільною повноцінною освітою, знанням психологічних особливостей навчання людей різного віку, досвідом роботи за кордоном як викладачем, так і перекладачем. Власниця школи. Практичний психолог з повноцінною вищою освітою. По життю роблю тільки те, що добре вмію робити. Додатково маю підтверджений В1 з німецької мови.

Предмети

Англійська мова

Психолог (практик-терапевт)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:


Чому мені довіряють батьки та діти? Бо я відпрацьовую кожну копійку і опікуюся результатом.

Моя гордість - учні, які вступили до провідних європейських університетів або працюють та живуть в англомовних країнах.
Вибаглива, водночас гнучка та креативна.

Поважаю свій час та зусилля.

Освіта:
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), спеціаліст, 1997
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Людмила Р.

4.8/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

0

5+

1

Белан Настя

5+

27.01.2022

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Мені дуже подобається відвідувати заняття. Дуже хороший репетитор та дуже гарне викладання матеріалу.... більше»
Альона Юрченко

4+

10.11.2021

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

4+

Доброго дня. У дитини з 'явився інтерес до навчання, тому можу тільки сказати дякую))... більше»

Блоги користувача

Гортаю презентації викладачів-словесників і бачу купу помилок. Дивуєтеся? Пам'ятаєте часи кризи 2008, коли всі стали фотографами? Таке враження, що зараз ті, хто був фотографом, взялися викладати акад

На превеликий жаль, при підготовці до шкільних іспитів неможливо покладатися тільки на шкільну освіту. Дослідження спеціалістів та невтішні висновки аналізу результатів ЗНО з математики непереборні: м

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

princess mitchell E. id: 123780

princess mitchell E.

My name is Mitchell Elikor, I am 21 years old and I am from Nigeria, I am a student of Dnipro medical institute

500грн/год
Олександр Л. id: 127643

Олександр Л.

Викладач німецької та англійської мов, другої категорії. Пройшов мовне стажування у Німеччині. Працюю вчителем у школі. Досвід роботи - 6 років.

5
500грн/год
Владислава М. id: 173616

Владислава М.

Мої сфери експертизи: - Допомагаю студентам вивчити необхідні навички для успішного складання IELTS, TOEFL та Cambridge Exams. - Спеціалізуюся на розвитку general англійської та професійних навичок для дорослих. - Забезпечую підлітків насиченнями, необхідними для успішного вивчення англійської та підготовки до шкільних та інших екзаменів.

600грн/год
Тетяна В. id: 34680

Тетяна В.

Методист та керівник приватної школи. Гарантована якість навчаннясі підбір програми та викладачів саме від ваші потреби. Будь ласка, зверніть увагу, що вказана ціна це вартість стандартного індивідуального занятия заняття тривалістю 60 хв. Вартість спеціальних програм може змінюватись в залежності від вартості.

4.9
500грн/год
Дарія Є. id: 68548

Дарія Є.

Я є магістром філологічних наук і маю обширний досвід роботи в частній практиці, а також в школах та репетиторських центрах. Мої сертифікати TESOL/TEFL і TEOL свідчать про мою компетентність у викладанні англійської мови. Я постійно вдосконалюю свої навички та методики, щоб забезпечити найкращі результати для своїх учнів.

5
700грн/год