Репетитор - Ольга К. id: 121308

Ольга К.

250 грн/год
250 грн/год

Я, професійний музикант, закінчила Львівську музичну академію. Люблю музику і навчати музики когось) Також я викладач Львівської музичної школи. Мої учні лауреати та переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Співпрацювала з світовими компаніями, де навчала учнів з різних куточків світу. На уроках панує творча атмосфера.

Ольга К. 5.0(відгуків: 10)

Я, професійний музикант, закінчила Львівську музичну академію. Люблю музику і навчати музики когось) Також я викладач Львівської музичної школи. Мої учні лауреати та переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Співпрацювала з світовими компаніями, де навчала учнів з різних куточків світу. На уроках панує творча атмосфера.

Предмети

Гра на фортепіано

Гра на сопілці

Сольфеджіо

Гра на флейті

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Можливий різний репертуар, класика, народна музика, джаз, музика з кінофільмів та інше. Також працюєм над технічним матеріалом гами, етюди.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Надаємо інструмент в оренду. Ставлю добрий виконавський апарат та дихання. Також навчаю на сопрановій та альтовій сопілці.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Надаємо інструмент в оренду. Ставлю добрий виконавський апарат та дихання. Навчаю також на флейті пікколо та блок флейті.

Місця занять

В учня:

Шевченківський

Рясне 1, Рясне 2, Камянка, Садові ділянки, Клепарів, Голоско Мале, Голоско Велике, Замарстинів, Збоїща, Старі Збоїща, Підзамче, Миколайчука-Щурата, Брюховичі, Галицьке перехрестя, проспект Чорновола, Новобудови

У викладача:
Львів, Шевченківський, проспект Чорновола, Замарстинівська, Миколайчука, Щурата
Онлайн:
Так

Про себе:

Я, життєрадісна, активна, комунікабельна, до кожного вмію знайти свій підхід. На уроках у мене нудно не буває. Вдосконалюємо техніку, працюєм над чистотою звуку та виразовими засобами. Репертуар виконуєм різнохарактерний: класика, народна, етнічна музика, поп музика, джаз, музика з кінофільмів та ін... ))
Своїх учнів намагаюсь мотивувати та надихати, щоб вони полюбили музику усім серцем!

Освіта:
Львівська національна музична академія ім. Лисенка (ЛНМА), магістр, 2017
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Оголошення викладача

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

10 відгуків про Ольга К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

7

Ольга

5+

12.04.2024

Гра на флейті, Репетитор для дітей

5+

Роботою пані Ольги дуже задоволені. Донька-початківець займається із задоволенням. За кілька тижнів занять вже грає кілька мелодій на флейті, також вивчає нотну грамоту з викладачем.... більше»
Вадим

5+

17.02.2024

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

5+

Не маємо можливості займатись фортепіано офлайн, тому обрали онлайн спосіб. Сильно не розраховували на ефективність такого метода навчання, але пані Ольга доводить зворотнє. Насправді ефективність вище, ніж у попереднього викладача, який займався у нас вдома. Іван втомлюється після занять і ми бачимо результати. Пані Ольга підібрала дуже гарний і водночас складний матеріал. Сподіваюсь, ми впораємось) Рекомендую викладача пані Ольгу.... більше»
Lyubov

5+

02.01.2024

Гра на сопілці, Гра на флейті, Базовий рівень

5+

Дуже задоволена роботою з Ольгою! Індивідуальний підхід, м'яке корегування та дієві поради! Завжди знаходить влучні слова, аби підбадьорити, щоб не опускалися руки, коли щось одразу не вдається! Таке враження, що за кілька зайнять з Ольгою я просунулася більше, ніж за попередній рік у грі на блокфлейті та почала опановувати сопілку! 😊 Вже в арсеналі кілька невеличких оповідань і багато планів попереду! Дякую від душі! 💖... більше»
Наталія

5

27.11.2023

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5

Син ходить з задоволенням )... більше»
Оксана

5

28.07.2023

Гра на флейті, Репетитор для дітей

5

Нам дуже подобається займатися з Ольгою. Чудовий викладач, відповідальний та методичний. Підлаштовується під учня та його потреби. Результати пішли одразу. Рекомендую.... більше»
Анастасія

5

04.05.2023

Гра на сопілці, Репетитор для початківців

5

Дякую. Репетитор сподобався. Високу оцінку ставлю. ... більше»

Відповідь:

Дякуєм за відгук, щиро раді, що у Вас залишились позитивні враження!

Міла

5+

20.04.2023

Гра на сопілці, Гра на флейті, Репетитор для дітей

5+

Моя дочка займалася з Ольгою близько шести місяців грою на блок флейті. Ольга справжній професіонал та чудовий вчитель. Вміє порозумітися з дитиною, уроки проводить цікаво і завжди розповідає багато нового. Моя донька вивчила за цей час із нуля близько 10-15 досить складних творів. Настійно рекомендую Ольгу як викладача найвищого рівня.... більше»

Відповідь:

Дякуєм за відгук!

Антоніна

5+

12.04.2023

Гра на флейті, Репетитор для початківців

5+

Мені дуже подобаються заняття, спочатку я не уявляла, як можна онлайн вчитись на музичному інструменті, але все дуже зрозуміло викладач пояснює і дуже приємна атмосфера на уроках. Дуже рекомендую.... більше»

Відповідь:

Щиро рада, що Вам сподобались уроки)

Марина

5+

11.03.2023

Гра на флейті, Репетитор для дітей

5+

Професійний і дуже позитивний викладач. Дитина із задоволенням навчається. Бачимо хороші результати.... більше»

Відповідь:

Тішусь, що Вам сподобалось навчання!

Вероніка

5+

25.01.2022

Гра на сопілці, Репетитор для дітей

5+

Дуже задоволені уроками гри на сопілці онлайн для семирічної дитини. Викладач Ольга Іванівна справжній професіонал, легко знайшла підхід до учня, зрозуміло пояснює, , спокійно та доброзичливо виправляє помилки та надихає на навчання. Підбирає цікавий дитині репертуар мелодій для гри. Щиро рекомендую Вчителя.... більше»

Відповідь:

Дякуємо за відгук! Раді, що у Вас залишилось хороше враження!

Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Наталія Я. id: 115230

Наталія Я.

Стаж 26р Освіта-Львівська консерваторія по класу фортепіано. Заняття очно та он-лайн з дітьми різного віку в Україні та закордоном. Вступні програми.

5
250грн/год
Тетяна М. id: 125092

Тетяна М.

Маю дві вищі музичні освіти (диригент та піаніст). Стаж роботи у Львівській ДМШ понад 40 років.

200грн/год
Єлизавета Л. id: 85039

Єлизавета Л.

Мене звати Єлизавета, я викладач з вокалу та фортепіано для дітей та дорослих.

5
250грн/год
Ірина Д. id: 44929

Ірина Д.

Репетитор з фортепіано, музичної грамоти , сольфеджіо, послуги концертмейстера для вступу у Вузи, викладач фортепіано для різних вікових категорій

5
250грн/год
Катерина А. id: 127382

Катерина А.

Маю досвід роботи репетитором більше року - допомагаю з домашніми завданнями, розвиваю розмовну англійську. Працювала рік в ДМШ

200грн/год