Репетитор - Анна Л. id: 122115

Анна Л.

200 грн/год
200 грн/год

Репетиторка англійської мови.

Анна Л.

Репетиторка англійської мови.

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

ЗНО з англійської мови - 192 бали. Англійською мовою володію вільно, на рівні С1.
Докладно та зрозуміло пояснюю навіть складні теми. Допомагаю насправді зрозуміти матеріал, а не просто його завчити. Шукаю індивідуальний підхід до кожного учня, щоб зробити навчання максимально ефективним. Не перевантажую зайвою інформацією.
Заняття проводяться на інтерактивній платформі, перше заняття - безкоштовне.

Освіта:
Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА), бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Юлія К. id: 111350

Юлія К.

Звати мене Юлія, і я є відданим дитячим тьютором з більш ніж 3-річним досвідом роботи з дітьми. Маю вищу освіту у сфері педагогіки, що дозволяє мені краще розуміти потреби та особливості кожної дитини. .

200грн/год
Маргарита Д. id: 164289

Маргарита Д.

На даний момент я студентка 3-го курсу Київського Національного Лінгвістичного Університету. Маю досвід викладання англійської більше року у приватній школі м. Києва. З моїми учнями у нас завжди дружня атмосфера та уроки на різний смак і рівень. Також є уроки до тематичних днів (Halloween, Christmas, etc) Заняття проводяться на платформі Zoom.

180грн/год
Світлана К. id: 74399

Світлана К.

Репетитор з англійської, готую до ЗНО, ДПА. Викладаю дорослим і дітям.

200грн/год
Ольга Т. id: 164308

Ольга Т.

Усім привіт! Мене звати Оля та я шукаю амбітних учнів, з якими я зможу поділитися своїми знаннями та допомогти у вивченні англійської мови.

180грн/год
Валерія С. id: 173048

Валерія С.

Закінчила The British School of Warsaw, маю диплом International Baccalaureate (IB diploma Programme). Я є студенткою університету IMC University of Applied Sciences та носієм англійської мови. Мій рівень С2. Проводжу заняття онлайн для дорослих та школярів. Рівень з А1(beginner) до C2 (proficiency). Підготовка до ЗНО, ДПА, міжнародних іспитів.

200грн/год