Досвід:

більше 20 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Таганрозький державний педагогічний інститут ім. А.П. Чехова Педагогіка і методика початкового навчання, вчитель початкових класів; диплом № 044255

Рік закінчення:

1999

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (4 клас)Підготовка до школиРепетитор для дітейБазовий рівень

Про себе:

Вчитель вищої категорії з 27-річним стажем педагогічної роботи, призер конкурсу «Учитель року» в 2014 році - 3 місце серед 18 учасників. Вже 5 років я працюю над темою «Успішний учень». Саме успіх додасть сили, віру в можливість подолання дизайнер перешкод, створить основу для формування високої самооцінки, без якої становлення здорової психіки неможливо. Застосовую старовинний рада вчителю: "Перестань викорінювати недоліки, краще допоможи учневі побачити сильні сторони його душі, а розпрямиться він вже сам".
Володію такими якостями, як: енергійність, креативність. Використовую інноваційні технології в роботі, вмію знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Беру відповідальність за результат, виконавча, працюю з великим обсягом інформації, володію гарними комунікативними навичками, бажанням працювати в команді, готова до професійного зростання. Прагну реалізувати творчі можливості дітей і передати морально-духовні якості им.

Я допомагаю дітям розкрити свій особистісний потенціал, відчути себе щасливими від свідомості того, що завжди поруч розуміє дорослий друг, учитель, допомагає побачити і розвинути в дітях задатки здібностей, які закладені природою. Мені важливо розкрити внутрішній світ кожної дитини, не вчить, а дарує дітям відкриття!! Я намагаюся відкрити дверцята у світ дитячих почуттів, думок, відносин, сприйняттів. а головне – любить всіх дітей і кожної дитини окремо.
23 травня 2003 р Науковий центр П. П. Білик, який діє разом з ТОВ «Міжрегіональної академії бізнесу і права їм. Н. Кручиніной »на основі договору про співпрацю, ДЦ 10602« Користувач ПК (поглиблений) + Інтернет ».
2 червня 2003 р. - 28 червня 2003 р При Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти Підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, посвідчення № 5119 2 червня 2008 р
При Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти Підвищення кваліфікації денної форми навчання для категорії вчителя початкових класів, посвідчення № 4595 2007 р
При Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти Успішно пройшла 8-ми годинний курс в системі підготовки інструкторів для забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання, сертифікат 2007 - 06609, 2010 р - 06609, 2011 р - С101862-11

16 січень 2012 - 18 серпень 2012р При Донецькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти
. Підвищувала кваліфікацію за очною дистанційною формою навчання для категорії вчителів початкових класів на тему «Урок у початкових класах як цілісний творчий процес», подяка за активну роботу на курсах, № свідоцтва 4412

Відгуки клієнтів

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Олена Миколаївна досвідчений викладач, дитина чекає занять з великим нетерпінням. Поступово рівень знань у учня піднімається. В цілому - задоволені.

Молодші класи

Відмінний репетитор.

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Олена Миколаївна швидко знайшла підхід до дитини. Дуже гарно проходять заняття. Ми всім задоволені.

Молодші класи

Репетитор знайшла підхід до дитини. Є чудовий результат, ми задоволені.

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Працювали з Оленою Миколаївною. Загалом співпрацею задоволені. Жодних нарікань чи скарг не маємо.

Молодші класи

Репетитор нам дуже сподобалась як людина та педагог. Справжній професіонал своєї справи.

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Олена Миколаївна готує мою дитину до школи. Викладач досвідчений і професійний. Нам все підійшло. Рекомендуємо.

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Готуємось до школи з Оленою Миколаївною. Дитина з задоволенням, хорошим настроєм відвідує заняття. З першої зустрічі знайдено спільну мову. Рекомендуємо.

Молодші класи

Олена Миколаївна займалась з моєю донькою, ученицею 3 класу. Особливо нас цікавило додаткове вивчення математики і української мови. На жаль, дитина була не дуже зацікавлена у заняттях.

Молодші класи

Олена Миколаївна - просто шикарний викладач. За декілька місяців підтягнула мою донечку до потрібного рівня. Їй 10 років, і мала дуже багато "білих плям" за програмою 4-5 класу. Зараз все просто супер! У доньки гарні оцінки, з'явилося бажання вчитись, має гарні оцінки. Олена Миколаївна проявила себе професійним та висококваліфікованим репетитором, справжнім майстром своєї справи, знайшла підхід до "важкої" дитини. Всім її раджу!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Олеся К.

250 грн/год

Ярина М.

400 грн/год

Катерина К.

250 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Олена Б. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Молодші класи
  2. Підготовка до школи
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ДПА (4 клас)
  • Підготовка до школи
  • Репетитор для дітей
  • Базовий рівень
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 350 грн/год.