Репетитор - Оксана В. id: 124228

Оксана В.

120 грн/год
120 грн/год

Маю досвід викладання в школі 15 років та досвід підготовки до ЗНО - 3 роки. Проведу цікаві та змістовні уроки. За освітою вчитель.

Оксана В.

Маю досвід викладання в школі 15 років та досвід підготовки до ЗНО - 3 роки. Проведу цікаві та змістовні уроки. За освітою вчитель.

Предмети

Історія України

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

За освітою вчитель історії та основ правознавства. В своїй роботі використовую різноманітні методи. В цікавій та доступній формі готую дітей до ЗНО. Навчаю дітей створювати ментальні карти, які дають можливість швидко та ефективно повторити матеріал. Мої випускники є студентами престижних українських ВУЗів.

Освіта:
Черкаський національний університет ім. Хмельницького (ЧНУ), магістр, 2006
Вік:
36-45
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Альона М. id: 66940

Альона М.

Пропоную максимально ефективну підготовку до ЗНО з історії.Використовую власну методику навчання в залежності від індивідуальності учня.

5
150грн/год
Олександр З. id: 54704

Олександр З.

Викладач університету з досвідом роботи понад 15 років. Вища категорія. Оскільки кожен учень має свої особливості, мої заняття будуть індивідуально адаптовані до Ваших потреб та рівня знань. Моя мета - допомогти Вам не просто засвоїти дати та факти, а зрозуміти суть історії.

5
150грн/год
Інна І. id: 136817

Інна І.

Я комунікабельна ,відповідальна та добросовісно ставлюсь до поставлених обов*язків.

150грн/год
Ірина М. id: 149872

Ірина М.

Мені 21 рік, всю іншу інформацію можна прочитати на сторінці мого профілю. Мега позитивна дівчина, здобуваю собі досвід, а усні отримують якісні знання без стереотипного бачення історії, чітко та продуктивно. Комфорт учня, позитивні емоції під час навчання та повна результативність це запорука мого методу навчання (◍•ᴗ•◍)❤

140грн/год
Андрій Л. id: 56973

Андрій Л.

Репетитор із всесвітньої історії та історії України. Можу підготувати до ЗНО або контрольних робіт.

120грн/год